pawelszabla

Użytkownik
  • Zawartość

28
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O pawelszabla

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam serdecznie. Szukam firmy która zajmuje się systemami audio-video do sal konferencyjnych. Najbardziej zależałoby mi na wygodnych funkcjonalnych ekranach projekcyjnych. Gdzie zamawialiście takie systemy z napędem elektrycznym? Szukamy czegoś porządnego, solidnego, na lata eksploatacji a nie na jeden sezon.
  2. Jeśli chodzi o outsourcing typowo informatyczny to myślę, że warto pomyśleć nad marką It Omega. U nas prowadzą całą administrację i serwis urządzeń, wszystko jest robione na czas, rzetelnie, jeśli jakiś problem jest przez nich rozwiązany to na stałe, a nie na jeden dzień i znowu trzeba dzwonić i prosić o naprawę..Warto!
  3. Kilka starszych publikacji digitalizowałem przez copio.pl. Potrzebowałem do pracy magisterskiej, a także do późniejszych projektów naukowych. Bardzo szybko się wywiązali. Akurat publikacje miałem tylko na jakiś czas, bardzo długo ich szukałem, a digitalizacja uratowała sporo wiedzy. Polecam zdecydowanie.
  4. Niedawno zlecałem przygotowanie do druku katalogu promocyjnego producenta mebli. Setki pozycji, sporo konfiguracji cenowych, nietypowe rozwiązania graficzne. Z polecenia trafiłem do copio.pl i zrobili bezbłędnie w bardzo krótkim czasie, a na tym mi zależało najbardziej. Skład i przygotowanie do druku powiedziałbym na bardzo wysokim poziomie.
  5. Witam serdecznie. Szukam producenta szaf sterowniczych. Chodziłoby mi najbardziej o zewnętrzne obudowy wielkogabarytowe. U kogo zamawiacie tego typu akcesoria? Zależałoby mi na stałej długofalowej współpracy. Pozdrawiam i proszę tylko o konkretne wpisy.
  6. Cześć, co myślicie o sodowaniu w porównaniu do piaskowania i czy waszym zdaniem opłaca się w temat wchodzić zawodowo.
  7. Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart ;) Ktoś, coś?
  8. Jak wam kosztowo wychodzi sodowanie w porównaniu do piaskowania? Warto się bawić, jakie różnice?
  9. Dzień dobry. Za kilka miesięcy nasza parafia planuje pielgrzymkę do Włoch (poza Rzymem i Watykanem chcemy odwiedzić też Asyż, czy San Giovanni Rotondo) i tak sobie myślimy żeby w drodze powrotnej na jedną noc zatrzymać się też we Wiedniu. Szukamy przewodnika na miejscu – jesteście w stanie kogoś podpowiedzieć z doświadczeniem w oprowadzaniu grup właśnie w stolicy Austrii? Rzecz jasna najbardziej zależałoby nam na zwiedzeniu obiektów sakralnych, ale nie tylko ;-)
  10. Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart ;) Ktoś, coś?
  11. Ostatnio chodzą mi po głowie meble skandynawskie i mam coś takiego w planach zamówić -woodenadesign.pl/skandynawska_nowoczesna_komoda_s5,_meble_skandynawskie-105158-s.html. Problem w tym że znam sklepu ładnie to wszystko wygląda na foto, ale jak będzie jak już komoda dotrze..? Ktoś ich zna?
  12. Cześć, słyszałam, że w Warszawie Bracia Grotek sprzedają jajka owsiane, podobno opatentowane, o niesamowitej jakości. Czy próbowaliście może tych jajek i coś więcej możecie powiedzie? Akurat prowadzę BIO restaurację z mocno ekologicznym zacięciem, więc takich produktów, nowości poszukuję. Nie chcę jednak w ciemno nawiązywa współpracy.
  13. Witajcie potrzebuje dobrze działajacego termometru bezdotykowego ktory bedzie mi słuzył do mierzenia temperatury u małego dziecka. Jakie polecacie?
  14. Masz telefon do niezłego doradcy kalkulator-oc-ac.auto.pl odnośnie rynku ubezpieczeń komunikacyjnych. Możesz pogadać, bez żadnych konsekwencji formalnych, a kilka dość ważnych zagadnień mi wyjaśniono przed podpisaniem pierwszej polisy AC w życiu. Najpierw wiedza, a później można się bawić w porównywanie bardziej zaawansowane.
  15. Prawdziwe opinie o pożyczkodawcach skupia sowafinansowa.pl, tylko z tego co widziałem. Innego portalu z tak dużą bazą opinii nie spotkałem, chociaż siedzę w branży od dość dawna i zależy mi na kontakcie z wiarygodnymi podmiotami (biorę chwilówki na cele biznesowe często, drobne kwoty).