JanuszM

Użytkownik
  • Zawartość

11
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O JanuszM

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Krzysztof123 na czym polega Studio Figura? W google otrzymuje wyniki, gdzie są informacje o modelowaniu sylwetki.
  2. helioszka, toplkaa, nomade Wszystko zależy od tego jak bardzo rozbudowaną stację paliw chcecie postawić. Czy macie działkę, czy chcecie wejść do sieci, lub budować swój brand. Spokojnie musicie przyjąć że jest to minimum 600 000 - 700 000 zł. Największe stacje to już pewnie koszt kilku milionów.
  3. Diva528, ja dla siebie i swojej rodziny polisę na życie a także OC wykupiłem w Avivie, wychodziło najtaniej, druga najtańsza oferta była w AXA.
  4. Biznes oparty na prowadzeniu stacji benzynowej nie jest prosty, szczególnie jeżeli nigdy wcześniej nie prowadziłeś takiego biznesu lub nie uczestniczyłeś w jego tworzeniu. Najważniejsze to miejsce pod stację paliw i biznesplan. Nie warto otwierać stacji bez bycia franczyzobiorcą, lepiej jest skorzystać z uznanych marek np Orlen, Lotos, BP. Z badań wynika, że ludzie chętniej tankują na stacjach, które znają bo z automatu zakładają wysoką jakość paliwa. Dodatkowo "musisz" na stacji mieć świetnie wyposażony sklep, bez tego obrotu będą oparte na paliwie a marża na nim jest naprawdę niska. Koszt postawienia stacji liczony jest w setkach tysięcy zł, często przekracza 1 mln. Oczywiscie jeżeli masz działkę to odchodzi Ci koszt pozyskania gruntu. Musisz sie także uzbroić w cierpliwość bo będzie Ciebie czekać troche papierkologii. Firm budujących stację paliw jest na rynku kilkadziesiąt, ale tak naprawdę na tym rynku liczy się kilka firm, pierwsza firma po wpisaniu budowa stacji paliw: stacon , zobacz sobie więcej informacji np tutaj: poradnikprzedsiebiorcy.pl/-jak-zalozyc-stacje-paliw Gdybyś miał więcej pytań to zapraszam do kontaktu, brałem udział przy powstawaniu jednej stacji benzynowej więc troche wiedzy mam.
  5. Zamiast handlować zabawkami itp ja na Twoim miejscu poszedłbym w obwarzanki, lody itp. Wiele osób handluje tylko w weekendy obwarzankami na odpustach lub dniach np. papryki, podgrzybka itp i z tego co mi wiadomo to nie narzekają na brak klientów.
  6. Wiele zależy od tego ile jest generowanych takich kosztów, w przypadku zakupu 3-4 laptopów na jednoosobową działalność gospodarczą będzie to podejrzane i bardziej kumaty inspektor będzie chciał wiedzieć jakie jest uzasadnienie ekonomiczne dla takiego zakupu. Jeżeli jest to jeden laptop kupiony na działalność to szansa, że ktoś go będzie sprawdzał jest minimalna. Ze sklepem raczej żaden US się nie kontaktuje, sprawdzają poprostu fakturę vat i tyle. Inaczej wygląda sytuacja w przypadku generowania sztucznych kosztów, wtedy jest postępowanie wyjaśniające.
  7. Korzystałem z Siódemki w firmie, w której pracowałem i z Pocztexa. Dużo lepsza obsługa jest w Siódemce, kurier regularnie przyjeżdzał i odbierał przesyłki, większość spraw można było załatwić przez telefon.
  8. ak36 może zamiast takich ogłoszeń to lepiej skorzystać z usług np whitepress.pl , tam masz gigantyczną bazę stron, na których masz możliwość publikowania artykułów z linkami.
  9. W swojej działalności korzystałem już z wielu systemów, z redcart, z presty, z IAI. System do sklepu internetowego trzeba dobrać pod konkretne wymagania, ja zawsze polecam systemy abonamentowe na początek. Sprawdz sobie proszę IAI albo redcart, myślę, że jeden z tych systemów napewno będzie Ci odpowiadał.
  10. Korab, czy mógłbyś napisać ile średnio osoboby z Twojej grupy na forex zarabiają?