mlekomleko

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O mlekomleko

• Ranga
    Początkujący
  1. Doradzano mi aby założyć stronę internetowa mojej firmy, ale nie wydawało mi się konieczne by była jakaś "wypasiona". Znajomy polecił mi fachowców z www.setit.pl, którzy wyjaśnili mi dlaczego to jest tak ważne i "zrobili mi stronę". Polecam dalej
  2. Uważam, że należy dbać o stały rozwój swoich pracowników, dlatego regularnie korzystam z usług szkoleniowców z Vademecum. Poczytajcie sobie co mają w ofercie, a jest ona bogata. Ja zadowolony, pracownicy też, więc czego chcieć więcej. Ich strona - https://www.vade.com.pl/.
  3. Ja pomagałem bratu z firmą transportową. Na początku miał 4 busy do dyspozycji. Od słowa, do słowa i doszliśmy do wniosku że fajnie byłoby ogarnąć zarówno przewóz osób, jak i przedmiotów. Znaleźlimy firmę Hitbus która wykonuje zabudowę busa. Dwa poszły do zabudowy, a dwa zostały w pierwotnej formie. Jak dla mnie - super opcja. Aktualnie flota zwiększyła się dwukrotnie i oby tak dalej .
  4. Ja z kolei jestem świeżym właścicielem drukarni. Najwięcej zamówień jest na artykuły reklamowe, więc musiałem się zaopatrzyć w folie, plexi i tego typu rzeczy. Szukałem w okolicy nakrętek z plexi i nigdzie nie mieli.. kilka razy sprzedawca robil duze oczy jak o nie pytalem. Znalazlem w sieci sklep Akces Plexi i dostałem wszystko czego potrzebowałem – z nakrętkami na czele. Wybór mają bardzo duzy a przesylka za każdym razem była nadawana nastepnego dnia. Zdecydowanie polecam.
  5. Czy montując taki system, istotny jest metraż danego obiektu? Pytam bo nurtuje mnie to już od jakiegoś czasu
  6. Patrząc na to z perspektywy upałów przy których ciężko funkcjonować, nie wyobrażam sobie lata w biurze bez klimy. Serio, przecież to musi być jakaś masakra. Nie tylko dla człowieka ale i dla sprzętu, który jak wiadomo nie lubi się z wysokimi temperaturami.