pawelszabla

Użytkownik
  • Zawartość

115
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O pawelszabla

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Cześć, zastanawiam się nad wyborem kompaktowej ładowarki teleskopowej do zadań w rolnictwie. Może podzielicie się waszymi doświadczeniami, w jaki sposób podchodziliście do podobnej inwestycji?
  2. Zobacz kalkulator-oc-ac.auto.pl/ – masz tam różne firmy wygodnie porównasz sobie rożne firmy i będziesz mógł wybrać najlepsza.
  3. Witam! Stoimy z żoną przed wyborem mebli do nowego domu. Mamy naprawdę mętlik w głowie. Mnie podobają się standardowe klasyczne meble, z kolei żona jest bardzo za stylem skandynawskim. Nie wiem, jak to połączyć, żeby obie strony były zadowolone. Szukam inspiracji, jakichś pomysłów, porad, czegokolwiek, co pozwoliłoby nam dobrze wydać pieniądze i później nie musieć wstydzić za dom, bo przyznam, że poszło na niego tyle pieniędzy, że nie chcielibyśmy tego zaprzepaścić brakiem gustu w wystroju. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
  4. Witajcie, mam takie nietypowe pytanie do mieszkańców Trójmiasta – kto administruje waszymi osiedlami i czy jesteście zadowoleni z tej obsługi?
  5. Niebawem wybieram się do Wiednia. Możecie mi polecić jakieś ciekawe miejsca? Co trzeba koniecznie zobaczyć? Ile czasu jest potrzebne na zwiedzanie? Może jakieś wydarzenia? Jak ktoś ma sprawdzonego przewodnika to też bardzo chętnie poznam opinie i namiary. Z wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje.
  6. Według mnie www.merlo.com, jeżeli chodzi o inwestycję w ładowacze teleskopowe. Nie tylko dobrze się prowadzi, ale też rejestracja w UDT dochodzi, akcesoria dodatkowe. Jedna z niewielu marek, której doświadczenie sięga lat 60/70, więc wiedzą, co jest grane w branży. Dobrze się rozmawia bezpośrednio z producentem.
  7. Na co używacie olejków CBD i czy faktycznie wam pomagają przy cięższych schorzeniach? U mnie potencjalnie na boreliozę, ale mocno się zastanawiam nad zakupem. Nie wiem, czy się opłaca, krótko mówiąc.
  8. pawelszabla

Optyk

W Krakowie znajdziecie sporo optyków, wiadomo że branża ma się dobrze, ale jak chcecie kupować w miarę tanio to unikajcie sieciówek, gdzie niestety ceny oprawek już mocno poszły w górę. Z mojej strony taki nieco ukryty na uboczu optyk optykprimus.business.site/ godny zainteresowania., okulary naprawdę w dobrych cenach.
  9. pawelszabla

Zelazo

Mam problem z brakami żelaza w organizmie, szukam jakiegoś dobrego preparatu, który pozwoli mi te braku uzupełnić. Znacie jakąś sensowną propozycję, po którą będzie można sięgnąć i rzeczywiście dobrze sprawdzi się w praktyce? Niestety te braki mocno wpływają na moje samopoczucie więc potrzebuje czegoś co pozwoli mi sobie z tym poradzić.
  10. Szukam jakiegoś dobrego miejsca, gdzie wykonują okulary. Najlepiej tak od A do Z, by można było wybrać jakieś sensowne oprawki, by w takim miejscu również istniała opcja znalezienia dobrych propozycji jeśli chodzi o szkła, by ktoś je wykonał tak jak należy. Jak znacie jakieś sensowne propozycje to dajcie znać.
  11. Z początkiem nowego roku przeprowadzamy się do nowego domu koło Wrocławia. Dom ma być w stylu nowoczesnym, ale takim „ciepłym i domowym”. Jakie rozwiązania polecacie – pytanie kieruję przede wszystkim do osób, które ostatnio budowały domy i mają doświadczenie.
  12. Hej! Gdzie w Krakowie bierzecie pizzę z dowozem? W jakim lokalu potrafią dostarczyć pizzę gorącą a nie chłodną po godzinie czekania? Z góry dzięki za wasze opinie i doświadczenia z pizzeriami. Pozdr!
  13. Mebluję pokój dziecięcy i mam dylemat. Dwa osobne wąskie łóżka czy jedno łóżko piętrowe dla bliźniaków w wieku 6 lat? Są tu mamy dzieci w takim wieku? Jak urządzałyście pokoiki dla swoich skarbów i skąd macie meble?
  14. Niebawem wybieram się do Wiednia. Możecie mi polecić jakieś ciekawe miejsca? Co trzeba koniecznie zobaczyć? Ile czasu jest potrzebne na zwiedzanie? Może jakieś wydarzenia? Jak ktoś ma sprawdzonego przewodnika to też bardzo chętnie poznam opinie i namiary. Z wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje.
  15. Najbardziej komfortowe kabiny widziałem w ładowaczach teleskopowych od merlo.com. Naprawdę wygodna sprawa, a jak dłużej pracujesz to ten czynnik ma ogromne wręcz znaczenie. W kabinie nigdy się też specjalnie nie spociłem. Klima super działa, zawieszenie optymalne kabiny, pneumatyczne oczywiście. Osprzęt na bogato, od producenta bezpośrednio. Można pokombinować z dopasowaniem pod konkretne potrzeby techniczne.