Michael OneDollar

Użytkownik
  • Zawartość

11
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Michael OneDollar

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Cześć, Powinieneś przynajmniej ogarnąć zakres budżetu jaki wspólnik powinien znaleźć. Do tego co ma zrobić poszukiwany wspólnik? Dać hajs i tyle, bo "zaangażuje" to bardzo szerokie pojęcie? Trochę zbyt szczątkowo wszystko nakreśliłeś, bo o tego typu pytania można się potykać co kilka minut. Poprawiłbym to, bo wygląda jak pisane na kolanie, a w ten sposób nie pozyskasz wspólnika Pozdrawiam, Michael OneDollar
  2. Nie odpowiem na Twoje pytanie, bo nie jestem księgowym. Wydaje mi się, że będziesz płacić tylko połowę składki zdrowotnej (a chyba jeszcze mniej bo to Twoja pierwsza działalność jak rozumiem). Nie jestem przekonany czy takie Zniczomaty są opłacalne. Dużo osób przychodzących na cmentarz ma już swoje lata i nie ogarnie takiej "technologii" a więc spora liczba potencjalnych klientów ucieka. Do tego kwestia lokalizacji - Maszyny nie przestawisz, a konkurent przestawi kilka metrów samochód i już jest przed Zniczomatem i znowu mniejszy potencjał zarobkowy. Trzeba wszystko przeanalizować, a do tego potrzeba danych i najlepiej znajdź osobę która już w tym działa. Może Ci coś doradzi
  3. Daj spokój :) W prawie każdym poście można znaleźć linki wychodzące. Odpowiedzi po roku czasu i od razu z linkiem wychodzącym, a z tematem niewiele wspólnego :) forum przejęte przez spamerów, ale czasem ktoś coś dobrego napisze
  4. Nie wiem jaki dobry programista by siedział rok nad projektem za 30 000 zł. Jak to rozbudowany projekt, a na to wygląda to spokojnie trzeba liczyć te 70 000 zł jak Ci się poszczęści i przy założeniu, że potrwa to rok, a nie dłużej. Jedyne rozwiązanie jakie widzę to właśnie aniołowie biznesu albo wygrać jakiś konkurs na większe dofinansowanie i tyle. I taka dobra rada: Pomysł to maksymalnie 10% powodzenia biznesu, a osób które twierdzą, że wpadli na genialny pomysł i to samo twierdzą ich znajomi jest dużo :) Jak jesteś pewny powodzenia tego projektu to nic i tak nie stanie Ci na drodze do realizacji. Tak czy siak. Powodzenia
  5. Alkohole Świata - Kilka razy robiłem zakupy i jest OK. Tak to w necie znajdziesz wszystko :P
  6. Pomysł bardzo fajny :) Jak już ruszy daj znać, ale chyba na Allegro widziałem już taką opcję: Wysyłasz zdjęcia i Ci robią kalendarz. Online pewnie szybciej i od razu można zobaczyć jakby wyglądało, więc tutaj Twoja przewaga by była
  7. Z czym sklep internetowy? Na jakim silniki postawiony? Przez co płatności online? Oszczędzić można na wielu rzeczach :) radziłbym nie korzystać z gotowych rozwiązań, gdzie musisz co miesiąc płacić za korzystanie. Wtedy można zaoszczędzić wybierając dobry i tani hosting, czy na odnowieniu domeny.
  8. To czy fajnie to się zobaczy :) widziałem sporo tematów gdzie spamują na potęgę linkami, ale w miarę powiązane tematycznie więc jakaś wartość dodatnia jest :) Dzięki za powitanie.
  9. Bardziej chyba chodziło użytkownikowi o to, żeby obniżyć daną stronę w wynikach (na tym polega depozycjonowanie). Lepiej już na miejsce tej ze złymi opiniami (obstawiam) doprowadzić nowe z pozytywnymi :P Kwestia etyki takiego działania i czy te negatywne opinie są prawdziwe czy działaniem nieuczciwej konkurencji.
  10. Od 3 stycznia 2011 roku jestem przedsiębiorcą. Cały czas szukam nowych pomysłów na biznes, a te ciekawe wdrażam i rozwijam, ale wiadomo...Budżet nie jest nieskończony tak samo jak ilość czasu którą posiadam na kolejne projekty. Od 1 sierpnia prowadzę bloga w którym koncentruję się na zarabianiu i oszczędzaniu. Jest też trochę rozrywki, bo nie samą pracą człowiek żyje. Od października wbijam z branżą oświetleniową, ale tylko internetowo. W razie czego zapraszam na https://przemyslanezarabianie.pl Forum z tego co widzę jest bardzo aktywne, więc może znajdę jakieś natchnienie na kolejny projekt :)
  11. Utwórz reklamę z ciekawym postem i w ten sposób zdobądź pierwsze 100-200 użytkowników. Później stopniowo będzie samo się rozwijało jak zadbasz o jakość profilu firmowego. Konkursy jak napisał Ernest to dobry pomysł. Jak świadczysz jakieś usługi (nie znam profilu firmy) daj dla 1 miejsca --> usługa za darmo, dla 2-5 miejsca --> Rabat 50%, 6-20 miejsce ---> Rabat 30%, a do miejsca 50 rabat 20% (tak przykładowo). Bez znajomości branży w jakiej działasz ciężko coś powiedzieć, ale możliwości jest mnóstwo.