Garage-Makezone

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Garage-Makezone

 • Ranga
  Początkujący
 1. Warto zainteresować się odpowiednim rodzajem ulotek czy druku. Nie zaszkodzi, a nawet pomoże rozejrzenie się za odpowiednimi gadżetami promocyjnymi. Dużo uzależnione jest od profilu twojej działalnosci.
 2. Według mnie najskuteczniejsza w tym przypadku jest współpraca z drukarnią i opracowanie ciekawych ulotek czy wizytówek czy nawet gazetek promocyjnych dla naszego biznesu.
 3. Moim zdaniem nie warto szukac tylko po cenie. Lepiej zapłacić za konkretną dobrą usługę, niż polecieć po kosztach, a potem mieć nie do końca zrobione profesjonalne.
 4. Inwestycje w nieruchomości są zawsze opłacalne, jednak trzeba liczyć się z bardzo dużymi kosztami wstepnej inwestycji zanim zacznie ona na siebie odpowiednio zarabiac.
 5. Moim zdaniem dość podstawowe i nieraz kluczowe jest znalezienie odpowiedniej lokalizacji pod taki salon, oraz odpowiednie urządzenie takowego.
 6. Odzież robocza powinna być funkcjonalna oraz przede wszystkim zapewniająca ochronę (jezeli taka jest konieczna), dlatego na pewno nie wolno na takich rzeczach nigdy oszczędzać.
 7. Wszystko tutaj zależy od tego, czy będziesz miał szanse nawiązać współpracę z jakąś rzeźnią lub z czymś tego rodzaju. Generalnie mniejsza skala hodowli = mniejszy zarobek zdecydowanie.
 8. W przypadku drukarni internetowych zdecydowanie warto szukać takich, które są innowacyjne i oferują już druk 3D oraz zaawansowane opcje drukarskie.