JestemAda

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O JestemAda

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array
  1. Ja zalatwilam z mezem wszystko bezpośrednio u dewelopera, szkoda wydawac pieniędzy na posrednikow, lepiej na urządzanie wnętrza, chociaż maz myslal podobnie jak ty i chciał szukac na rynku wtornym, ale odkad wprowadziliśmy się do teczowego lasu to w ogole nie zaluje ze taka decyzje podjelismy
  2. Warszawa najlepsza!! Polecam Wolę, bo to genialna okolica, sama czekam na odbiór mieszkania tam. Co prawda to mieszkanie dla mnie, a nie pod wynajem ale sama wynajmowałam kiedyś mieszkania od ludzi i wiem, że popyt jest duży, długo szukałam czegoś co mi się spodoba i będzie dobrze zlokalizowane. Teraz wynajmuje mieszkanko właśnie na Woli i zostaje tu! Tylko już niebawem na swoim.
  3. Zgadzam się! Miałam doświadczenie w wynajmowaniu pokoju podczas studiów przez Airbnb turystom, którzy przyjeżdżali nad morze. To była dla mnie świetna forma dodatkowego zarobku, a że nad morze zawsze ktoś przyjeżdża to teraz po ślubie zdecydowaliśmy się z mężem na zakup mieszkania pod wynajem i myślę że to świetna inwestycja. Postawiliśmy na Fotoplastykon, ale mieszkanie w Warszawie, albo studenckiej Łodzi też będzie genialną opcją.
  4. No jasne!!! Jeżeli masz środki na to, żeby kupić mieszkanie w mieście studenckim, jak Warszawa, czy Gdańsk to koniecznie to zrób, tam zawsze znajdziesz chętnych do wynajmu. Moi znajomi kupili ostatnio mieszkanie w inwestycji Wilania w takim właśnie celu. Póki co mieszkają z rodzicami, świetnie się dogadują i jest im wygodnie, a pieniądze z wesele przeznaczyli właśnie na mieszkanie pod wynajem.