hank4

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O hank4

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Witam, Moje pytanie dotyczy marży złomowiska . Czy jesteście wstanie pomóc, z tym tematem? pozdrawiam
  2. Witam, Nie wiem czy dodałem pytanie w dobrej kategorii(jeżeli jest to zła kategoria z góry przepraszam) Moje pytanie dotyczy rynku nie ruchomości. Czy w Polsce znajduje sie stowarzyszenie osób które flipują nieruchomości? Interesuje mnie hurtowy zakup mieszkań np.3-5. Chciał bym znajść kontakt do takich ludzi na terenie Krakowa. Czy jest to w ogóle możliwe? Czy osoby, które zajmują się takim biznesem są "niewidzialne"? Pozdrawiam Mateusz
  3. Witam. Prowadzę firmę budowlaną. W najbliższym czasie będę realizował duży kontrakt. W związku z tym mam pytanie. Czy mogę zabezpieczyć wypłatę wierzytelności na rzecz mojej firmy po zakończeniu prac budowlanych? Jeżeli tak w jaki sposób mogę to zrobić? (Czytałem o faktoringu i gwarancji zapłaty należności) Proszę o doradztwo w powyższym temacie. Pozdrawiam Mateusz
  4. hank4

Skup

Witam Wiem,ze podobny temat zostal na forum poruszony(skup zlomu) ale nie padla w nim odpowiedz ile zarabia skup zlomu. Przeczytalem art.ze huta skupujaca zlom ustala stawki takie same dla wszystkich. W zwiazku z tym mam dwa pytania: 1-Czy ktos ,kto kolwiek wie jak moga wygladac takie stawki np.procentowo(miedz w skupie 20zl huta placi 22zl. Zysk 10%)? 2-Gdzie po za hute jest sprzedawany zlom? pozdrawiam
  5. Witam Chce otworzyć firmę zajmującą się importem warzyw i owoców a także roślin oleistych i leczniczych z krajów wschodnich do Polski w celu odsprzedaży podmiotom trzecim. Moje pytanie brzmi następująco: -jaka formę działalności gospodarczej powinienem otworzyć: jednoosobową czy może inną (dodam ze w późniejszym czasie aby zwiększyć wolumen obrotu będę chciał wesprzeć działalność kredytem) ? -czy przyprowadzeniu powyzszej działalności powinienem ubiegac sie o licencje badz pozwolenia -jak wygląda rozliczenie podatku vat oraz gdzie powinienem poszukac (po za isztar.Według isztar stawka wynosi 0 % uwazam ze jest to bład wynikajacy z mojej nie wiedzy) taryfy celnej odpowiadajacej importowanym przezemnie towarom. Pozdrawiam Mateusz