TomaszNZM

Użytkownik
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O TomaszNZM

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam posiadam pracę jako spawacz otrzymuję tam 16 zł na godzinę i mogę pracować max 8 godzin dziennie oraz max 5 godzin w sobotę bez możliwości nadgodzin, z racji tego że fajnie się tam pracuje nie chcę z tej firmy odchodzić, ale pensja jest ciągle za mała i chcę ją pomnożyć robiąc u siebie posiadam spawarkę MAG/MIG/TIG/MMA, ale jestem zwolennikiem spawania MAG i MMA, chciałbym u siebie stworzyć małą produkcję by móc dorobić sobie na boku, i pytanie brzmi co najlepiej produkować co waszym zdaniem najlepiej się sprzedaje, chciałbym produkować i sprzedawać przedmioty w internecie za dobre odpowiedzi będę bardzo wdzięczny.
  2. Witam dowiedziałem się że mogę dostać dofinansowanie jako osoba niepełnosprawna nawet do 60tys myślę że to jest wystarczająca kwota by stworzyć firmę spawalniczą myślę o małym zakładzie na moim podwórku mam wystarczająco miejsca, na taki zakład myślę że dwie spawarki powinny wystarczyć, jedna piła taśmowa do metalu,tokarka i wiele innych narzędzi, znam się na spawaniu już spawałem w niejednym zakładzie,jednak wolę być sam sobie szefem załatwiać sobie zlecenia i być zdanym na siebie problem polega na tym że kompletnie nie wiem od czego zacząć ,jak załatwiać zlecenia jak się reklamować, nigdy nie miałem z tym nic wspólnego wiem że firmę muszę utrzymać przez 2lata tylko nie wiem czy mi się to uda czytałem wiele poradników na ten temat ale są to takie rady że każdy sam o nich wie, najgorsze są zlecenia bo ci co dadzą mi dofinansowanie będą chcieli jakieś faktury za wykonanie uslugi, nie zależy mi na wysokich zarobkach tylko na zarobki około 2-3tys miesięcznie, też właśnie zamierzam stworzyć stronę internetową tej firmy bo z tego co czytałem dużo ona daje,czekam na wasze porady , nie chce tworzyć firmy tylko dla kasy tylko poprostu lubię takiego typu prace.