NajtanszeWagi_pl

Użytkownik
  • Zawartość

11
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O NajtanszeWagi_pl

• Ranga
    Początkujący
  1. Jeżeli jest to dobry i godny zaufania sklep internetowy to czemu nie, uważam że warto bo otrzymujemy dobra jakość kosmetyków oraz rozsądną cenę.
  2. Moim zdaniem każda forma reklamy będzie dobra i wskazana, ponad to warto cały czas na bieżąco aktualizować swój profil na portalach społecznościowych oraz śledzić fora branżowe, gdzie dotrzemy do największej grupy klientów, odbiorców.
  3. Tak jak mowa powyżej, tutaj już na etapie planowania otwarcia takiej firmy warto uwzględnić współprace z dobrym biurem rachunkowym, gdzie bez problemu zadasz wszystkie pytania i uzyskasz odpowiedź, tak aby potem nie byc rozczarowanym.
  4. Akurat jeżeli chodzi o dobre i sprawdzone, skuteczne środki czystości to polecam szukać ich w sklepach internetowych gdzie znajdziesz największy wybór i niemal zawsze masz niższe ceny niż w sklepach stacjonarnych.
  5. Moim zdaniem najmniej ryzykowną i niemal zawsze opłacalną inwestycja będą nieruchomości, oczywiście na ich zakup trzeba mieć początkowo duży kapitał, ale tego typu inwestycja zawsze się zwróci mi będzie procentować.
  6. To prawda, ja również zawsze wybieram opcję przesyłki kurierskiej zamiast poczty z racji tego, ze jest szybciej często nawet taniej i bezpieczniej.
  7. Podstawa jest to aby wziąć fakturę, początkowo zapłacisz tyle samo natomiast potem otrzymujesz zwrot podatku. Poczytaj na ten temat trochę w internecie, są bardzo pomocne i przydatne artykuły.
  8. Zgadzam się, co do wyposażenia hali,w praktyce jest to bardzo ważny aspekt, a druga sprawa jest taka aby była to hala ogrzewania, dotyczy zarówno konstrukcji stalowej jak i murowanej.
  9. Zgadza si,e to chyba najważniejszy aspekt, czyli logo firmy oraz jak najlepsza jakość wykonania gadżetów reklamowych ze swojej strony polecam kalendarze oraz długopisy.
  10. Jestem tego samego zdania, również uważam że najlepszym rozwiązaniem będzie w tym przypadku połączyć sprzedaż internetową ze stacjonarną, dzięki czemu w praktyce masz podwójny zysk. Do sklepu zoologicznego konieczna będzie również dobra waga, akurat w tej kwestii możemy pomóc.
  11. Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Bardzo się ciesze, że mogę do Was dołączyć i postaram się aktywnie spędzić tutaj czas oraz pomóc w wielu ważnych kwestiach. Pozdrawiam.