HalinaKoziol

Użytkownik
  • Zawartość

29
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O HalinaKoziol

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. A słyszeliście o kasetonach reklamowych ? Ja ostatnio coś takiego widziałam w http://yoobox.pl/ i chyba coś takiego kupie do swojego gabinetu. Powiem wam, że fajne są te kasetony i fajnie przyciągają uwagę potencjalnego klienta.
  2. Moim zdaniem warto rozejrzeć się za czymś konkretnym ....może Peugeot, Citroën czy Hyundai ? Widziałam nawet ostatnio ciekawa ofertę na stronie tego Dealera http://www.golemo.pl/ w Krakowie i Nowym Targu. Rozważamy wymianę auta firmowego i uważam, że mają bardzo atrakcyjną ofertę.
  3. Jeżeli skup złomu i elektroniki to tylko w skupzlomu-elektroniki.pl w Warszawie. Firma oferuję dobre ceny i mają możliwość dojazdu do klienta jeżeli mamy jakąś dużą ilość złomu.
  4. Mój znajomy własnie szuka dobrego dostawcy trumien i na 100% podeślę mu ten namiar do tego drzewiarza z Płocka. Czasem dobry dostawca jest na wagę złota.... nie raz się o tym przekonaliśmy a widzę , że firma jest z długoletnią tradycją a takie firmy są najlepsze.
  5. Polecam zapoznać się z ofertą firmy www.cryogenshop.pl, która oferuję sprzedaż naczyń do przechowywania ciekłego azotu. Ciekły azot ma zastosowanie w zarówno w laboratoriach badawczych, w krioterapii, dermatologii, kriochirurgii, konserwacji materiałów biologicznych, w gastronomii, elektronice oraz mechanice.
  6. Jeżeli prowadzimy własną cukiernię warto wprowadzić do niej jadalne złoto np w złoto w płatkach. Moja znajoma prowadzi taką cukiernię i wykorzystuję jadalne złoto do dekoracji z firmy EDAN z Krakowa.
  7. Ja jakiś czas również korzystałam z usług Pana Mecenasa Chmuraka z kancelarii w Szczecinie. Jestem bardzo zadowolona z pomocy i efektownie prowadzonej mojej sprawy ...niestety nie łatwej a dzięki takiej opiece jaką mam wiem, że wszystko skończy się dobrze.
  8. Ja byłam na takim spotkaniu biznesowym w bardzo ładnym hotelu Solec pod Warszawą w Hotelu Solec. Na miejscu czekała na nas bardzo ładna sala szkoleniowo konferencyjna, czyste i pachnące pokoje i restauracja w której mogliśmy skosztować bardzo dobre jedzenie.
  9. Nie zapominajmy o dobrych dostawcach hotelowych, którzy będą dostarczać nam co dzień świeże i sprawdzone produkty. Wiadomo, że na początku trzeba przetestować kilku dostawców i wybrać najlepszych i my tak robiliśmy. U nas najlepiej sprawdził się dostawca owoców i warzyw w firmy Golden Fruits. Firma może dostarczyć również zioła, grzyby, kiełki oraz artykuły spożywcze takie jak : miody, makarony, oliwy, nabiał, kasze i tym podobne.
  10. Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż mebli specjalistycznych np: laboratoryjnych to polecam firmę DCD LAB z miejscowości Stęszew. Firma jest producentem wyposażenia do laboratoriów, stosowanych w połowie polskich uniwersytetów oraz w wielu innych placówkach dla tego moim zdaniem warto im zaufać bo są profesjonalistami.
  11. Ja mam super sprawdzonego fotografa , który jest w legionowa i nazywa się Knyt.
  12. Ciekawe i niepowtarzalne gadżety reklamowe to klucz do sukcesu. ja do mojej firmy zamawiam dużo takich dość śmiesznych gadżetów , które zachwycają moich klientów.
  13. Nie zawsze jest możliwość żeby taką ściankę zrobić z braku miejsca.
  14. Jestem zdania, że bez pomocy dobre firmy cateringowej było by ciężko. Ja od lat korzystam z jednej firmy z Otwocka i jestem bardzo zadowolona.
  15. Ja swój pierwszy komputer kupiłam na allegro a już po kilku latach kupiłam w sklepie typowo komputerowym.