zal_wiki

Użytkownik
  • Zawartość

12
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O zal_wiki

• Ranga
    Początkujący
  1. Rok temu szef zorganizował nam integrację na torze wyścigowym i było super!!! Masa atrakcji i świetne samochody a ekipa z devil-cars bardzo fajna i profesjonalna 🙂 szczerze polecam
  2. Proponuję firmę devil-cars, zorganizują cały event za ciebie i dodatkowo przeżyjecie niezapomniane chwile 🙂
  3. Jak w Wielkopolsce to tylko impreza na torze Poznań. Super auta od devil-cars! 🙂
  4. Nie wiem z jakiego miasta jesteś ale firma devil cars organizuje eventy motoryzacyjne w całej Polsce. Byłam na jednym z ich eventów i szczerze polecam 🙂
  5. Z czegoś takiego nigdy nie korzystałam, ale mogę polecić imprezę integracyjną na torze wyścigowym. Byłam na takiej imprezie z devil-cars.pl mają szeroką ofertę i super organizację 🙂
  6. Polecam devil-cars.pl organizują super eventy na torze. Dbają o całą oprawę i dobierają ofertę do indywidualnych potrzeb 🙂
  7. Polecam firmę devil-cars.pl. Organizują super eventy na torach. Mają szeroką ofertę i każdy znajdzie coś dla siebie.
  8. Polecam przejazd jakimś super samochodem po torze np Lamborghini później jakaś kolacja i klub
  9. Uważam, że jazda sportowym samochodem to super pomysł np Ferrari to spełnienie marzeń każdego mężczyzny 🙂
  10. Jeśli chcesz się pokazać to polecam event na torze wyścigowym z wynajmem sportowych samochodów. Osobiście korzystałam z usług devil-cars, wszystko elegancko ogarnięte i wykwalifikowana obsługa.
  11. Zdecydowanie impreza tylko dla pracowników. Chodzi o ich integrację a nie imprezę rodzinną. Imprezy na torach wyścigowych są super pomysłem i do wyboru jest kilkanaście torów w całej Polsce.
  12. Jazda to super pomysł! Devil-cars.pl mają Ferrari Italia. Takim samym jeździł Kuba Wojewódzki 🙂