EwaCer

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O EwaCer

• Ranga
    Początkujący
  1. Jeśli chodzi o sprzątanie to najlepiej oferować tylko usługi dla firm. Z klientem indywidualnym bywa różnie. Współpracowałam z firmą Anilop z Krakowa i oni skupiają się tylko na profesjonalnym sprzątaniu biur itp. Poza tym łatwiej o stałe zlecenia
  2. Może koszulki z nadrukiem byłyby tutaj przydatne, np. na jakąś imprezę w plenerze? W A3extra możesz takie wykonać, tym bardziej, że firmą związane jest nazwisko sportowca
  3. Przeznacz powiedzmy 3/4 na reklamę w sieci a resztę na jakieś ulotki albo gadżety. W drukarni A3extra zamówisz chyba każdy rodzaj nadruku i możesz to wykorzystać w okolicy na początek
  4. Miałam do czynienia z A3extra z Poznania i na początku irytowało mnie, że tak dopytują o różne szczegóły zamówienia, wydawali mi się za bardzo drobiazgowi, ale jednak efekty były super. Kiedyś to był stojak roll up i wyszedł świetnie, teraz zleciłam koszulki z nadrukiem i czekam na przesyłkę więc zobaczymy
  5. Jak w każdym przypadku lokalnego biznesu, pamiętaj o dobrej reklamie i prócz internetu czy fanpage'a warto pomyśleć o ulotkach lub innych gadżetach np. na imprezy lokalne. Tak właśnie zaczynałam, zlecam drukarni A3extra roll upy i koszulki z nadrukiem i wiele innych gadżetów i wykorzystuje je podczas różnych eventów. Wówczas nawet z niewielkimi funduszami odniesiesz sukces.
  6. Promowanie firmy w sieci jest bardzo ważne w dzisiejszym świecie, ale nie zapominajmy o starej dobrej reklamie, jak gadżety z logo firmy. To szczególnie ważne dla pozyskania lokalnej klienteli. W A3extra błyskawicznie wydrukować można np. ulotki czy kalendarze. Jest to przydatne szczególnie przydatne na samym początku działalności, żeby zwyczajnie dać się poznać w okolicy, a za pozycjonowanie wziąć się swoją drogą.