Miska85Miska

Użytkownik
  • Zawartość

13
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Miska85Miska

• Ranga
    Początkujący
  1. Dobry adwokat to skarb i w takiej sprawie warto nie tylko ograniczyć się do kancelarii w okolicy ale poszukać najlepszej kancelarii . J atak zrobiłam i znalazłam taką kancelarię w Lublinie na Odrodzenia 36 /1. Kancelaria oferuję pomoc w trudnych rozwodach, separacjach, podział majątku i opieka nad dziećmi i nie tylko.
  2. Ja mogę polecić dobrą kancelarię w lublinie u Pana mecenasa Grzegorza Buby. Kancelaria świadczy usługi z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa opiekuńczego i prawa gospodarczego i prawa rodzinnego oraz możemy liczyć na podjęcie takich spraw jak rozwody, separacje, alimenty, podział majątku i opieka nad dziećmi.
  3. Warto rozejrzeć się za firmą, która na koniec zamontuję klimatyzację. Ja wybrałem firmę z Ząbek. Firma jest sprawdzonym dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i rekuperacyjnych największych i najlepszych producentów.
  4. Księgowa Kalisz !!!!! jeżeli szukasz księgowej w Kaliszu to tylko w DaKaDor ! Biuro oferuję rzetelność, terminowość , dokładność oraz kompetentną wiedzę w dziedzinie szeroko rozumianej księgowości i rachunkowości.
  5. Jeżeli ktoś z was ma zamiar otworzyć swój własny gabinet to moim zdaniem warto skorzystać z oferty sklepu KupDoGabinetu i zapoznać się z oferta. W każdym gabinecie przydadzą się takie rzeczy jak : jednorazowe buty, igły do mezoterapii, rękawiczki jednorazowe, środki do dezynfekcji, fartuchy jednorazowe i tym podobne. W hurtowni materiałów opatrunkowych KupDoGabinetu znajdziemy wszystko w dobrej cenie.
  6. We własnej restauracji musimy zadbać nie tylko o pyszną kuchnie ale też o wystrój restauracji. Jakiś czas temu szukając nowych dodatków natknęłam się na sklep Decorest w, którym znalazłam przepiękny wybór różnych dodatków na stół do restauracji i nie tylko. Zachwyciły mnie karty dań wykonane z korka lub drewna różnego rodzaju. W ofercie znalazłam również numerki na stoliki,przyprawniki,pojemniki na sztućce i tym podobne. Osobiście wybrałam styl grecki, który pasuję do mojej restauracji.
  7. Ja osobiście polecam i rekomenduję szkolenia sprzedażowe w Fundacji Fortis bardzo łatwo ich odszukać w sieci. Firma z dużym doświadczeniem i naprawdę osobami, które mają wiedzę na temat technik sprzedaży, a sprzedaż w każdej firmie przecież jest bardzo ważna. Polecam zainwestować w szkolenie
  8. Ja uwielbiam golfa i na takie atrakcję połączone z odpoczynkiem zawsze jadę do hotelu Remes w Wielkopolsce. Oprócz pola golfowego znajdziemy tam: boiska sportowe, korty tenisowe, park linowy. W hotelu znajdziemy również strefę spa gdzie możemy odpocząć i zrelaksować się na masażu.
  9. Ja polecam 4 gwiazdkowy hotel Wodnik, który mieści się w Bydgoszczy. Hotel Wodnik to nie tylko doskonała baza noclegowa o wysokim standardzie ale też dobre miejsce na konferencję, event firmowy lub spotkanie biznesowe.
  10. Warto wiedzieć gdzie można zamówić meble specjalistyczne laboratoryjne, medyczne i biurowe. Takie meble śmiało możemy zamówić od firmy DCD LAB z miejscowości Stęszew i można u nich zamówić stoły laboratoryjne, stoły wagowe, szafki i pozostałe . Warto wejść na stronę ich firmy i zapoznać się z oferta.
  11. Jeżeli ktoś z was jest z okolic Trójmiasta to warto skorzystać z oferty jaką oferuję biurowiec BCB niedaleko lotniska w Gdańsku. My kilka razy korzystaliśmy z ich sal konferencyjnych i zawsze byliśmy pod wrażeniem tego miejsca. Na miejscu zawsze czekał na nas najnowszy sprzęt do prezentacji i tym podobne.
  12. Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która podejmie się zrealizowania zamówienia na meble laboratoryjne to ja mogę polecić firmę Polon Labo z Torunia. Forma oferuję meble na zamówienie na meble specjalistyczne, laboratoryjne i medyczne.
  13. Co do wypożyczalni to zdecydowanie polecam Ramirent. Wypożyczaliśmy od nich rusztowania oraz innego typu sprzęt budowlany, między innymi podnośniki. Mają też ciekawą ofertę ogrodzeń na wynajem tak więc bez problemu można ogrodzić plac budowy