maluch763

Użytkownik
  • Zawartość

11
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O maluch763

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Już od kilku lat współpracuję z Kancelarią Wojas Pawlak z Gliwic. Kompleksowa obsługa prawna dla firm. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, są terminowi, rzetelni, pomocni i znają się na tym co robią.
  2. Osobiście nie mam zaufania do porad internetowych. Strona może wyglądać naprawdę profesjonalnie a tak naprawdę nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie i czy rzeczywiście ma jakąkolwiek wiedzę na temat prawa. Od lat korzystam z porad zaufanej Kancelarii Adwokackiej Wojas Pawlak z Gliwic i jestem pewna, że wszystkie działania mojej firmy są całkowicie legalne. Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie.
  3. Zgadzam się. Trzeba szukać nie tylko dobrej kancelarii, ale także takiej która najlepiej znajduje się na miejscu. Bo wiadomo za dojazdy także trzeba byłoby płacić, a jednak lepiej to sobie darować. Także jeśli byście szukali kogoś z okolic śląska, to w Gliwicach znajduje się kancelaria adwokacka Wojas Pawlak, która także zajmuje się moją firmą. Świetna obsługa prawna.
  4. Ja to ostatnio potrzebowałem nawiązać współpracę z adwokatem, bo już po prostu nadszedł na to czas, skoro firma tak szybko pnie się w górę. Także trzeba przypilnować by pięła się dalej a nie spadała, więc pomoc prawna jest jak najbardziej mile widziana. Wybrałem kancelarię adwokacką Wojas Pawlak z Gliwic i powiem wam że naprawdę jestem zadowolony z ich pomocy.
  5. Ja od dobrych 10 lat zmagam się z moimi problemami. Najpierw trafiłem na lekarza, który stwierdził że mi "przejdzie", później jak znowu się zmusiłem do pójścia do psychoterapeuty to przepisał mi z marszu jakieś leki. Trochę pomogły w odzyskaniu energii, ale po jakimś czasie przestały działać. Później kilka wizyt u psychologa i nie byłem zadowolony. Teraz chodzę do psychoterapeuty Dariusza Rudasia, który normalnie przeprowadza ze mną terapię, a nie tylko wypisuje lekarstwa.
  6. Ja chętnie doradzę ostatnią kancelarię u której byłem. Kancelaria z Gliwic - Legaleo. Kancelaria adwokacka Wojas Pawlak doskonale sprawdziła się w mojej sprawie. Potrzebna mi była duża wiedza z zakresu prawa pracowniczego i zdecydowanie nie zawiodłem się.
  7. Akurat w Gliwicach jest świetna kancelaria adwokacka. Na ryneczku, nawet bodajże mają siedzibę pod numerem 1, na pierwszym piętrze. Legaleo - inaczej Wojas Pawlak. Sprawy biznesowe to jak najbardziej ich konik. Mają stałą współpracę z moim kumplem, który prowadzi firmę. Także wystarczy tam podejść i dowiedzieć się czegoś więcej.
  8. Ja chodzę na Mokotowie do doktor Barbary Blicharczyk. Tam jest klinika Holistic i ona własnie ma tam swój gabinet. Dwa lata temu jeszcze prowadziła moją ciążę, a że wszystko poszło świetnie przy jej boku, to dalej chodze do niej na badania i konsultacje ginekologiczne.
  9. Może słyszeliście o kredyt1000? Wydaje mi się, że mało osób wie o istnieniu tej firmy, a własnie szkoda. Ja im bardzo zaufałem po pierwszej pożyczce od tej firmy. No zdarza mi się pożyczać pieniądze, jak wszystkim tutaj obecnym. No a w tej firmie fajny jest czas spłaty czyli nawet 3 miesiące.
  10. Dla mnie zawsze jasne było, że najlepiej jest pójść do adwokata. Wydaje mi się, że on ma największą wiedzę, jak i uprawnienia. Dlatego ja od razu szukałem jedynie adwokatów, kiedy była mi potrzebna pomoc. Wybrałem kancelarię adwokacką Wojas-Pawlak z Gliwic, którzy są naprawdę świetni i bardzo skuteczni.
  11. Ogólnie to wpisując w google własnie takie hasło jak pożyczka bez BIK itp. to zaraz wynajdziesz setki firm pożyczkowych o takiej ofercie. Ale jeśli jednak szukasz firmy sprawdzonej przez kogoś to w tym już mogę pomóc. Ja np. pożyczałem ostatnio od kredyt1000. Również niestety widnieje w bazach i dlatego specjalnie szukałem tak jak ty takiej oferty. Ale dodatkowo jeszcze sprawdziłem opinie na necie o tej firmie i wśród znajomych. Ostatecznie pożyczyłem od nich i nie żałuję.