Piotron

Użytkownik
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Piotron

• Ranga
    Początkujący
  1. Jeżeli szukasz rzeczywiście dobrej jakości maszyn CNC to polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta TBI, ponieważ sam mam od nich frezarki oraz tokarki i zarówno z jakości wykonywanych elementów, wydajności i niskiej awaryjności jestem bardzo zadowolony. Na tle innego sprzętu rzeczywiście widać różnicę na plus dla nich i mam nadzieję, że tak zostanie przez kolejne lata.
  2. Ja jestem zdania, że najlepiej stawiać jednak na sprawdzone rozwiązania, które również są chwalone przez użytkowników bo dla nas najważniejsze jest sprawne i dokładnie działanie w dłuższej perspektywie czasu. My odkąd zwiększyliśmy ilość nowych busów to postawiliśmy na system Flotman który jest moim zdaniem warty polecenia. Mamy pełną kontrolę i pewność, gdzie znajdują się dane auta oraz czy pracownicy nie używają ich do celów prywatnych. Do tego zdecydowaliśmy się także wprowadzić opcję eco-drving dla przedstawicieli, ponieważ wielu z nich było wcześniej można powiedzieć, że w kilku przypadkach wręcz "piratami drogowymi". Natomiast dzięki tej opcji też auta są w lepszym stanie i zmalało zużycie paliwa. Co w firmie transportowej jest bardzo ważne tym bardziej że teraz ceny za ten surowiec są naprawdę wysokie.