kaja.kaja85

Użytkownik
  • Zawartość

11
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O kaja.kaja85

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Odpowiednie szkolenie w tym zakresie to tak naprawdę podstawa, bez dwóch zdań. Ale aby odnieść sukces i skorzystać z rad dawanych przez osobę szkolącą warto skorzystać po pierwsze z usług firmy, która oferuje merytoryczne szkolenia. Tu polecam z własnego doświadczenia firmę Fundacja Fortis fundacjafortis.pl.
  2. Też popieram taśmę to fantastyczne rozwiązanie i nie uszkadza ścian.
  3. Elektryczna..... jest niestety różnica...Moje dziecko nawet ma elektryczną bo zwykła nie chciał a myć ząbków.
  4. Zawsze chciałam mieć cukiernie..... te zapachy te ciasta...coś fantastycznego.
  5. Fb, instagram i tym podobne to jest główne źródło.....
  6. Musisz rozeznać się tak naprawdę czego nie ma w twojej okolicy....
  7. jest jedno ale....polska konfekcją wraca do łask....teraz ludzie chcą ubierać się w polsckie marki a nie u chińczyka.... dla tego jak ktoś z was ma dobry pomysl i glowe na karku to dlaczego nie :)
  8. Moja koleżanka założyła taką firmę i pracują we dwie z koleżanką.... powiem wam, że całkiem dobrze im idzie i mają zlecenia i super zarabiają.
  9. Jak masz punkt to dla czego nie ...tylko trzeba spełnić dużo kryteriów.... Musi być kuchnia, łazienki odpowiednio zrobione. Trzeba zatrudnić pielęgniarke, jakiegoś lekarza przynajmiej raz ty tygodniui tym podobnie.
  10. My kupowaliśmy napoczątku w Ikea potem wmiarę rozkręcenia firmy kupowaliśmy w lepszych sklepach.
  11. Nie ma co sę oszukiwać...najlepsze biuro będzie z polecenia. Przerobiłam juz wiele takich punktów i najlepiej wyszłam na biurach z polecenia.