Kanton

Użytkownik
  • Zawartość

9
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Kanton

• Ranga
    Początkujący
  1. Moja firma zorganizowała konferencję na Stadionie Poznań i powiem szczerze, że było to jedno z lepszych szkoleń i lokalizacji. Dużo miejsc parkingowych, świetny widok na miasto i sam stadion. No i oczywiście smaczne jedzenie w ich restauracji "12" :-)
  2. Ja bym osobiście chciał dostać jakiś karnet na boungee albo jeszcze lepiej- sprzęt audio- kolumny czy głośniki. Może wydawać się to drogim prezentem, ale takie dobre, budzetowe kolumny od stx można kupić już za kilka stówek.
  3. Ja w zeszłym roku założyłem pierogarnię i używamy sprzętu od aaatech.pl. Do tej pory nie było z maszyną żadnych problemów, wszystko chodzi jak powinno.
  4. Oprócz samego asortymentu do sklepu, warto kupić dobry sprzęt komputerowy, który posłuży na lata. Ja do firmy kupowałem komputery i laptopy ze sklepu internetowego korzystneit.pl, ręczę za nich ;-)
  5. Nie mam pojęcia. U nas w biurze jest zamontowany alarm przeciwpożarowy netatmo smart smoke alarm ze skynet.pl . Póki co, na szczęście nie mieliśmy okazji go testować ;-)
  6. Dokładnie, wygoda przede wszystkim. Mój znajomy zakładając biuro duży nacisk kładł przede wszystkim na sprzęt. Pamiętam, że kupił naprawdę spoko laptopy na korzystneit.pl i nie wydajał kosmicznej sumy ;-)
  7. Właśnie jestem w trakcie szukania mojego "wymarzonego" szkolenia z zakresu wystąpień publicznych. Nie ukrywam, że kiedyś chciałbym zostać wytrawnym mówcą, jednak jestem świadomy, że przede mną jeszcze długa droga. Póki co, zastanawiam się nad Marcinem Mańką i jego szkoleniach w Warszawie. Sporo pozytywnych opinii czytałem na jego temat na rożnych forach.
  8. Marcin Mańka- gościa kojarzę z programu TakeMeOVer gdzie jest jurorem. Nie wiedziałem, że prowadzi tez szkolenia :-O
  9. Własnie jestem w trakcie szukania jakiegoś szkolenia z zakresu wystąpień publicznych. Przeglądałem różne strony coachów/trenerów i raczej zdecyduje się na tego Marcina Mańkę.