spawacz

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O spawacz

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam. Jestem od dzisiaj z Wami na forum i chcialem sie podzielic mim pomyslem na biznes, ktorym jest mobilny zakład slusarsko-spawalniczy ,polegajacy na swiadczeniu uslug u klienta z dojazdem pod wskazany adres. Pomysl sie wzial z ograniczonego budzetu jakim dysponuje a wrecz z braku kapitalu ,ktory zamierzam przeznaczyc z wlasnej kieszeni. Dlatego postawilem sobie za cel pozyskanie go w pierwszej kolejnosci ,w gre wchodzi dofinansowanie badz jakis niewielki kredyt/pozyczka. Nazywam sie Kamil mam 27 lat. W moim zyciu najwyzszy czas wprowadzic jakies zmiany ,dlatego chce postawic na wlasny interes. Dotychczas pracowalem najpierw jako operator maszyn CNC ,ale zdobyte umiejetnosci to dla mnie bylo zbyt malo. Wiec pozniej podnioslem swoje kwalifikacje jako spawacz wyrabiajac ceryfikaty DNV MAG 135,136,138 oraz elektora 111. Zdobylem doswiadcznie spawacza spawajac kadluby statkow na stoczniach oraz umiejetnosci ciecia palnikiem acetylenowotlenowym na ktory rowniez wyrobilem uprawnienia. Mysle ze na dzien dzisiejszy mam wystarczajace umiejetnosci w obroce stali ,by zrobic z nia doslownie wszystko ,co nie zmienia faktu ,ze nadal sie ucze. Teraz celem nauki padlo na przedsiebiorczosc , w ktorej zamierzam postawic pierwsze kroki. Z niczego zrobs ,dlatego moj przyszly zaklad chce wcisnac w samochod. I w taki oto sposob sobie wystartowac. Co o tym pomysle sadzie? Moze juz ktos cos takiego prowadzi ,albo prowadzil? Z gory dzieki za zainteresowanie ;)