pawelszabla

Użytkownik
  • Zawartość

852
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O pawelszabla

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Jakie obecnie tabletki na potencje możecie polecić? Jak to wygląda jeśli chodzi o jakieś kupowanie w sieci, można coś dobrego dyskretnie kupić, czy zostaje tylko apteka na takie tabletki?
  2. Możecie mi polecić w Łodzi kancelarię, która zajmuje się prowadzeniem spraw frankowych? Chce w końcu to u siebie uporządkować, tylko potrzebuje kogoś kto będzie w stanie się tym odpowiednio zająć i całą sprawę od A do Z ogarnie.
  3. Możecie mi polecić w Łodzi kancelarię, która zajmuje się prowadzeniem spraw frankowych? Chce w końcu to u siebie uporządkować, tylko potrzebuje kogoś kto będzie w stanie się tym odpowiednio zająć i całą sprawę od A do Z ogarnie.
  4. Miałem ostatnio w banku odmowę, a kwestia dotyczy finansowania nowych projektów biznesowych. Chciałem udoskonalić pewne procesy i się mocno zaskoczyłem, że nic się nie da zrobić. Szukam sensownej alternatywy. Może ktoś pomaga prawidłowo takim działalnościom, jak moja?
  5. W jaki sposób wyprowadziliście biznes na prostą po wystąpieniu problemów z płynnością finansową i naturalnie po utracie zdolności kredytowej?
  6. Niestety moja wieloletnia praca przy komputerze doprowadziła do tego, że i ja muszę sięgnąć po okulary. Jeśli jesteście w stanie mi podpowiedzieć, gdzie w Krakowie mogę liczyć na dobrą ofertę to dajcie znać. Zależy mi na takim miejscu, gdzie ktoś faktycznie mi podpowie jakie okulary wybrać i pod kątem praktycznym i estetycznym i potem pomoże jak będzie coś się niepokojącego działo z okularami.
  7. Co do szukania pracowników z Azji to polecam współpracę z https://worksol.pl. Świetna agencja, wiele razy mi pomogła, znalezienie pracowników nie stanowiło dla nich problemu.
  8. Czy możecie mi polecić normalny cenowo salon optyczny w Krakowie, w którym nie stracę nerwów na obsłudze? Przysięgam, że jakoś nie mam szczęścia.
  9. Jeśli szukasz to polecam kontakt z Osiedle Zielone sp. j.. Świetna ekipa, na pomoc której można faktycznie liczyć jeśli chodzi o zarządzanie nieruchomościami. Duże doświadczenie, kompleksowo przygotowane usługi.
  10. Dajcie namiar na kogoś kto zajmuje się organizacją pracowników z Azji. Szukam do prac w magazynach i przy produkcji i właśnie myślę o pracownikach, którzy przyjadą do Polski zarobić. Tylko szukam agencji, która rekrutuje pod tym kątem i może także pomóc w załatwianiu wszystkich formalności jakie są z tym związane.
  11. Potrzebuje mocnych tabletek na potencje, jak coś sensownego będziecie mogli polecić to dajcie znać, chętnie skorzystam, sam nie chce nic w ciemno brać a natura mnie zmusza do sięgnięcia po takie tabletki.
  12. Szukam pomocy w zakresie stosowania olejów RSO, jeśli macie jakieś doświadczenie i służycie pomocą w tym zakresie to dajcie znać. Zależy mi na kimś kto ułoży mi terapię pod kątem ataków padaczki i pojawiających się razem z tym migren. Zależy mi na kimś kto faktycznie ma doświadczenie w temacie i będzie w stanie taką terapię zaplanować w odpowiedni sposób.
  13. pawelszabla

Olejek

Zastanawiam się nad tym czy można postawić na terapię z olejem RSO w przypadku zaawansowanych problemów z nowotworem. Inne terapie nie dają rady, w sieci można się sporo o tym naczytać, ale z drugiej strony samodzielnie nie chce też wybierać. Jak możecie mi podpowiedzieć kogoś kto coś w tym kierunku mógłby pomóc, dobrać olej i terapię to dajcie znać.
  14. Z jakich portali łączących wykonawców z klientami korzystacie regularnie i gdzie macie największe sukcesy negocjacyjne?
  15. Możecie polecić jakąś firmę, która zajmuje się w Sopocie zarządzaniem nieruchomościami i wiadomo, że będzie swoją działalność na wysokim poziomie prowadziła? Chodzi o budynek, który ma wspólnotę, bez żadnej spółdzielni i szukamy tutaj kogoś kto dla wspólnoty będzie kwestie administracyjne ogarniał.