pawelszabla

Użytkownik
  • Zawartość

50
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O pawelszabla

• Ranga
    Średniozaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Jakoś tak przypadkiem natknąłem się na temat psychotroniki i jak sobie troszkę poczytałem to mnie tematyka zainteresowała i tak się zacząłem zastanowić, czy gdzieś będzie można się w tym zakresie czegoś więcej dowiedzieć? Znacie jakieś sprawdzone miejsca, gdzie będzie można się dokształcić w temacie?
  2. Czy srebro koloidalne wam pomogło na problemy z trądzikiem, ogólnie pod problemy cery wrażliwej? Dużo czytałam, ale nie wiem, czy jestem do końca przekonana. Czy to nie jest przypadkiem jakaś kolejna ściema?
  3. Macie jakąś sprawdzoną stronę z grami online, ale także z informacjami dotyczącymi tradycyjnych gier? Coś gdzie będzie można znaleźć jakieś kody do gier inne tego typu ułatwienia, dzięki którym będzie można nieco ułatwić swoje działania, skorzystać z praktycznych opcji. Jak znacie jakąś dobrą stronę, gdzie będzie wiele ciekawych informacji to dajcie znać, chętnie skorzystam.
  4. Cześć, czy mieliście może przyjemność z marką OxyTerapia i jak w ogóle wypada terapia tlenowa przy leczeniu schorzeń neurologicznych. Pytam, bo byłam raz na sesji testowej, ale nie wiem jeszcze, czy opłaca się kontynuować współpracę. Co powiecie?
  5. Czy ktoś z Państwa miał do czynienia z tlenoterapią, leczeniem tlenem i może podzielić się doświadczeniami? Jak wygląda taka kuracja, ile czasu trzeba chodzić, aby pojawiły się pierwsze wyniki. Problem to schorzenia neurologiczne, a raczej jedno poważne, czyli nasilające się z biegiem lat bóle migrenowe. Bardzo proszę o kontakt.
  6. Cześć, z jakich systemów magazynowych opłaca się dzisiaj korzystać? Zależy mi przede wszystkim na zbudowaniu oszczędności. Asortyment różnorodny i długie rzeczy, drobnica. Może podzielicie się doświadczeniami, jak to u was wygląda?
  7. pawelszabla

CNC

Cześć, w jaki sposób podchodziliście do obróbki CNC? Inwestowaliście we własne maszyny, a może outsourcing? Czym należy kierować się przy wyborze? Przykłady mile widziane. Z góry dziękuję za pomoc.
  8. pawelszabla

Srebro

Czy srebro koloidalne wam pomogło na problemy z trądzikiem, ogólnie pod problemy cery wrażliwej? Dużo czytałam, ale nie wiem, czy jestem do końca przekonana. Czy to nie jest przypadkiem jakaś kolejna ściema?
  9. Jakoś tak przypadkiem natknąłem się na temat psychotroniki i jak sobie troszkę poczytałem to mnie tematyka zainteresowała i tak się zacząłem zastanowić, czy gdzieś będzie można się w tym zakresie czegoś więcej dowiedzieć? Znacie jakieś sprawdzone miejsca, gdzie będzie można się dokształcić w temacie?
  10. Witam, dzień dobry. Szukam naprawdę dobrego i naprawdę skutecznego sposobu na porost włosów. Takze z góry dziękuję za jakieś marketowe szampony i odżywki których producent sobie wymyślił że będzie je reklamował jako zagęszczające włosy...Szukam czegoś dobrego, co faktycznie pomoże. Jakieś propozycje?
  11. Czy ktoś z Państwa miał do czynienia z tlenoterapią, leczeniem tlenem i może podzielić się doświadczeniami? Jak wygląda taka kuracja, ile czasu trzeba chodzić, aby pojawiły się pierwsze wyniki. Problem to schorzenia neurologiczne, a raczej jedno poważne, czyli nasilające się z biegiem lat bóle migrenowe. Bardzo proszę o kontakt.
  12. Cześć, z jakich systemów magazynowych opłaca się dzisiaj korzystać? Zależy mi przede wszystkim na zbudowaniu oszczędności. Asortyment różnorodny i długie rzeczy, drobnica. Może podzielicie się doświadczeniami, jak to u was wygląda?
  13. Cześć, w jaki sposób podchodziliście do obróbki CNC? Inwestowaliście we własne maszyny, a może outsourcing? Czym należy kierować się przy wyborze? Przykłady mile widziane. Z góry dziękuję za pomoc.
  14. Kuchnię mamy zrobioną od początku do końca przez Kuchnie Solarz – kuchniesolarz.pl. Bardzo kompleksowa obsługa, o nic nie musiałem się martwić. Mieliśmy z żoną jakiś swój pomysł na design a oni zajęli się resztą. Zdecydowanie polecam!
  15. Polecę sklep na lustro.com.pl sam tutaj zamawiałem kilka luster do mojego hostelu w Krakowie i nie mam zastrzeżeń. Można podjechać do nich na Mogilską i odebrać zamówienie na miejscu albo skorzystać z ich dostawy.