pawelszabla

Użytkownik
  • Zawartość

524
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O pawelszabla

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Ja zdecydowałem się ostatecznie jednak na apartament pod krótkoterminowy wynajem dla turystów i tutaj dokładnie na Karpacz i Panoramę Karkonoszy (www.panoramakarkonoszy.pl). Oferta naprawdę wypada u nich super jeśli chodzi o oferowane mieszkania. Lokalizacja z widokiem na góry więc potem pod kątem turystów wydaje mi się, żę to będzie faktycznie super propozycja i nie będzie problemów ze znalezieniem najemców.
  2. Jak trenujecie? W domu, chodzicie na siłownię (jakoś z doskoku), czy jeszcze jakoś inaczej? Chyba trening siłowy stricte się u mnie nie sprawdzi, więc szukam jakiejś realnej alternatywy, może sprzętu bardziej pod ogólnorozwojówkę. Szukam ludzi, którzy już podobny problem przerobili.
  3. pawelszabla

Okulary

Ja nawet w progresywnych okularach samochód prowadzę, obszar dali idealnie uregulowany, a wcześniej miałem ogromne problemy. Właściwie nosić okulary progresywne nauczył mnie optyk Oko Design w Krakowie przy Krowoderskiej 51/A. Zostawiam kontakt, bo warto pokombinować z uszlachetnionymi szkłami. Inwestycja spora jednorazowa, natomiast komfort życia genialny.
  4. pawelszabla

Lampy

Zwróć uwagę może na Sollux (http://sollux-lighting.pl/). Firma produkuje lampy w Polsce, ten wybór ma spory więc jak chcesz powiększyć ofertę w swoim sklepie to wydaje mi się, że z tą firmą faktycznie stanie się to możliwe. Jeśli nie chcesz gromadzić tego wszystkiego u siebie w magazynie to dobrą opcją będzie u nich dropshipping.
  5. Po mojej stronie zdecydowanie bardzo pozytywnie wypadła pomoc kancelarii (https://www.kancelarianik.pl/). Dzięki nim udało mi się rozwiązać moją sprawę na tyle, że kredyt jest przewalutowany i wysokość zobowiązania jakoś dzięki temu została ucywilizowana. Warto z takiej pomocy skorzystać, bo jednak dzięki temu można w końcu poczuć, że od wielu lat już kredyt się spłaca.
  6. Jak macie jakieś sprawdzone kolektory danych do magazynów, z którymi pracujecie i ewentualnie możecie polecić to dajcie znać. Szukamy wydajnego sprzętu, z którym będzie się dobrze w magazynie pracowało. Ogólnie wydaje mi się, że obecnie taka najlepsza dostępna opcja to będzie jednak Android. Oczywiście tak, żeby sprzęt miał także wbudowany czytnik kodów kreskowych.
  7. Jak macie jakieś sprawdzone kolektory danych do magazynów, z którymi pracujecie i ewentualnie możecie polecić to dajcie znać. Szukamy wydajnego sprzętu, z którym będzie się dobrze w magazynie pracowało. Ogólnie wydaje mi się, że obecnie taka najlepsza dostępna opcja to będzie jednak Android. Oczywiście tak, żeby sprzęt miał także wbudowany czytnik kodów kreskowych.
  8. Hej, potrzebuje do magazynu nowego sprzętu do wykorzystywania jako kolektory danych. Jeśli możecie jakieś urządzenia w tym zakresie polecić, znacie dobry sprzęt, który w magazynie będzie się sprawdzał to dajcie znać. Te urządzenia, na których obecnie pracujemy już nie dają rady więc konieczna jest wymiana sprzętu, a też nie chcemy kupować w ciemno.
  9. pawelszabla

Sinice

Dlaczego w morzu często powstają sinice i instytucje w Polsce zamykają kąpieliska? Akurat u mnie ten problem wystąpił, akurat organizowaliśmy ze znajomymi urlop. Jestem wściekła, ale jednocześnie chciałabym się czegoś w temacie dowiedzieć.
  10. Mnie przy wyborze klimatyzatorów pomagała firma Elektro Łukasz Kałka (www.klimatyzacje-24.pl). Polecam zdecydowanie jeśli ktoś jest laikiem i chce się zdać na pomoc specjalistów to faktycznie na ofertę tej firmy będzie można liczyć, na pewno zadbają o właściwe wykonanie instalacji. Poza tym spore doświadczenie jeśli chodzi o wykonanie instalacji i sprawna obsługa z ich strony.
  11. pawelszabla

Led

Na ofertę przygotowywaną przez http://sollux-lighting.pl/zarowki.php faktycznie można liczyć, baza propozycji jeśli chodzi o ledowe żarówki świetna, można faktycznie u nich szukać dla siebie sensownych propozycji. Na ich stronie też świetny Kurs Światła i podpowiedź jak wybrać odpowiednie oświetlenie dla siebie. Szczególnie jak ktoś jest w temacie laikiem to będzie duża pomoc.
  12. Czy wasza kobieta wie o tym, że stosujecie tabletki na potencję i jak się z tym tematem czujecie? Skąd w ogóle bierzecie i czy to można bez lekarza specjalisty ogarnąć, po prostu we własnym zakresie?
  13. Chce u siebie powiększyć ofertę jeśli chodzi o lampy i żyrandole. Jeśli ewentualnie możecie coś pod tym kątem podpowiedzieć, macie jakąś sprawdzona firmę, która ma dobrą ofertę jeśli chodzi o lampy to dajcie namiar. Zależy mi ogólnie na czymś co będzie można również ogarnąć z dropshippingiem, żeby nie gromadzić u siebie tych produktów.
  14. Szukam dla siebie jakiegoś miejsca na Mazurach gdzie będzie warto zainwestować a jakąś działkę, by coś tam zbudować dla siebie na okres wakacyjny w czasie urlopu i ewentualnie też od wynajem takiej nieruchomości w innym czasie turystom, którzy się tam pojawiają. Jeśli możecie coś pod tym kątem zaproponować to dajcie znać.
  15. pawelszabla

Adwokat

Jeśli chodzi o pomoc adwokacką to ja mogę polecić kancelarię Adama Gautier (https://gautier.com.pl) z Grunwaldzkiej w Gdańsku. Świetny specjalista z bardzo dużym doświadczeniem a jednocześnie ludzkim podejściem. Jeśli ktoś nie ma w ogóle pojęcia o prawie to może liczyć na kompleksową pomoc, szeroko zakrojone porady z jego strony.