scanlaser

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O scanlaser

• Ranga
    Początkujący
  1. Dzień dobry. Jestem mikroprzesiębiorcą (Tarnów, Małopolska) - usługi inżynieryjne dla administracji drogowej i dużych firm budowlanych, oraz produkcja specjalistycznego sprzętu pomiarowego dla bardzo wąskiego grona odbiorców (wysoka specjalizacja i brak konkurencji w Polsce). Z uwagi na zawartą umowę dostawy sprzętu, pilnie kupię gwarancję ubezpieczeniową w PZU lub w Warcie na kwotę 400.000zł za bardzo atrakcyjną kwotę. Realizuję kontrakt dostawy urządzenia i mam zagwarantowane w umowie z odbiorcą natychmiastową wypłatę zaliczki w tej kwocie m.in. na zakup komponentów składowych uwarunkowaną zabezpieczeniem zwrotu tej zaliczki. Problem polega na tym, że firma wzięła cały limit kredytowy (wyczerpaliśmy zdolność) na realizację tego zadania i szukam wsparcia silniejszego ode mnie przedsiębiorcy, celem skutecznej realizacji celu. Jeśli temat gwarancji ubezpieczeniowej za odpowiednio wysoką opłatę, nie jest z Twojego punktu widzenia do zaakceptowania, a szukasz możliwości inwestycji kapitału w firmę technologiczną o bardzo wąskiej specjalizacji (drogi i lotniska), proszę kontakt. Przedstawię potencjał firmy poparty referencjami od największych firm drogowych (STRABAG, SKANSKA, MOTA, BUDIMEX i inne, zarządy dróg). 400 kpln nie jest kwotą niezbędną. Niezbędne będzie sfinansowanie komponentu składowego do budowy urządzenia - 190kpln. Komponent ten z uwagi terminu realizacji kontraktu zamówiłem miesiąc temu. Termin dostawy mam w połowie kwietnia - wtedy potrzebna jest gotówka na wykup. Termin realizacji dostawy: 15 maja b.r. Tel. 6OO-O23-4O4. Andrzej