konan

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O konan

• Ranga
    Początkujący
  1. Zakup samochodu do firmy to temat poruszany dość często w internecie. Po pierwsze to trzeba sobie zdać sprawę z tego jakie tak właściwie mamy potrzeby odnośnie transportu. Czy potrzebujemy koniecznie jakiegoś suva czy może wystarczy nawet kombi. Oczywiście koszta utrzymania tych dwóch modeli będą się różniły dość diametralnie. Najważniejsza jednak powinna być dla nas niezawodność danej marki. Od wielu lat swoją renomą może pochwalić się marka Renault, znajdziemy wiele pozytywnych opinii na jej temat. Także w aspekcie możliwości finansowania zakupu przez leasing są liderami - renaultfinansowanie.pl/promocje/leasing Przeglądałem z ciekawości ofertych ich konkurencji i wyglądają tak atrakcyjnie.
  2. Zakup sprzętu przeznaczonego do zadań ciężkich jest dla większości z nas trudnym zagadnieniem. Ja nauczyłem się jednego - stawianie na wysoką jakość jest tutaj kluczowe. Już za wiele razy słyszałem o tym jak oszczędności na zakupie maszyn skończyły się jedynie opóźnieniem w realizacji danego zlecenia. Jeszcze jak serwis danego producenta działał w miarę możliwości to dało się to przeżyć ale to są raczej wyjątki. Na rynku jest kilku producentów godnych uwagi, a liderem jest bez dwóch zdań JLG - jlg.com.pl/region-polnocny Taka inwestycja będzie bardzo rozsądna w perspektywie długoterminowej.
  3. Wlasnie zastanawiam sie nad otwarciem takiej firmy budujacej hale. U mnie w okolicy ma byc sporo inwestycji glownie z Azji wiec pieniadze do zagrniecia sa konkretne. Pracowalem dlugi czas zagranica oraz prowadzilem tam biznes wiec fundusze sie znajda na rozruch. Moze ktos podpowie jak do wszystkiego podejsc od strony organizacji sprzetu potrzebnego do takich zlecen. Wiadomo, chce obslugiwac klientow o kazdej porze roku wiec musi on byc bardzo wytrzymaly. Od zawsze stawiam na jakosc i nie moze byc inaczej w tym przypadku. Przegladalem wstepnie oferty wiekszych producentow .. najlepiej pod wzgledem serwisu prezentuje sie JLG - https://jlg.com.pl/czesci/ oferujac go 24/7 w razie naglej awarii bo nie ma sie co oszukiwac nawet najlepszy sprzet moze czasami miec slabszy dzien. Co sadzicie o takim wyborze? Jesli macie jeszcze cos na oku to dajcie znac. Pozdrawiam
  4. Lepiej na biuro wez. To moze jeszcze poobracasz hehe