CenterPrint

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O CenterPrint

 • Ranga
  Początkujący
 1. Ja z kolei polecam również współpracę z dobrą drukarnią internetową, która zajmie się zarówno ulotkami jak i banerami czy pozostałymi gadżetami reklamowymi, poza tym przy dłuższej współpracy mozemy sporo zaoszczędzić.
 2. Niestety, ale sama strona internetowa może okazać się niewystarczającym narzędziem do tego aby zwrócić uwagę potencjalnych klientów., tutaj potrzeba czegoś więcej, łącznie z reklamą internetową jak i stacjonarną.
 3. Zgadza się, nie zawsze nakłady na reklamę muszą być duże, to bardziej kwestia aby była ona odpowiednio dopasowana przy użyciu wielu metod. Warto postawić przede wszystkim na reklamę internetową oraz tradycyjnie: ulotki, banery, nadruki.
 4. Zgadzam się, trzeba po prostu próbować, bo teraz coraz więcej osób korzysta z facebooka i for społecznościowych więc teoretycznie właśnie tam trafimy do największej grupy odbiorców.
 5. Tutaj każda forma reklamy jest dobra i wskazana, jedyne na co trzeba zwrócić uwagę to jej jakość oraz systematyczność. Właśnie teraz reklama online w tym na portalach społecznościowych jest po prostu modna.
 6. Akurat pod tym względem wiele zależy od naszej kreatywności jak i budżetu. Z doświadczenia polecam kalendarze reklamowe, kubki i koszulki z nadrukiem oraz standardowe ulotki :)
 7. Akurat tak się składa, że drukiem internetowym i nie tylko zajmujemy się od dawna więc możemy pomóc, doradzić. Korzyści są dosyć duże, ponieważ dzięki takiej współpracy online możemy naprawdę sporo zaoszczędzić.
 8. Moim zdaniem fajna i ciekawa opcja, reklamowy pendrive to skuteczna forma promocji oraz reklamy dla każdego z naszych klientów, więc warto o to zadbać.
 9. Hej! Ja również pragnę przywitać wszystkich Użytkowników na forum. Ciesze się, że mogę do Was dołączyć i postaram się aktywnie spędzić tutaj czas i pomóc w wielu sprawach. Pozdrawiam.