kmazur

Użytkownik
  • Zawartość

19
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kmazur

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Mnie z podobnej sytuacji wyciągnęła pani Grabowska z warszawskiego biura Gama. Polecam.
  2. Ja mogę polecić biuro Gama z Warszawy. Państwo Grabowscy świetnie obsługują wszystkich swoich klientów.
  3. ja pożyczkę brałam na stronie Sprint Cash bo są tutaj zgromadzone różne firmy pożyczkowe więc wybrałam tą, która mi najbardziej odpowiada i wysłałam formularz
  4. reklama na samochodzie w moim przypadku okazała się bardzo skuteczna, gdyż większość z nas jest jednak wzrokowcami 😉 chociaż mam wrażenie, że to zasługa firmy, którą tą reklamę dla mnie stworzyła a mianowicie robimy-reklamy.pl - warto bylo skorzystać z ich usług
  5. ja mieszkanie do wynajęcia urządziłam z pomocą Studia Stilo i to była dobra decyzja, bo mieszkanie finalnie wyglądało rewelacyjne i strasznie dużo chętnych na nie miałam
  6. nawet nie warto a TRZEBA segregować ;) i jeżeli chodzi o przedsiębiorstwa czy recyclerów polecam zapoznać się z ofertą CP Recycling
  7. w Warszawie polecam Wiki Transport Prywatny bo są bardzo uczciwi jeżeli chodzi o ceny oraz profesjonalnie podchodza do swojej pracy
  8. nam firma zorganizowała imprezę w klubie go go Gold House w Warszawie i było mega! mieliśmy loże, zapewniony dobry alkohol, grała dobra muzyka i tańczyły piękne dziewczyny
  9. jako, że w naszej firmie sami faceci to imprezę integracyjną mieliśmy w klubie go go Gold House i bawiliśmy się do samego rana
  10. w Warszawie jest spoko klub Gold House - piękne dziewczyny, dobra muzyka i spory wybor alkoholi
  11. w Warszawie dobrych specjalistów mają w Corten Medic i co najlepsze to to, że można się umawiać na wizyty online przez Portal Pacjenta - spore ułatwienie
  12. ja pracowałam w Niemczech przez 2 lata z agencją Medipe i miło wspominam tez czas - wynagrodzenie było bardzo motywujące, warunki pracy dobre no i oczywiście premie na święta też się znalazły i to nie małe ;)
  13. Polecam zainwestować w mieszkanie nad morzem i wynajmować turystom - mi ten biznes bardzo się opłacił. Kupiłam mieszkanie w Rowach na nowo powstałym osiedlu Lubicz (Apartamenty Lubicz) - fajna, spokojna okolica nie daleko morza, przyjazne sąsiedztwo, turyści bardzo sobie chwalą. Ta inwestycja to był strzał w dziesiątkę. Za niedługo jak zwrócą mi się całe koszta to postanowiliśmy z meżem, że kupimy sobie też mieszkanie na tym osiedlu, będzie nam łatwiej zajmować się tym wynajmowanym a poza tym bardzo nam się tam spodobało.
  14. Ja kupiłem mieszkanie na nowo powstałym osiedlu Lubicz w Rowach nad Bałtykiem i wynajmuję je turystom. Nie tylko przez okres wakacyjny jest na nie popyt, bo również jesienią i zimą więc uważam to za bardzo dobrą inwestycję, tym bardziej, że mieszkanie mieści się w bardzo fajnej okolicy i nad morze nie jest daleko - a poza tym cisza i spokój co jak się okazało turyści bardzo sobie cenią.
  15. ja córkę wzięłam do dentysty w tym samym centrum do którego ja chodzę czyli Corten Medic bo mają tam świetnych specjalistów i jak się okazało nasza Pani stomatolog ma świetne podejście do dzieci :)