Piotron

Użytkownik
  • Zawartość

9
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Piotron

• Ranga
    Początkujący
  1. Myślę, że może warto pomyśleć nad jakimiś ciekawymi propozycjami dla dzieci jak deskorolki elektryczne, hulajnogi itd. Dlatego ze swojej strony polecam też zajrzeć do propozycji od Manta, która przygotowała bardzo dobre propozycje i co ważne w dużo lepszej cenie względem konkurencji. Polecam sprawdzić i mam nadzieję, że coś fajnego uda Ci się znaleźć, pozdrawiam!
  2. Na Twoim miejscu poszedłbym w stronę SUV-a ze względu na bezpieczeństwo, wygodę i jakość jazdy. Sam jeżdżę Hondę CR-V, jednak jak nie chcesz kupować nowego auta to sprawdź również ofertę salonu HondaPlaza, gdzie znajdziesz spora ilość używanych modeli, ponieważ jak ostatnio sprawdzałem wybór jest naprawdę duży. A do tego nowsze wersje zostały objęte programem Honda Quality Plus, czyli m.in 12-miesięczną kompleksową gwarancję, obejmującą awarie podzespołów mechanicznych i elektrycznych i nie tylko. Dlatego warto na ich stronie internetowej sprawdzić wszystko dokładnie.
  3. To w takim razie jeszcze mogę zaproponować Ci abyś sprawdził ofertę salonu HondaPlaza oraz ich kanał na Youtube gdzie znajdziesz trochę więcej informacji na temat rożnych ciekawych modeli aut z japońskiej motoryzacji, a dokładnie Hondy. Przede wszystkim wyróżniają się bezpieczeństwem i przestronności, takim typem numerem jeden według mnie jest CR-V albo HR-V, także mam nadzieję że uda Ci się go dobrze wybrać i zmieścisz w nim całą rodzinkę.
  4. Jeżeli będziesz chciał zająć się w pełni profesjonalnie transportem to ze swojej strony zdecydowanie polecam abyś również zwrócił uwagę na system Flotman, który na pewno ułatwi Ci zachowanie kontroli nad flotą samochodów firmowych. U nas w przypadku tirów możemy liczyć na pewność co do zużycia paliwa, zabezpieczenia strefy załadunkowej i do tego również integrację z giełdą zleceń jak TimoCom oraz Trans24 dzięki czemu udało nam się dodatkowo praktycznie do zera zminimalizować ilość przejazdów na pusto. Dobra inwestycja i w końcu udaje nam się odpowiednio rozwijać.
  5. Warto również samodzielnie zająć się prowadzeniem księgowości w swojej firmie, szczególnie że są naprawdę wygodne rozwiązania na przykład do skanowania i wprowadzania do systemu wszystkich faktur w prosty i co ważne szybki sposób jaki umożliwia program Inovice Digitizer. My wcześniej kompletnie nie radziliśmy sobie z ilością papierkowej roboty, na szczęście z ich pomocą koniec miesiąca wygląda spokojnie i nie musimy "zarywać nocy" na ich wprowadzenie ręcznie. Efekt super i mam nadzieję, że nadal będą tak dobrze się sprawdzały.
  6. Ja uważam, że zdecydowanie warto kupić natomiast coś z oferty aut lekko używanych które wyróżniają się zarówno dobrymi parametrami, wygodą ale też są dokładnie sprawdzone od strony technicznej jak i prawnej. Z własnego doświadczenia śmiało mogę polecić abyście również zwrócili uwagę na ofertę salonu HondaPlaza Warszawa gdzie znajdziecie auta naprawdę zadbane oraz nowe w dużej mierze na wyprzedaży roczników.
  7. Również jestem zdecydowanym zwolennikiem wyboru systemu do monitoringu GPS jak Flotman dzięki któremu również możesz mieć kontrolę np. nad eco-driving dzięki czemu auto jest odpowiednio eksploatowane i nie generuje dużych kosztów na zużycie paliwa, ale również serwisów. Warto zajrzeć na ich stronę i dokładnie poznać całą ofertę bo naprawdę robią kawał świetnej roboty.
  8. Jeżeli szukasz rzeczywiście dobrej jakości maszyn CNC to polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta TBI, ponieważ sam mam od nich frezarki oraz tokarki i zarówno z jakości wykonywanych elementów, wydajności i niskiej awaryjności jestem bardzo zadowolony. Na tle innego sprzętu rzeczywiście widać różnicę na plus dla nich i mam nadzieję, że tak zostanie przez kolejne lata.
  9. Ja jestem zdania, że najlepiej stawiać jednak na sprawdzone rozwiązania, które również są chwalone przez użytkowników bo dla nas najważniejsze jest sprawne i dokładnie działanie w dłuższej perspektywie czasu. My odkąd zwiększyliśmy ilość nowych busów to postawiliśmy na system Flotman który jest moim zdaniem warty polecenia. Mamy pełną kontrolę i pewność, gdzie znajdują się dane auta oraz czy pracownicy nie używają ich do celów prywatnych. Do tego zdecydowaliśmy się także wprowadzić opcję eco-drving dla przedstawicieli, ponieważ wielu z nich było wcześniej można powiedzieć, że w kilku przypadkach wręcz "piratami drogowymi". Natomiast dzięki tej opcji też auta są w lepszym stanie i zmalało zużycie paliwa. Co w firmie transportowej jest bardzo ważne tym bardziej że teraz ceny za ten surowiec są naprawdę wysokie.