sprzedamgrupe

Użytkownik
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O sprzedamgrupe

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Witam. Sprzedam grupę facebookową z bardzo dużym zasięgiem liczącą prawie milion użytkowników. - Możliwa zmiana nazwy grupy. Wszelkie informacje odnośnie grupy otrzymasz w momencie gdy będziesz zainteresowany/a. Przychód z samego marketingu to najmniej 2,5 tysiąca za 3 dni, 5 tysięcy za tydzień promocji danego wydarzenia bądź jakiegoś serwisu internetowego. - Jeżeli posiadasz swój własny projekt możesz użyć grupy do jego promocji. Przychód z takiego przedsięwzięcia mógłby być ogromny oczywiście jeśli twój projekt wzbudziłby zainteresowanie. Kwota jaka mnie interesuje. - 100 000 PLN. Jestem również otwarty na wszelkie propozycję. Dodam że grupy z dużą ilością członków to już ostatnie takie grupy gdyż facebook ograniczył możliwość dodawania ludzi do grupy. Dlaczego chce sprzedać coś z czego mam zysk? - Nie mam wystarczającego czasu na zajmowanie się grupą + mam kilka innych projektów na których chciałbym skupić całą swoją uwagę i oddać się temu a zajmując się grupą nie mogę tego zrobić. Jesteś zainteresowany/a? - Napisz do mnie!
  2. Witam. A czy byłbyś zainteresowany kupnem grupy facebookowej liczącej prawie milion aktywnych użytkowników oraz posiadającą bardzo duży zasięg? Możliwa zmiana nazwy grupy. Przychód z samego marketingu(promowaniu różnych serwisów.) to nawet 2,5 tysiąca za 3 dni.