pawelszabla

Użytkownik
  • Zawartość

309
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O pawelszabla

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. pawelszabla

Optyk

Cześć, potrzebuję skonsultować się z optykiem w Krakowie po moje pierwsze okulary. Źle mi się od pewnego czasu pracuje przed komputerem, pojawiły się mroczki, no i pomyślałem o okularach, ale boję się, że źle trafię. Możecie kogoś sensownego podpowiedzieć. Dzięki i pozdrawiam.
  2. pawelszabla

Meble

Chce kupić do mojego hotelu nowe meblowe wyposażenie. Jak macie jakąś sprawdzoną firmę, która będzie w stanie zagwarantować dobre jakościowo meble to dajcie namiar. Oczywiście istotna będzie także estetyka więc ta kwestia dla mnie również będzie miała duże znaczenie. Liczę na Wasze podpowiedzi pod tym kątem.
  3. Potrzebuje jakieś sensownej opcji jeśli chodzi o możliwość zamówienia dla siebie okien do domu, najlepiej z opcją moskitiery i rolety więc jak macie jakąś sprawdzoną firmę, która może to zaproponować to dajcie namiar.
  4. pawelszabla

Optyk

Cześć, potrzebuję skonsultować się z optykiem w Krakowie po moje pierwsze okulary. Źle mi się od pewnego czasu pracuje przed komputerem, pojawiły się mroczki, no i pomyślałem o okularach, ale boję się, że źle trafię. Możecie kogoś sensownego podpowiedzieć. Dzięki i pozdrawiam.
  5. pawelszabla

Meble

Jakie meble do gabinetu w Krakowie tak, żeby posłużyły przez kilka lat i żeby mi ktoś to dobrze zamontował. Niestety mam niewielką wiedzę techniczną we wskazanej materii, więc szukam dosłownie każdej możliwej wskazówki.
  6. pawelszabla

Meble

Szukamy do naszej agencji interaktywnej pomysłów na nowoczesne meble, które właśnie będą wpisywać się w to jaki zakres działalności prowadzimy. Jak znacie jakąś firmę, która proponuje takie designerskie, nowoczesne projekty mebli to podzielcie się propozycjami.
  7. pawelszabla

Okna

Potrzebuje jakieś sensownej opcji jeśli chodzi o możliwość zamówienia dla siebie okien do domu, najlepiej z opcją moskitiery i rolety więc jak macie jakąś sprawdzoną firmę, która może to zaproponować to dajcie namiar.
  8. pawelszabla

Meble

Kto w okolicach Krakowa zajmuje się produkcją mebli kuchennych i kompleksowo podchodzi do wykończenia nieruchomości? Bardzo mi zależy na tym, aby ktoś profesjonalny mi doradził. Mam trochę błędów projektowych w mieszkaniu i chciałbym, żeby meble kuchenne ten problem zoptymalizowały.
  9. Muszę wybrać okna i drzwi do domu i tak się zastanawiam co ewentualnie będzie można sensownego wybrać. Jak ktoś ma jakieś dobre propozycje, z których warto skorzystać, montował okna od jakiegoś polskiej firmy to może podzielicie się propozycjami?
  10. Szukam kogoś dla firmy, która będzie w stanie nam zaproponować organizacje wyjazdu do Austrii, chcemy zwiedzić Wiedeń i szukamy jakieś dobrej opcji jeśli chodzi o noclegi, ale również jakieś biesiady czy inne atrakcje, tak żeby w trakcie takiego wyjazdu nie było nudno. Jak macie kogoś kto robi takie wycieczki i gwarantuje przewodnika to podzielcie się kontaktem.
  11. pawelszabla

tabletki

Przyznam, że raz do seksuologa poszedłem, ale nigdy więcej. Naciągają na kasę, nic z tego nie wynika, dalej problem występuje. Poszedłem po rozum do głowy i kupiłem na próbę najmniejszą tabletkę, jaka jest pod poprawę potencji, czyli coś takiego https://potencja.net.pl/, tam masz cały katalog tych najpopularniejszych. 20 mg dosłownie mi wystarczyło, aby normalnie, długo się kochać ze swoją kobietą. Wracam od czasu do czasu, jak czuję się słabszy, mocno zmęczony psychicznie.
  12. Jak podchodzicie do zastosowania peptydów przy sportach siłowych? Warto się wspomagać, czy raczej sobie odpuścić temat zupełnie? Proszę o poważną dyskusję. Z góry dziękuję.
  13. pawelszabla

Optyk

14. pawelszabla

Meble

Czy u was się opłaciło zamawianie mebli od producenta, na jakie rozwiązania w ogóle postawiliście i czy jesteście zadowoleni? Chodzi mi przede wszystkim o ciekawe analizy zamawiania mebli kuchennych.
  15. Po internecie krąży bardzo wiele różnych kursów angielskiego więc coś tam pewnie dla siebie będziesz w stanie wybrać. Ja korzystałem z https://speakingo.com/praktyczny-kurs-jezyka-angielskiego/ i jak dla mnie całkiem sensownie napisany kurs, z którego w sumie ostatecznie sporo udało mi się wyciągnąć.