zuru26_PRO

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O zuru26_PRO

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Cześć, ciągle poszukuję pomysłu na biznes. W tym poszukiwaniu zapomniałem, że najlepsze biznesy są pod nosem tylko trzeba je dostrzec. Posiadam bazę około 500 wspólnot mieszkaniowych łącznie u 3 różnych zarządców. Wydaje mi się, że potencjał jest ogromny. I teraz zwracam się z pytaniem do Was, bo pewnie większość też mieszka we wspólnotach i macie różne doświadczenia. Jakie usługi świadczą zarządcy lub podwykonawcy. Wiadomo - konserwację, pogotowie awaryjne, sprzątanie itp. To raczej nie wchodzi w grę bo tym się zajmują już większe firmy. Chodzi mi czy wasi zarządcy mają jakieś innowacyjne usługi, których nie ma w innych wspólnotach. Myślałem o stworzeniu aplikacji dla zarządcy i mieszkańców, dzięki której będzie można uprościć komunikację między zarządcą, a mieszkańcem. Ale to tylko luźny pomysł, który jest do dopracowania. A może właśnie zacząć od najprostszych usług. Tylko od czego? Usuwanie graffiti? Jest na to jeszcze popyt? Jak mówiłem szukam inspiracji więc może Wy mi pomożecie ;)