HalinaKoziol

Użytkownik
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O HalinaKoziol

 • Ranga
  Początkujący
 1. Jeżeli skup złomu i elektroniki to tylko w skupzlomu-elektroniki.pl w Warszawie. Firma oferuję dobre ceny i mają możliwość dojazdu do klienta jeżeli mamy jakąś dużą ilość złomu.
 2. Mój znajomy własnie szuka dobrego dostawcy trumien i na 100% podeślę mu ten namiar do tego drzewiarza z Płocka. Czasem dobry dostawca jest na wagę złota.... nie raz się o tym przekonaliśmy a widzę , że firma jest z długoletnią tradycją a takie firmy są najlepsze.
 3. Polecam zapoznać się z ofertą firmy www.cryogenshop.pl, która oferuję sprzedaż naczyń do przechowywania ciekłego azotu. Ciekły azot ma zastosowanie w zarówno w laboratoriach badawczych, w krioterapii, dermatologii, kriochirurgii, konserwacji materiałów biologicznych, w gastronomii, elektronice oraz mechanice.
 4. Jeżeli prowadzimy własną cukiernię warto wprowadzić do niej jadalne złoto np w złoto w płatkach. Moja znajoma prowadzi taką cukiernię i wykorzystuję jadalne złoto do dekoracji z firmy EDAN z Krakowa.
 5. Ja jakiś czas również korzystałam z usług Pana Mecenasa Chmuraka z kancelarii w Szczecinie. Jestem bardzo zadowolona z pomocy i efektownie prowadzonej mojej sprawy ...niestety nie łatwej a dzięki takiej opiece jaką mam wiem, że wszystko skończy się dobrze.
 6. Ja byłam na takim spotkaniu biznesowym w bardzo ładnym hotelu Solec pod Warszawą w Hotelu Solec. Na miejscu czekała na nas bardzo ładna sala szkoleniowo konferencyjna, czyste i pachnące pokoje i restauracja w której mogliśmy skosztować bardzo dobre jedzenie.
 7. Nie zapominajmy o dobrych dostawcach hotelowych, którzy będą dostarczać nam co dzień świeże i sprawdzone produkty. Wiadomo, że na początku trzeba przetestować kilku dostawców i wybrać najlepszych i my tak robiliśmy. U nas najlepiej sprawdził się dostawca owoców i warzyw w firmy Golden Fruits. Firma może dostarczyć również zioła, grzyby, kiełki oraz artykuły spożywcze takie jak : miody, makarony, oliwy, nabiał, kasze i tym podobne.
 8. Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż mebli specjalistycznych np: laboratoryjnych to polecam firmę DCD LAB z miejscowości Stęszew. Firma jest producentem wyposażenia do laboratoriów, stosowanych w połowie polskich uniwersytetów oraz w wielu innych placówkach dla tego moim zdaniem warto im zaufać bo są profesjonalistami.
 9. Ja mam super sprawdzonego fotografa , który jest w legionowa i nazywa się Knyt.
 10. Ciekawe i niepowtarzalne gadżety reklamowe to klucz do sukcesu. ja do mojej firmy zamawiam dużo takich dość śmiesznych gadżetów , które zachwycają moich klientów.
 11. Nie zawsze jest możliwość żeby taką ściankę zrobić z braku miejsca.
 12. Jestem zdania, że bez pomocy dobre firmy cateringowej było by ciężko. Ja od lat korzystam z jednej firmy z Otwocka i jestem bardzo zadowolona.
 13. Ja swój pierwszy komputer kupiłam na allegro a już po kilku latach kupiłam w sklepie typowo komputerowym.
 14. Trzeba skontaktować się z jakąś firmą windykacyjną. Najpierw trzeba podesłać parę monitów z upomnieniem a potem na koniec list ze zewnętrzna windykacja przejmuję .
 15. Ja chodzę do mojej zaufanej księgowej, którą poleciła mi siostra, która też korzysta z ich usług.