DarekPiw

Użytkownik
  • Zawartość

16
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O DarekPiw

• Ranga
    Początkujący
  1. Serio?! Potrzebujecie współpracy z "pomocą drogową"? Toż to nie lepiej jest kupić nowe auta? :D
  2. Też mnie to ciekawi co polecacie. Up zatem tego tematu. Up!
  3. Serio?! Za free robisz? :D W takim razie z dwadzieścia stron poproszę :D
  4. No tak. Najem mieszkań chyba nigdy nie upadnie. No chyba, że nagle Polacy zaczną godnie zarabiać. A więc nie upadnie zbyt prędko :P Ponadto, moim zdaniem, dobrze jest unikać pośredników i samemu starać się wyłuskiwać jakieś ciekawe opcje, lokale, mieszkania. Najlepsze są mieszkania wielopokojowe, bo w takich sporo osób może mieszkać, a więc i sporo osób będzie płacić ;)
  5. No to w takim razie zapraszam na priv. A nuż podejdzie.
  6. Ah. Teraz to chyba najlepiej jest być Ukraińcem, niepełnosprawnym nauczycielem, z piątką dzieci w naszym kraju. A i to Ukraińcem również z polskim paszportem.
  7. A czyje te zestawienia?
  8. Outsourcing w jakiejkolwiek branży niesie ze sobą duże plusy. Więc zdecydowanie warto. Przecież sami nie jesteśmy w stanie wszystkiego zrealizować.
  9. Ja niewiele. Moja dziewczyna nieco więcej. Nie ma zasady. Czasem lapka wina. Czasem piwo, góra dwa. I jest ok. Wszystko jest dla ludzie, ale z umiarem z tego wszystkiego trzeba korzystać.
  10. To jakie wybrać zależy od tego, czego oczekujesz od konta bankowego... Eh.
  11. Taniej wychodzi zatrudnić zdalnie. Pewniej wychodzi zatrudnić do biura. No, ale na początku delikatnie zaryzykować można z asystentką zdalną ;)
  12. A co za różnica? Ja tam nie lubię biegać po biurach, to wybieram i polecam tę online :)
  13. Grubo? :D Może od razu zapytać, czy nie znalazłby się jakiś frajer, który wszystko ogarnąłby za mnie ? :D
  14. Pomysł dobry, tylko czy miasto nie za małe? Kolega identyczną działalność prowadził przez rok w mieście 20tys. mieszkańców, bez lokalu własnego. Tylko dojeżdżał do klientów. Splajtował...
  15. Zależy co masz zamiar robić...