Werka

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Werka

• Ranga
    Początkujący

Profile Information

1. Nie wiem jak duża ma być Twoja firma produkcyjna, ale zastanów się nad jakimś oprogramowaniem. Nawet jeśli nie teraz od razu, to na pewno przyda Ci się w przyszłości. Poczytaj o Vendo ERP, jest to program, w którym dokładnie można zaplanować produkcję, zrobić kalkulację kosztów, a także można w nim przechowywać dokumenty finansowe. Unikniesz błędu przez który padło wiele firm, mianowicie niedoszacowania kosztów produkcji.
  2. Witajcie, mam na imię Weronika, zajmuję się reklamą obiektów noclegowych i gastronomicznych. Aktualnie rozmyślam nad założeniem swojego biznesu.
  3. Wolny czas spędzam na treningach, dwa lata temu odkryłam w sobie pasję do podnoszenia ciężarów i to odmieniło moje życie. Poczułam się silna nie tylko fizycznie ale też wewnętrznie, a dzięki temu bardziej pewna siebie w życiu codziennym. Oprócz tego lubię pływać, czytać książki i oglądać filmy. Lubię też spotykać się ze znajomymi i wychodzić z nimi do restauracji.
  4. Werka

Ból stawów

Musisz ćwiczyć... Najlepiej idź do fizjoterapeuty, on doradzi Ci konkretne ćwiczenia. Mój zawsze powtarza, że najgorsze co można robić kiedy coś boli, to przestać się ruszać. Jakiś czas temu miałam problem z kręgosłupem i ćwiczenia pomogły, przypuszczam, że gdybym zupełnie przestała się ruszać i brała tylko leki, to nic by się nie zmieniło.
  5. Codziennie ćwiczę, odżywiam się zdrowo, piję dużo wody i wysypiam się. To chyba wystarcza, bo zupełnie nie choruję :-)