mikowski

Użytkownik
  • Zawartość

58
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O mikowski

• Ranga
    Średniozaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Usługami wyburzeniowymi, rekultywacją i przygotowaniem terenu pod budowę , usługami maszynami budowlanymi czy sprzedażą kruszyw zajmuje się firma Messa z Bytomia. Mega profesjonaliści z dobrymi cenami. Co bardzo istotne - terminowo wykonują prace.
  2. We wszystkie niezbędne rzeczy zaopatrzyliśmy się w offishop.pl/ Mają dobry wybór ( tusze, tonery, monitory, drukarki, niszczarki itd.), dobre ceny i sprawną obsługę klienta. Zamówienie było na miejscu już w trzy dni po jego złożeniu. Sklep działa online.
  3. moim zdaniem lepsza oczyszczalnia, szambo nei jest ekologiczne
  4. Wobec tych wszystkich informacji o trujący smogu zacząłem myśleć o ogrzewaniu gazem. Brat grzeje gazem i nie wychodzi to wcale tak drogo jak myślałem. Fakt, ma dobrego dostawcę Gal-Gaz z łódzkiego. Poważnie się zastanawiam, w sumie zdrowie najważniejsze.
  5. Przydadzą się na pewno też palety. Dobrej jakości kupicie w Śląskich Składach Palet. Mają w ofercie palety Euro, Euro Epal czy Dusseldorf, nadstawki paletowe, opakowania drewniane i kosze Gitterbox. Firma bardzo solidna, terminowa, z dobrymi cenami, ogółem sa warci uwagi.
  6. Jakbyście szukali solidnych narzędzi ogrodniczych to dobry wybór będziecie mieć w firmie Walkiewicz z Końskiego. My zaopatrywaliśmy się u tego producenta i jesteśmy zadowoleni, ceny korzystne, wybór dobry, wszystko co chciałem to tam kupiłem.
  7. Co do Katowic to na bank sprawdzi się notariusz Tomasz Balas. 100% solidności, profesjonalizmu i rzetelności. Jasno tłumaczy zawiłe kwestie, jest miły w obyciu, ma dobre podejście do klientów i zostawicie u niego umiarkowane opłaty.
  8. Części do maszyn rolniczych dostaniecie w Akmet we Wrześni. Mają tam także burty do przyczep rolniczych i rozrzutników. Jakość pierwsza klasa, ceny korzystne, dobra obsługa klienta, po całości nam pasują.
  9. W tym roku z kolei my jedziemy do Szklarskiej Poręby do pensjonatu „Pod koziołkami”, gdzie czeka nas strefa spa, czyli coś na co najbardziej czeka moja żona 🙂 Nie powiem, masaże i jacuzzi tez mnie kręcą, ale najbardziej nie mogę się doczekać górskich widoków.
  10. mikowski

Adwokat

Z kolei dobra kancelaria adwokacka z Chorzowa to kancelaria pani adwokat Magdaleny Musiał. Jak dotąd zawsze byłem zadowolony a już kilka razy korzystałem z usług pani adwokat. Pełna fachowość i skuteczność działań, po prostu profesjonalna pomoc prawna.
  11. Ja wstawiałem dwa implanty i jestem zadowolony z efektu, wszystko dobrze się przyjęło. Zabiegi wykonywałem w Krakowie na Telimeny w gabinecie Matraszek, bardzo dobre miejsce z fajnymi lekarzami i dobrymi cenami, co przy implantach jest niezmiernie istotne.
  12. Na domowych się nie znam, ale mogę doradzić dobre piwa rzemieślnicze z browaru Pilsweizer – Pilsvar. To dobry, małopolski browar, piwa cud malina, warto się ich napić bo to zupełnie inna bajka niż przeciętne koncernowe piwa.
  13. My wybraliśmy parapety od śląskiego Toram, to parapety z MDFu. Jesteśmy z nich zadowoleni, są solidne, wytrzymałe i dobrze wyglądają (nasze mają dębowy fornir). Nie zapłaciliśmy za nie wiele.
  14. Dobra firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem to Transmalec transmalec.eu Oferują usługi związane z przewozem płynnych produktów wykorzystywanych w przemyśle spożywczym. Firma bardzo solidna, profesjonalna, elastyczna, po całości oceniamy jak najlepiej. W grę wchodzi transport krajowy i na terenie Europy.
  15. U nas jest filtr do wody, jakoś bez filtra boję się pić kranówki. Dlatego mamy filtr Cintropur od Global Concepts 2000 - chemiczną filtrację poprzez wchłanianie cząsteczek za pomocą węgla aktywnego i woda nie tylko jest zdrowsza, ale też o niebo lepiej smakuje.