gandalf

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O gandalf

• Ranga
    Początkujący
  1. Udało mi się odzyskać od fotografa jakąś niewielką część, ale to tylko w zasadzie te które były przesyłane mailowo, wiadomość jakość dużo mniejsza. Dlatego muszę powtórzyć sesje produktowe. Ale nie tracę nadziei, że są gdzieś jeszcze firmy, które rzetelnie podchodzą do swoich klientów, nigdy więcej nie zapłacę za coś po zanjomości. Wiesz.. człowiek chciał trochę po kosztach zacząć biznes, kolega kolegi się zgłosił i... tak właśnie się skończyła ta historia. A jak to mówisz wykrzaczyło się wszystko, inaczej bym się nie zorietnował bo jeszcze dzień wcześniej gadałem z tym właścicielem żeby mi zwiększyli ilość miejsca na serwerze, bo będę robił sesje dla nowych produków. Dobrze napisane, że skucha ;)
  2. Cześć, poszukuję zmiany dla mojego aktualnego programu do wgrywania zdjęć do aukcji internetowych, z możliwością wykupienia miejsca na dysku, ponieważ tym razem spotkałem się z niespodzianką, że zdjęcia zniknęły ponieważ firma z której usług korzystałem zwyczajnie zamknęła swoje serwery i prawdopodobnie wyjechała w Bieszczady. Fajnie jakby program nie był szczególnie skomplikowany, a wręcz w miarę możliwści intucyjny. Z checią dowiem sie z czego korzystacie. Pozdrawiam!
  3. zgadza się, logujesz się przez swój panel skąd chcesz i kiedy chcesz. Jeżeli chodzi o awaryjność to znikoma w zasadzie, ja przez miesiąc potrzebowałem pomocy technicznej jak wprowadzałem nowe produkty do magazynów i łączyłem kilka sklepów pod program, to bardziej mi pomagali dojść co gdzie nadusić niż miałem problemy z samym programem. Ale uważam, że te kilka zł różnicy to żadna różnica za coś tak sprytnego i zmyślnego. Popróbuj. Powodzenia :)
  4. Cieszę się, że masz świadomość tego, że za coś takiego należy zapłacić no i bez przesady, że nie da się tego wszystkiego skorelować w jednym miejscu, bo oczywiście, że się da. Ja korzystam z sellingo proponuję przejrzeć możliwości i cennik, nie jestem pewien czy samodzielnie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie :) No ale generalnie na początku korzystałem z wersji darmowej, po miesiącu stwierdziłem, że przydałoby mi się jednak od czasu do czasu wsparcie techniczne, chociaż jest to mega intuicyjne i proste w obsłudze.
  5. To prawda, że czasem generują wyskie koszty, bez właściwie możliwości sprawdzenia, co tak naprawdę program oferuje, a często się jeszcze okazuje, już po opłaceniu abonamentu, często na kilka miesięcy w przód, że ewidentnie nie radzimy sobie z programem, a wsparcia technicznego w naszym pakiecie brak ;) Ileż to ja pieniędzy i nerwów już straciłem na takie historie. Ale można złapać programy darmowe, lub z wersjami testowymi, na których na pewno popróbujesz jaka opcja najbardziej Ci odpowiada.