Marianna33Marianna

Użytkownik
  • Zawartość

8
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Marianna33Marianna

• Ranga
    Początkujący
  1. Jeżeli już jesteśmy w tym temacie to polecam zajrzeć na stronę internetową firmy www.lodywloskie.com. W ofercie firmy znajdziemy maszyny do lodów włoskich, granitory czyli maszyna do robienie orzeźwiających napojów o różnym stopniu zamrożenia, maszyny do lodów typu Flurry. W ofercie firmy znajdziemy również bardzo ładne dekorację i akcesoria do lodziarni a nawet przyczepy i kioski.
  2. Ja mogę polecić firmę, która oferuję produkcję trumien od ponad 80 lat i jest to firma DRZEWIARZ z miejscowości Drobin koło Płocka. . Firma oferuję trumny z litego drewna w bardzo dobrych cenach oraz prowadzi zakład pogrzebowy w Drobinie , w miejscowości Bielsk i Staroźrebach.
  3. Ja również polecam szkolenia w Fundacji Fortis w Katowicach bo prowadzą bardzo ciekawe i przydatne szkolenia z różnej tematyki. Osobiście jestem zainteresowana szkoleniem, które odbędzie się 17 czerwca z tematyki “ Redukcja stresu i poprawa jakości życia w sytuacjach społecznych”.
  4. Jak to się mówi o swoich pracowników trzeba dbać i ile się da w nich inwestować. My na naszych pracowników nie oszczędzamy i co jakiś czas wysyłamy ich na różne kursy i szkolenia. W tym kwartale pomyśleliśmy o takim temacie jak redukcja stresu w pracy a co za tym idzie w sytuacjach społecznych i znaleźliśmy fajne szkolenie “Redukcja stresu i poprawa jakości życia w sytuacjach społecznych” w Fundacji Fortis w Katowicach.
  5. Takie rzeczy do najtańszych nie należą, warto więc faktycznie chwilę zastanowić się nad tym, gdzie kupujemy. Ja osobiście kupuję w Edan tu ich adres edan.krakow.pl. Bardzo dobra i przede wszystkim kompleksowa oferta, różnorodne produkty i narzędzia, więc każdy powinien tu znaleźć coś dla siebie. Myślę, że możesz się skontaktować i zapytać o asortyment
  6. Ja mogę polecić firmę, która oferuję usług z zakresu automatyki przemysłowej Centrum Projekt z Wrocławia. Warto zapoznać się z ich ofertą bo oferuję również inne usługi np z zakresu wykonawstwa instalacji elektrycznych oraz konstruowania systemów bezpieczeństwa maszyn.
  7. Ja polecam firmę z Pruszkowa koło Warszawy i jest to firma D.M.T. Firma oferuję usługi logistyczne na najwyższym poziomie i można u nich również skorzystać z oferty na wynajem powierzchni magazynowej.
  8. Warto też pamiętać o zakupie fajnych akcesoriów samochodowych takich jak pokrowce, chodniczki do auta i tym podobne. Takie akcesoria samochodowe można zakupić w hurtowni TRIO z Bytomia. Hurtownia oferuję ofertę na stronie i można sobie na spokojnie obejrzeć asortyment.