Grzegorz C.

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Grzegorz C.

 • Ranga
  Początkujący
 1. Ale zastanówmy się teraz, czy to wina studiów? Skąd pewność, że człowiek, który to pisał skończył studia? Poza tym, skoro nie ma żadnego korektora to tylko i wyłącznie wina portalu, bo po pierwsze nie sprawdza tekstów, a po drugie przyjmuje niekompetentnych ludzi. Zresztą dziennikarstwo to nie tylko prasa i media ;) Pozdrawiam.
 2. Słabe? Co to znaczy? Studiowałem dziennikarstwo i jestem bardzo zadowolony, bo była to moja pasja i w gruncie rzeczy dużo się nauczyłem. Nie tylko 'jak się pisze', ale też podejścia do ludzi, do mediów, dużo praktyk w różnego rodzaju miejscach itd. Jeśli to Twoje pasja, jeśli chcesz się rozwijać np. pisarsko to śmiało zaryzykuj. Hmmm, a czy studia nie nauczą Cię o czym pisać? Pojęcie bardzo względne, np. można studiować politologię ze specjalizacją dziennikarstwo i public relations, dlatego nie uogólniajcie, bo to niejednokrotnie krzywdzące ;)
 3. Jak zbić miliony? Wystarczy założyć naszą-klasę ;) Maciej Popowicz z Wrocławia tak zrobił i dziś jest szczęśliwy jak cholera. Więcej znajdziecie tutaj: http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,4502920.html
 4. Ostatnio coraz częściej spotykam się z reklamami na samochodach osobowych, więc chyba można w ten sposób robić. Chyba, że to nie samochody prywatne tylko należące do firmy - tego nie wiem.
 5. Ja na całe szczęście nie musiałem z tego korzystać, bo do śmierci musiałbym to spłacać. Miałem znajomego, który skorzystał z kredytu i dostawał parę stówek miesięcznie. Niestety, trzeba to będzie teraz spłacać...
 6. Ja nie gram w toto lotka, więc na pewno nie wygram. A jeśli spadła by na mnie z nieba walizka z milionami złotych (choć wolałbym Euro :P) to założyłbym własną, najlepszą gazetę o tematyce komputerowej :)
 7. Ja jestem po dziennikarskich, które nie są wliczane jako przyszłościowe, a mimo to miałem już oferty z różnych redakcji (najczęściej jako stażysta, ale dzięki dziennikarskim praktykom bardzo się to przydaje do dalszego funkcjonowania). Tak jak pisze Rafis - liczy się pasja i zaangażowanie, a to czy będzie dobrze po studiach zależy w dużej mierze od nas.
 8. Sam myślałem o czymś takim, choć o nieco innej tematyce. Masz to szczęście, że jak piszesz nakłady finansowe nie są dla Ciebie kłopotem, więc możesz się w to bawić i czerpać z tego zyski i przyjemność. Życzę Ci powodzenia, nie zapomnij podać nazwy Twojego dzieła jako mała reklama, chętnie poczytam ;)
 9. Witam forumowiczów. Ukończyłem dzienne studia dziennikarskie i rozglądam się teraz za zajęciem. Nie chodzi mi tu o pracę w gazecie czy coś w tym stylu, ale założenie czegoś własnego. mam trochę kapitału (trochę to dobre słowo) i szukam zajęcia dla siebie, czegoś w czym jestem dobry i co sam będę mógł nadzorować. Myślałem o własnym wydawnictwie, ale na to jestem za słaby finansowo... Może Wy mi pomożecie? Pozdrawiam.