enoi

Użytkownik
  • Zawartość

29
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O enoi

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Sama współprowadzę salon od niedawna, ale jakbyście miały jakieś pytania, pytajcie - chętnie odpowiem. Jeśli chodzi o wyposażenie, to właściwie domknęłyśmy już ze wspólniczką wszystko, ale pewnie idąc z duchem czasu będziemy się doposażać. Ze swojej strony mogę polecić Wam też kosmetyki, na których pracujemy PeelMission, znacie? Klientki bardzo sobie chwalą.
  2. Moim zdaniem - przede wszystkim od zdobycia doświadczenia. Najpierw pracując u kogoś w salonie, doszkalając się, nie tylko na miejscu, ale też na profesjonalnych kursach, szkoleniach. A jeśli szkolenia ze stylizacji brwi i rzęs, to najlepiej w Warszawskiej Akademii Szkoleniowej Marki Secret Lashes, u Pani Patrycji Zielińskiej. Jest jednym z najlepszych szkoleniowców w naszym kraju, sama wygrała ogrom konkursów. I jej kursy są przygotowane od a do z - Pani Patrycja chętnie dzieli się swoją ogromną wiedzą:)
  3. Proszę powiedzieć, jak to wygląda z Państwa strony, czy biorą Państwo też pod uwagę mniejsze miejscowości? Czy zakładacie, że tylko osoby chcące prowadzić działalność w dużych miastach mają szansę wnioskować o taką franczyzę?
  4. enoi

Poprawa urody

Ja nie widzę w takich interwencjach nic złego, oczywiście, jeśli ma się umiar. Ja sama jestem po operacji krzywej przegrody nosowej, operacja była w klinice w Żarkach Letnisko (u dr Olender) i naprawdę pomogło to pozbyć się koszmarnych kompleksów. Dlatego, wszystko jest dla ludzi, ale z rozsądkiem.
  5. Jeśli chodzi o tekstylia typu pościel, prześcieradła, koce, ręczniki, warto zajrzeć do AWAKraków jakość pierwszorzędna, spory wybór i ceny naprawdę ok. Pomimo częstego prania, pościel jest jak nowa:)
  6. My od jakiegoś czasu zamawiamy ubrania robocze już tylko z firmy Elan Vital - bardzo dobra jakość, ubrania są solidne i wytrzymałe, cena przystępna.
  7. Polecam zajrzeć na stronę AWAKraków, wiadomo, że hotel/pensjonat nie funkcjonuje bez pościeli, kołder, poduszek, ręczników - to jeden z podstawowych elementów wyposażenia, a u nich naprawdę jakość idzie w parze z dobrą ceną.
  8. W firmie mojego męża przede wszystkim odzież ochronna dla pracowników - mega ważna sprawa. Od niedawna ze względu na super jakość i bardzo przystępną cenę zamawia ją z Elan Vital, jest bardzo zadowolony.
  9. Też od niedawna korzystam z Polskich ePłatności, testowałam wcześniej inne rozwiązanie, ale były z nim problemy i zdecydowałam się na terminal od nich. Bardzo pomocny na początku współpracy okazuje się opiekun biznesowy, który naprawdę jest w stanie wiele wyjaśnić.
  10. Czy buty przed takim klejeniem trzeba jakoś specjalnie przygotować? Czy wystarczy po prostu wyczyścić?
  11. Oczywiście, że tylko od sprawdzonych producentów. My jesteśmy zadowoleni z odzieży ochronnej z Elan Vital na pewno zostaniemy przy współpracy z nimi, bo wychodzimy na tym naprawę korzystnie.
  12. Warto wybrać się do OpenMedical - mam bardzo dobre doświadczenia z tą przychodnią. Pracują tam naprawdę rewelacyjni fizjoterapeuci. 🙂
  13. Super, w takim razie zdecyduję się i przetestuję, zobaczymy:) proszę powiedzieć, gdzie ja ten klej mogę kupić, tylko przez internet?
  14. Tak, właśnie czegoś takiego szukam. Ja swój obecny telefon też ładuję codziennie, nawet dwa razy dziennie i przyznaję, że jest to dość uciążliwe. W takim razie przyjrzę się dokładniej tym telefonom BlackBerry, dzięki.
  15. enoi

leki z apteki ?

Słuchajcie, a wiecie może, w której z aptek można jeszcze zrealizować receptę na lek recepturowy? Dostałam receptę na maść od dermatologa, a dawno już nie słyszałam, żeby apteki takie recepty realizowały.