pawelszabla

Użytkownik
  • Zawartość

222
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O pawelszabla

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. pawelszabla

Meble

Witam! Stoimy z żoną przed wyborem mebli do nowego domu. Mamy naprawdę mętlik w głowie. Mnie podobają się standardowe klasyczne meble, z kolei żona jest bardzo za stylem skandynawskim. Nie wiem, jak to połączyć, żeby obie strony były zadowolone. Szukam inspiracji, jakichś pomysłów, porad, czegokolwiek, co pozwoliłoby nam dobrze wydać pieniądze i później nie musieć wstydzić za dom, bo przyznam, że poszło na niego tyle pieniędzy, że nie chcielibyśmy tego zaprzepaścić brakiem gustu w wystroju. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
  2. Ładowarka teleskopowa, chociażby od www.merlo.com, jeden z najpopularniejszych producentów w branży to rozwiązanie wielofunkcyjne. Teraz to jest właściwie podstawowa sprawa.
  3. Potrzebuje dobrej firmy zajmującej się branżą IT, która będzie w stanie zorganizować dla mnie firmową sieć. Ogólnie chodzi nam o stworzenie jednolitych rozwiązań dla wszystkich pracowników, a jednocześnie o to, by ogarnąć dla firmy konkretnie strony internetowe, tak by lepiej trafiać do klientów, a także by była szansa na to, by jakość tą komunikację z klientami również wprowadzić na wyższy poziom.
  4. Jakie działania u was okazały się najbardziej skuteczne, jeżeli chodzi o promocję sklepu internetowego? Liczę przy okazji na merytoryczną dyskusję.
  5. Chce sprzedać niepotrzebne łożyska, które zgromadziłem w zakładzie, tylko nie wiem gdzie ewentualnie może być ktoś nimi zainteresowany. Jak macie coś sensownego do zaproponowania to dajcie znać, chętnie skorzystam z podpowiedzi.
  6. Chce sprzedaż kilka łożysk, które mi w warsztacie zostały a raczej nie ma perspektywy, by znów je wykorzystywać. Jak ktoś chciałby kupić, albo zna jakiś skup, który takie części odbiera to dajcie namiar, chętnie się tego pozbędę.
  7. Potrzebuje kogoś ktoś odbierze ode mnie niepotrzebne łożyska. Zależy mi na tym, żeby skup przyjechał do mnie i zabrał łożyska, żebym nie musiał się bawić w wożenie tego do jakiegoś miejsca. Ogólnie mam kilkanaście sztuk, nowe łożyska do różnych pojazdów.
  8. Mam trochę niepotrzebnych starych łożysk, kilka z nich w ogóle nigdy nie używanych i szukam kogoś kto może będzie chciał je odkupić. Jak znacie jakąś firmę, która skupuje, albo indywidualną osobę, która będzie chciała kupić to dajcie namiar.
  9. pawelszabla

Skup

U mnie po ostatnim sprzątaniu też znalazło się kilka łożysk i sprzedałem do skupu - skup-lozysk-najlepsze-ceny.pl/. Jak na skup to sensownie zapłacili, a ja szybko pozbyłem się problemu więc dla mnie to było najwygodniejsze.
  10. pawelszabla

łozyska

Pewnie skup - lozyska-skup.pl/ będzie w stanie wszystkie te łożyska od Ciebie odebrać, możesz do nich dzwonić i spytać ile będą w stanie zapłacić. Z tego co wiem to skupują wszystkie nowe łożyska więc wygodnie można się tych niepotrzebnych części pozbyć. Na pewno warto skorzystać.
  11. Witam. Szukam osób które kupiły outletowe lub używane garniury ślubne – 50% albo i więcej – chodzi mi o takie naprawdę dużo niższe ceny. Byliście zadowoleni, czy za drugim razem kupilibyście nowy?
  12. Czym się głównie kierowaliście przy zamawianiu mebli kuchennych na wymiar? Czy współpraca bezpośrednio z producentem, zasady optymalizacji systemów, materiałów, kwestie montażu. Chciałbym po prostu wiedzieć, na jakich elementach powinienem się skupić, bo też nie chcę przesadnie dużo bulić. Mam kuchnię dość niestandardową, więc absolutnie odpadają marketowe wynalazki.
  13. pawelszabla

Meble

Witam! Stoimy z żoną przed wyborem mebli do nowego domu. Mamy naprawdę mętlik w głowie. Mnie podobają się standardowe klasyczne meble, z kolei żona jest bardzo za stylem skandynawskim. Nie wiem, jak to połączyć, żeby obie strony były zadowolone. Szukam inspiracji, jakichś pomysłów, porad, czegokolwiek, co pozwoliłoby nam dobrze wydać pieniądze i później nie musieć wstydzić za dom, bo przyznam, że poszło na niego tyle pieniędzy, że nie chcielibyśmy tego zaprzepaścić brakiem gustu w wystroju. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
  14. Idź w ładowarki teleskopowe od merlo.com, bo masz sporo ciekawych rozwiązań technicznych skupionych głównie wokół obniżenia kosztów eksploatacji.
  15. Potrzebuje zbudować sieć i ogarnąć strony firmowe i tak się zastanawiam kogo ewentualnie wprowadzić do biura, jaka firma będzie w stanie zagwarantować nam sprawną obsługę, ogarnie dla nas tą sieć i dzięki temu wszystko będzie sprawnie funkcjonowało zarówno w ramach firmowych stron jak i też jeśli chodzi o biuro i tam organizowaną sieć wspólną.