TomeczekBBS

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O TomeczekBBS

• Ranga
    Początkujący
  1. Myślę, że oryginalny będzie taki prezent, który trafi w gusta mężczyzny i pokaże mu, że go znasz. Ja np. po pracy lubię majsterkować, więc kiedy usłyszałem przypadkiem, że żona chce mi kupić pod choinkę zestaw z wkrętarką ryobi, to bardzo się ucieszyłem z dwóch powodów. Będę miał fajny zestaw, ale bardziej z tego, że żona mnie słucha i zależy jej na tym, co do niej mówię. Mam tylko nadzieję, że mój prezent będzie równie udany 😉
  2. Cześć i czołem! Z jakich aplikacji do przejazdów firmowych korzystacie? Czy macie może ulubioną firmę taksówkarską? Zastanawiam się nad czymś wygodnym, żeby np. każdy pracownik miał swoje konto, co pozwoli mi kontrolować, gdzie i kiedy jeździł.
  3. Drodzy, czy ktoś z Was korzystał z usług FREE NOW. Z tego, co wiem, to jest dawne mytaxi. Ja z mytaxi nie korzystałem, ale teraz agencja mi się rozrasta, więc i wyjazdów jest więcej. Zwykle korzystamy normalnie z przypadkowych taksówek, ale wolałbym coś, nie wiem sam jak to nazwać, bardziej kompleksowego może? W każdym razie jestem bardzo ciekaw Waszych opinii o free now właśnie?
  4. Ja tak naprawdę dopiero wchodzę w ten świat majsterkowicza, więc nie mam za wiele narzędzi, bo tylko dwa wkrętarkę i wyrzynarkę ryobi, a do tego trochę śrubokrętów, kluczy i młotek. Ale na zrobienie stolika kawowego wystarcyzło ;)