Negocjato_pl

Użytkownik
  • Zawartość

38
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Negocjato_pl

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. Myślę, że trochę jednak tak, gdyż podnosi to rozpoznawalność i można powiedzieć też prestiż naszej firmy. Warto przykładać uwagę do każdego detalu.
  2. Moim zdaniem najlepszą reklamą jest najprostsza i bezpośrednia reklama, zarówno internetowa na forach społecznościowych oraz branżowych, jak i ta tradycyjna w postaci ulotek, ogłoszeń oraz banerów. To wszystko zaprocentuje.
  3. Myślę, że warto by było też popytać wśród znajomych. Ja na przykład tak znalazłem wielu pracowników, którzy obecnie stanowią trzon a generalnie współpraca z dobrym biurem rachunkowym jest w chwili obecnej czymś absolutnie niezbędnym.
  4. Dokładnie, warto zoptymalizować koszta firmy. Moim zdaniem powinno zacząć się od spraw bieżących np. poprzez większą kontrolę nad używana energią elektryczną czy wodą.
  5. W tym przypadku chyba najlepszą, najbardziej optymalną opcją będzie po prostu zatrudnienie firmy przeprowadzkowej. Oni powinni wiedzieć szczegółowo i po kolei jak się za to zabrać.
  6. Moim zdaniem pierwszym elementem w tym przypadku będzie wybranie miejsca, lub danego lokalu. A następnie pozostaje już chyba tylko dokładne dogadanie szczegółów z współpracownikami etc.
  7. Biznes kurierski to dość poważna sprawa. Każda firma kurierska działa trochę inaczej - bardzo dużo zależy od wielkości firmy i zleceń jakie dostaje,a w ostatecznym rozrachunku poza ceną liczy się również jakość usług, szybkość przesyłki.
  8. Tak, zgadzam się z wypowiedziami wyżej - kluczem jest faktura, dzięki której będziemy mogli potem uczciwie się rozliczyć z fiskusem. Poza tym odpowiedzi na wszystkie pytania bez problemu znajdziesz na forum, warto poczytać tutejszy artykuły dla początkujących przedsiębiorców :)
  9. Moim zdaniem to bardzo wartościowa inicjatywa. Dzięki takim spotkaniom można łatwo nawiązać nowe kontakty handlowo-biznesowe, ewentualnie równie "luźną" dyskusję możemy spokojnie przeprowadzić również na forum.
  10. Moim zdaniem tak, szczególnie kiedy nasze lata są coraz gorętsze. Praca niekiedy w takim upale może być wręcz niemożliwa i dyskomfortowa, warto o to zadbać.
  11. W tym przypadku moim zdaniem najbardziej rozsądnym rozwiązaniem byłoby posłuchanie się ekipy, która tą budową będzie się zajmować. Oni przeważnie wiedzą najlepiej.
  12. W poszukiwaniu tak konkretnych partnerów biznesowych, wydaje mi się, że dobrą opcją jest spojrzenie na lokalne ogłoszenia.
  13. Moim zdaniem warto tutaj poprosić o pomoc znajomych z danego miasta - tam gdzie chcesz otworzyć biznes, często ludzie z zewnątrz mają najlepsze pomysły.
  14. Moim zdaniem to dobry pomysł, na takie usługi jest coraz większe zapotrzebowanie więc klientów na pewno nie braknie.
  15. Takie interesy jak gastronomia, a szczególnie cukiernia, moim zdaniem mają sens tylko w jakiś większych miejscowościach. Przez Internet byłoby to trochę skomplikowane.