agnieszkatroc42@gmail.com

Użytkownik
  • Zawartość

10
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O agnieszkatroc42@gmail.com

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

82 wyświetleń profilu
  1. Chętnie dowiem się czegoś więcej, napisz proszę na priv więcej. Przeczytam i przemyślę Twoją ofertę, podaj jednak proszę konkretne informacje bo inaczej nie jestem w stanie Ci zaufać.
  2. Post jest stary ale gdyby ktoś szukał szczerze polecam markę dell, przerabiałam kilka marek i dell to zdecydowanie najlepsza firma. Solidne laptopy za dość wysoką cenę jednak bardzo się cieszę że zainwestowałam. Komputer spełnia wszystkie moje oczekiwania, nie ma z nim kłopotów a jesteśmy razem od 4 lat :)
  3. To o co pytasz powinno być przeanalizowane przez założeniem działalności. Przemyśl kto jest Twoim klientem, stwórz profil, myśl jak Twój potencjalny klient. Gdzie szuka Twoich usług?
  4. Każdy biznes ma swoje preferencje, dla jednego podstawą będzie miejsce w centrum miasta dla innego najlepiej w spokojnym miejscu. Za mało napisałaś aby móc Ci faktycznie pomóc. Musisz przeanalizować co jest najważniejsze w Twojej branży a potem uwzględniając wszystkie cechy dobierz biuro. Pamiętaj że nie zawsze cena jest najważniejsza Lepiej zapłacić więcej i mieć większą wydajność pracowników.
  5. Korzystam z biura księgowości stacjonarnie bo lubię kontakt osobisty w tak ważnej dla mnie sprawie, jednak nie widzę przeciwwskazań do korzystania z usług online. Wszystko można obgadać przez telefon. Na początku prowadzenia działalności księgowość online w zupełności wystarczy.
  6. Światłowód jest fajnym rozwiązaniem polecam, korzystam także z internetu play
  7. Chwalę sobie poznanie osoby z którą rozmawiam po angielsku, na bieżąco koryguje moje błędy. To dla mnie była najlepsza nauka do tej pory :)
  8. Nie każdy myśli faktycznie o tym co chce robić, uważają że to jest proste i przyjemne, że nie wymaga pracy a zyski są na poziomie milionów. Niestety albo masz budżet i zapłacisz za należyte wykonanie poszczególnych zadań innym albo musisz zrobić to sam. Czasami jest to także kwestia bardziej zielonej trawy u sąsiada, biznes zaczyna iść w dobrym kierunku ale wydaje się nam że "sąsiadowi" idzie lepiej więc porzucamy wszystko i zaczynamy od nowa.
  9. Zależy jak podejdziesz do tematu. Jeżeli się postarasz i dopasujesz mailing do odbiorcy plus masz zgodę na jego przesłanie efekty są zadowalające. Przygotowanie się do odpowiedniego przesłania maili zajmuje dużo więcej czasu, jednak masz większą konwersję i Twoja marka nie będzie się kojarzyła jako spamer.