mondom.84

Użytkownik
  • Zawartość

15
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O mondom.84

• Ranga
    Początkujący
  1. W drukarni A3extra zamawiałam wizytówki i koszulki z nadrukami, zwykłe lub spersonalizowane i za każdym razem byłam zadowolona. A jeśli chodzi o wizytówki to nawet nie bardzo wiedziałam jak miały wyglądać, ale doszliśmy do porozumienia dość szybko i wyszły bajecznie. Także znalezienie odpowiedniej drukarni to chyba na początku podstawa jeśli chodzi o reklamę
  2. Jeśli chodzi o A3extra z Poznania to mogę potwierdzić. Koszulki z nadruki mają solidne, nadruki dokładne i tanie jak za tę jakość. Zlecałam też wizytówki i też były ok, co do reszty to nie wiem
  3. Polecam A3extra z Poznania przyjmują zamówienia z całej Polski. Świetna drukarnia na dłuższą współpracę
  4. Ja podjęłam współpracę z drukarnią A3extra z Poznania i jak potrzebuję jakiś materiałów reklamowych to się do nich zgłaszam, a tak poza tym to postawiłam tez na pozycjonowanie strony
  5. Wykonanie gadżetów i innych materiałów reklamowych warto zlecić profesjonalnej drukarni. Mogę polecić A3extra z Poznania, zawsze mam ulotki na czas i dobrej jakości
  6. Ulotki są nadal przydatne w dzisiejszych czasach ale raczej na lokalny rynek. Współpracuję z drukarnią z Poznania A3extra i w razie potrzeby wykonują dla mnie partię folderów reklamowych, ale jednocześnie pozycjonuję swoją stronę.
  7. Mogą konieczne się okazać usługi firmy sprzątającej biura czy magazyny. Warto o tym pomyśleć jeżeli chcesz uniknąć zatrudniania pracownika. Współpracuję z firmą Anilop, działają w okolicach Krakowa, także polecam
  8. Brałam udział kilka razy w wyjeździe integracyjnym i sama musiałam coś zorganizować ale stwierdziłam że znacznie łatwiej i paradoksalnie taniej będzie jak zlecę to jakiejś firmie. Najlepiej współpracowało mi się z Pracownią Artis z Krakowa i polecam, bo pracując ciężko znaleźć czas na takie rzeczy.
  9. Też obkleiłam swój samochód i wcale nie wygląda to nieestetycznie. Zleciłam wykonanie reklamy drukarni A3extra z Poznania. Zeby był jakiś efekt warunek jest jest taki jak ktoś napisał wyżej, trzeba takim autem dużo jeździć.
  10. Jak nie masz pomysłu możesz skontaktować się z drukarnią A3extra w Poznaniu. Nieraz mi pomagali w wyborze formy reklamy, bo czasem trudno mi się było zdecydować
  11. Social media to najlepszy sposób na reklamę, ale połącz go z inną formą. Korzystam też z usług firmy pozycjonerskiej, kampanie różnego rodzaju i często zlecam w A3extra różne nadruki bo tam akurat wykonują najróżniejsze nadruki więc wszystko mam w jednym miejscu. Dopiero takie połączenie dało w moim przypadku jakieś efekty
  12. Nakłady muszą być przemyślane. Pozycjonowanie da efekty w późniejszym czasie i jest dość kosztowne, więc zanim strona się wypozycjonuje warto zainwestować np. w Adwords i jakieś ulotki, wizytówki i ogólnie branding. Zajrzyj na stronę drukarni A3extra z Poznania, tam możesz kompleksowo zlecić różne nadruki i wypromować się na lokalnym rynku. No i ważne jest żeby strona była zoptymalizowana pod seo.
  13. Strona musi być pozycjonowana, zainwestuj też w AdWords i reklamę tradycyjną. Często zamawiam ulotki i różne gratisy z logo w A3extra bo to najlepsza promocja w okolicy
  14. Ulotki w dzisiejszych czasach już chyba nie są aż tak skuteczne, ale istnieje mnóstwo innych gadżetów gdzie można zamieścić logo. W A3extra w Poznaniu robią takie nadruki i często zlecam tam np. kalendarze dla klientów, albo kupony promocyjne dołączane do zakupu powyżej jakiejś tam kwoty. Ulotki w moim przypadku się okazały być nieopłacalne
  15. Najlepsza to chyba taka, która spełnia oczekiwania, a te dla każdego będą inne. Zlecam wykonanie wizytówek czy ulotek A3extra z Poznania i postawiłabym właśnie na tę drukarnię chyba przede wszystkim dlatego że jest rzetelna i wszechstronna. Nie muszę wydzwaniać po różnych firmach kiedy mam nietypowe zamówienie