student95

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O student95

• Ranga
    Początkujący
  1. Dzień dobry forumowicze, planuję uruchomić nowoczesną firmę zajmującą się doradzaniem w internecie. Marketingowo uderzyłbym tylko w reklamy w internecie, a pieniądze pobierane byłyby za udzieloną radę czytaj przelew na moje konto bankowe. Nie miałbym siedziby firmy, ale pracowałbym w domu przed laptopem. Swoje usługi ograniczyłbym do fanpaga na facebooku ,gdzie ludzie w wiadomości prywatnej pisaliby do mnie, a w zamian za radę przelewaliby na moje konto bankowe pieniądze. Nie mam pewności czy to wypali dlatego kieruję pytanie czy muszę założyć działalność gospodarczą czy mogę na próbę działać bez działalności gdzieś wyczytałem że do połowy najniższej krajowej można zarobić bez działaności. Chodzi mi o to, że dopóki nie mam pewności czy to wypali wolałbym nie bawić się w biurokrację lecz dopiero wtedy gdy biznes by ruszył i wypalił. Czy jacyś specjaliści mogą mi coś doradzić? Jak zacząć ? Dodam, że jestem studentem V roku. Dziękuję za poświęcony mi czas oraz cenne rady. Pozdrawiam serdecznie!