pawelszabla

Użytkownik
  • Zawartość

426
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O pawelszabla

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Potrzebuje jakieś firmy, która montuje duże konstrukcje pod kątem reklamy, tak zwane billboardy czy megaboardy. Mam kilka działek przy uczęszczanych drogach i chciałbym właśnie takie reklamy na wynajem tam umieścić. Jak znacie jakąś firmę, która się czymś takim zajmuje i możecie podpowiedzieć to dajcie znać.
  2. Może ktoś z Was zna, albo pracuje w firmie, która przygotowuje elementy małej architektury z modułami Wi-FI i ładowarkami do urządzeń elektronicznych w oparciu o panele słoneczne? Szukamy takich opcji do parku miejskiego i potrzebujemy firmy, która będzie w stanie to dla nas wykonać. Jeśli jesteście w stanie coś sensownego podpowiedzieć to dajcie znać.
  3. Zajmuje się organizacją spływów kajakowych, poprzedni rok z wiadomych przyczyn był marny pod tym kątem, ale mam nadzieje, że w tym roku już będzie to wyglądało znacznie lepiej. Zastanawiam się jednak nad inwestycją w nową przyczepę na kajaki. Mam w tej chwili przyczepę na 10 kajaków, czasami klienci chcą jednak organizować spływy w więcej osób. Przyczepa też ma swoje lata więc rozglądam się za czymś nowym. Jak macie jakąś sprawdzoną firmę, która takie przyczepy oferuje to dajcie znać.
  4. Dobry zarząd nieruchomości na Sopot? Praktyczne wskazówki mile widziane, bo dotychczasowa współpraca się nie sprawdza.
  5. pawelszabla

Meble

Zamawiałem projekt i produkcję mebli kuchennych w Kuchnie Solarz. Indywidualne podejście według mnie. Planują przestrzeń w taki sposób, żebyś się w niej dobrze poczuł. Do mebli nie mam zastrzeżeń. Postawiłem na matowe szafki, na neutralną kolorystykę, bardziej na porządek. Zapłaciłem trochę, ale warto. Dobrze, terminowo robią, nie lecą w kulki z klientem. Wywiązują się z rozwiązań projektowych sugerowanych na początku współpracy. W Krakowie jedni z najlepszych, możliwe najlepsi w tym momencie.
  6. pawelszabla

Nawóz

Osobiście stosuje od roku https://carbohort.com/produkt/carbohumic-ogrod-20l/ i jestem bardzo zadowolona
  7. pawelszabla

Zuzel

Kto pisze w Polsce najlepiej o żużlu?
  8. Lepiej wykonać dla siebie konstrukcje reklamową, a potem szukać miejsca do jej montażu w dobrej lokalizacji, czy może wynająć taką gotową reklamę w dobrym miejscu? Jeśli macie jakieś propozycje, lub znacie jakąś firmę, która robi takie konstrukcje to dawajcie znać.
  9. pawelszabla

Serwis

Macie jakąś firmę sprawdzoną, która sprzedaje części do pasów i poduszek powietrznych? Zależy mi na kompleksowej ofercie, najlepiej tak, żeby w sprzedaży były części do różnych samochodów. Jeśli ewentualnie jesteście w stanie coś pod tym kątem podpowiedzieć zaproponować to byłoby super.
  10. Ogólnie, jeśli chodzi o przyczepy na kajaki to warto zadbać o takie, które mają specjalne gumowe osłony, żeby kajaki się nie uszkodziły, nie porysowały. Między innymi w ofercie KMPolska (https://kajakowe.przyczepy.kmpolska.pl) takie przyczepy są dostępne i faktycznie można, będzie liczyć na dobrą jakość takie przyczepy. Przy tym jednocześnie firma dba o atrakcyjną cenę.
  11. Zauważyłem, że żelazko w sprayu usuwa z ubrania nieprzyjemne zapachy 🙂 Normalnie przetestowałem ostatnio i jestem zaskoczony działaniem. Próbowaliście może? Niedawne moje odkrycie, ale jestem pod wrażeniem, czego to ludzie nie wymyślą do ułatwienia życia 🙂
  12. Potrzebuje pomocy przy wyborze systemu, który pozwoli mi wykorzystywać deszczówkę ze zbiornika w ogrodzie do nawodnienia w łazience do spłukiwania toalety. Jeśli możecie coś pod tym kątem podpowiedzieć jaki system warto wybrać to dajcie znać.
  13. Ostatnio zacząłem korzystać z planmydeal.com i powoli jest też więcej klientów, którzy potencjalnie zainteresowani są usługą więc jest nadzieja na to, że serwis będzie dawał więcej poważnych zleceń. Samo funkcjonowanie w mojej ocenie jest w porządku, organizacja bardzo dobra i widać pomysł na to, by te etapy kontaktu z klientami wyglądały lepiej niż u konkurencji.
  14. Nie mam szczęścia do żarówek energooszczędnych. Kilka po prostu przestało świecić po kilku dniach i nie wiem naprawdę, do kogo mam się skierować po coś normalnego, doradzicie?
  15. Zastanawiam się, w jaki sposób przystosowaliście oświetlenie do aranżacji wnętrza. Czy samodzielnie projektowaliście, czy może z konkretnych narzędzi korzystaliście?