Natalia1207

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Natalia1207

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Urządzając pokoje w pensjonacie możemy pozwolić sobie na bardziej “indywidualny” styl niż ma to miejsce w przypadku pokoi hotelowych. Pewne elementy są jednak wspólne, jak zaopatrzenie w tekstylia, meble, czy wyposażenie łazienki, także w kosmetyki hotelowe. Polecam stronę adacosmetics.pl, gdzie znajduje się szeroki wybór kosmetyków hotelowych, zarówno w jednorazowych opakowaniach, jak i większych dozownikach.
  2. U mnie w biurze także zamawiamy przez internet - jest duży wybór no i wszystko przyjeżdża do nas bezpośrednio, nikt nie musi jeździć za tym po całym mieście 😉
  3. Na fali ekologicznych trendów i mody na slow fashion myślę, że taki outlet, albo własnie sklep z używanymi ciuchami, dawanie im drugiego życia to bardzo fajny pomysl 🙂
  4. To prawda, takie ekologiczne rozwiązania mogą wpłynąć pozytywnie na marketing i wizerunek firmy, ale tylko w przypadku, gdy będzie to prawdziwe i będzie niosło realne działania. Dzisiaj odbiorcy i klienci, szczególnie ci, którzy zwracają uwagę na ekologię są bardzo wyczuleni, czy ktoś realnie się przestawił na działania ekologiczne, czy tylko udaje 😉
  5. Różne można wykorzystywać kosmetyki hotelowe i różnie do ich obecności w hotelu podchodzą ludzie. Najlepiej w aktualnym trendzie wybierać linie EKO lub linie z certyfikatami. Modne są certyfikaty wydawane przez Koalicję Sprawiedliwego Handlu. wiem, że można kosmetyki z tym certyfikatem kupować online w sklepie ADA Cosmetics rozdają nawet Dyplomy za wspieranie Idei Sprawiedliwego Handlu. Ogólnie mnie zawsze interesowała galanteria hotelowa https://www.adacosmetics.pl/17-galanteria-hotelowa Chciałam, by pasowała do linii głównej, w której wyposażam łazienkę. Niemiecka ADA Cosmetics gwarantuje to i to. Ktoś z Was korzystał z tych kosmetyków? Może znacie jakieś inne marki luksusowych kosmetyków hotelowych? Dzięki