pawelszabla

Użytkownik
  • Zawartość

666
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O pawelszabla

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. pawelszabla

Meble

Jeśli jesteście po remoncie mieszkania i znacie jakąś firmę, która zajmuje się wykonywaniem prac remontowych to dajcie znać. Zależy mi na jakieś firmie, która będzie w stanie zająć się także przygotowaniem projektu pod taką kuchnię, tak by faktycznie całościowo się to dobrze prezentowało i jednocześnie, by cała ta przestrzeń była jak najbardziej funkcjonalna.
  2. Szukam kancelarii, która w województwie pomorskim specjalizuje się w sprawach spadkowych. Jeśli ewentualnie kogoś możecie polecić pod tym kątem, bądź macie jakiegoś sprawdzonego prawnika, to dajcie znać. Chce założyć sprawę o zachowek i szukam adwokata, dla którego ten temat nie jest obcy i pomoże mi w tej kwestii. Jeśli możecie polecić jakąś Kancelarię w Gdańsku, to będę wdzięczny za przekazanie kontaktu.
  3. Chcemy zorganizować fotobudkę na imprezę z okazji 20 lecia firmy i tak szukamy jakieś firmy w Opolskim, która będzie w staniem nam to dostarczyć i będzie też jakiś pracownik, który będzie to obsługiwał. Oczywiście kompleksowo z akcesoriami, które będzie można w trakcie zdjęć wykorzystywać. Jak macie jakieś sprawdzone firmy pod tym kątem to dajcie znać co ewentualnie będzie warto wybrać.
  4. Możecie mi polecić jakiś sensowny sklep z tabletkami na potencje w sieci? Zależy mi na dobrej ofercie, tak by dało się w miarę możliwości różne tabletki kupować, bo najczęściej mam takie wrażenie, że jak się dłużej stosuje jeden rodzaj to skuteczność spada. Jak możecie mi coś polecić to dawajcie znać co będzie się najlepiej sprawdzało pod tym kątem.
  5. pawelszabla

Ogród

Chciałem sam postawić plac zabaw. Trochę się pobawiłem, ale porównałem później ceny materiałów, robociznę to bardziej się opłaca od producenta zamówić https://woodlit.pl/place-zabaw/ z dostawą i montażem. Zostawiam przykładowe realizacje, którymi się inspirowałem. Certyfikat bezpieczeństwa masz. Plac zabaw spory, więc kilka osób może się jednocześnie posługiwać.
  6. pawelszabla

Okulary

W godzinkę z korekcyjnymi okularami wyszedłem z http://www.oko-design.com/. Ostro się zaskoczyłem, że można tak szybko nałożyć nowe okulary 🙂
  7. Współpracowałem z Azjatami od https://worksol.pl/pl/outsourcing/ przy kilku inwestycjach to większości przedłużają wizy i pracują dalej. Można legalizować spokojnie na 3 lata, a później pomyślisz. Teraz wielu pracodawców w regionie zmienia format zatrudnienia na taki, bardziej konkurencyjny.
  8. pawelszabla

Cbd

Zastanawiam się nad działaniem konopi i różnych olejków, które z niej są obecne przygotowywane pod kątem przewlekłych migren. Może ktoś z Was stosował taką terapię i ewentualnie może się podzielić swoimi opiniami. Jeśli ewentualnie coś w tym kierunku możecie zaproponować, podpowiedzieć jakie działania warto podjąć to dajcie znać. Czy warto układać sobie taką indywidualna terapię?
  9. Czy polecacie kogoś do spraw rozwodowych w Gdańsku albo w okolicach. Zależy mi na prawniku, który się w tym temacie specjalizuje i faktycznie będzie można liczyć na jego obsługę, że będzie świadczona na wysokim poziomie i faktycznie orzeczenie sądu będzie zgodne z moimi oczekiwaniami. Jak możecie coś polecić to dajcie znać.
  10. Zastanawiamy się nad zorganizowaniem jakiegoś wydarzenia promocyjnego w firmie, w trakcie którego będzie można przygotować jakieś atrakcje dla uczestników. Cos nietypowego, co może zaskoczyć. Sprzedajemy sprzęt sportowy, odzież, buty więc chcielibyśmy coś w tym charakterze zaproponować uczestnikom. Jak możecie coś ciekawego podpowiedzieć to dajcie znać.
  11. Nie jest dla nikogo tajemnicą, że w następnym roku wchodzą niekorzystne zmiany podatkowe dla przedsiębiorców, dlatego zastanawiam się, co w tym momencie robicie, w jaki sposób optymalizujecie i czy wierzycie jeszcze w poprawę sytuacji, czy naprawdę trzeba uciekać?
  12. Czy opłaciło wam się przeniesienie interesów za granicę i gdzie to zrobiliście, żeby było bezpiecznie?
  13. Czy opłaciło wam się przeniesienie interesów za granicę i gdzie to zrobiliście, żeby było bezpiecznie?
  14. Cześć, gdzie waszym zdaniem zgłosić się po pierwsze okulary progresywne w Krakowie? Potrzebuję jednak czegoś do czytania, do życia. Omijałam temat już długo, ale czas coś ze sobą zrobić. Mam nadzieję, że uda się też w salonie umówić z okulistą, jeżeli jest taka możliwość.
  15. pawelszabla

Plac

Czy macie może plac zabaw w ogrodzie dla dzieciaków i możecie się podzielić doświadczeniami, czy się opłaca i w jaki konkretnie model inwestowaliście?