Negocjato_pl

Użytkownik
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Negocjato_pl

 • Ranga
  Średniozaawansowany
 1. Myślę, że trochę jednak tak, gdyż podnosi to rozpoznawalność i można powiedzieć też prestiż naszej firmy. Warto przykładać uwagę do każdego detalu.
 2. Moim zdaniem najlepszą reklamą jest najprostsza i bezpośrednia reklama, zarówno internetowa na forach społecznościowych oraz branżowych, jak i ta tradycyjna w postaci ulotek, ogłoszeń oraz banerów. To wszystko zaprocentuje.
 3. Myślę, że warto by było też popytać wśród znajomych. Ja na przykład tak znalazłem wielu pracowników, którzy obecnie stanowią trzon a generalnie współpraca z dobrym biurem rachunkowym jest w chwili obecnej czymś absolutnie niezbędnym.
 4. Dokładnie, warto zoptymalizować koszta firmy. Moim zdaniem powinno zacząć się od spraw bieżących np. poprzez większą kontrolę nad używana energią elektryczną czy wodą.
 5. W tym przypadku chyba najlepszą, najbardziej optymalną opcją będzie po prostu zatrudnienie firmy przeprowadzkowej. Oni powinni wiedzieć szczegółowo i po kolei jak się za to zabrać.
 6. Moim zdaniem pierwszym elementem w tym przypadku będzie wybranie miejsca, lub danego lokalu. A następnie pozostaje już chyba tylko dokładne dogadanie szczegółów z współpracownikami etc.
 7. Biznes kurierski to dość poważna sprawa. Każda firma kurierska działa trochę inaczej - bardzo dużo zależy od wielkości firmy i zleceń jakie dostaje,a w ostatecznym rozrachunku poza ceną liczy się również jakość usług, szybkość przesyłki.
 8. Tak, zgadzam się z wypowiedziami wyżej - kluczem jest faktura, dzięki której będziemy mogli potem uczciwie się rozliczyć z fiskusem. Poza tym odpowiedzi na wszystkie pytania bez problemu znajdziesz na forum, warto poczytać tutejszy artykuły dla początkujących przedsiębiorców :)
 9. Moim zdaniem to bardzo wartościowa inicjatywa. Dzięki takim spotkaniom można łatwo nawiązać nowe kontakty handlowo-biznesowe, ewentualnie równie "luźną" dyskusję możemy spokojnie przeprowadzić również na forum.
 10. Moim zdaniem tak, szczególnie kiedy nasze lata są coraz gorętsze. Praca niekiedy w takim upale może być wręcz niemożliwa i dyskomfortowa, warto o to zadbać.
 11. W tym przypadku moim zdaniem najbardziej rozsądnym rozwiązaniem byłoby posłuchanie się ekipy, która tą budową będzie się zajmować. Oni przeważnie wiedzą najlepiej.
 12. W poszukiwaniu tak konkretnych partnerów biznesowych, wydaje mi się, że dobrą opcją jest spojrzenie na lokalne ogłoszenia.
 13. Moim zdaniem warto tutaj poprosić o pomoc znajomych z danego miasta - tam gdzie chcesz otworzyć biznes, często ludzie z zewnątrz mają najlepsze pomysły.
 14. Moim zdaniem to dobry pomysł, na takie usługi jest coraz większe zapotrzebowanie więc klientów na pewno nie braknie.
 15. Takie interesy jak gastronomia, a szczególnie cukiernia, moim zdaniem mają sens tylko w jakiś większych miejscowościach. Przez Internet byłoby to trochę skomplikowane.