misiek37

Użytkownik
  • Zawartość

17
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O misiek37

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Energooszczędne szafy to moja droga tylko z Bolarusa. Dobra rada. Inne to u mnie egzaminu nie zdały.
  2. Moge Ci podrzucic firme ktora ogarniala mi witryny chłodnicze - Bolarus. Sprzęt cacy, wszystko konkretne i solidne, a jesli chodzi o kontakt w trakcie zamowienia miod malina.
  3. A myślałeś o jakichś sokach? teraz jest jazda na fit jedzenie, wiec moze warto isc w tym kierunku? A soczek 8-9 zl. Dobry biznes. Ja tak zrobilem, sprzedaja sie jak swieze bułeczki, tylko lade chłodnicza musiałem domówić, ale w Bolarusie kupiłem bez problemu i wszystko śmiga jak ta lala
  4. No nie wiem, ja u siebie mam witryne vertika z Bolarusa i sprawdza sie super. Jest podświetlana i mozna ją regulować i co najwazniejsze nie ciągnie prądu jak szalona.
  5. Do Kazimieruka podbij. Oni ani razu mi nie odmówili, mają bardzo duży park maszynowy i są w stanie wszystko wykonać. A ceny normalne. Nigdy nie przepłaciłem
  6. M takie rzeczy zlecamy Eko-Trans i wychodzi najkorzystniej, bo od razu organizują od siebie ekipę i nie musze się martwić dodatkowo czy znajdę operatora.
  7. U mnie prywatnie z problemów z byłą żoną wyciągała mnie Kancelaria Adwokacka Dariusza Kotłowskiego, a ciężko było, bo chciała wydusić ze mnie ostatni grosz. Teraz zajmują się kwestiami prawnymi związanymi z moją nową firmą i jestem zadowolony. Możesz się przejść, bo warto. Nie zdzierają pieniędzy, a dobrą robotę wykonują i znają się na rzeczy.
  8. Teraz wbrew pozorom ciężko znaleźć porządnego dewelopera. Ja zupełnie przypadkiem trafiłam na Home Invest i okazało się, że to ludzie profesjonalni i godni zaufania. Kupiłam od nich mieszkanie na Bielanach i jestem bardzo zadowolona i z lokalizacji i z ich podejścia do klienta.
  9. Ja do siebie zamawiam napoje reklamowe z ST Drink i póki co zauważyłem, ze jeśli chodzi o reklamę i zainteresowanie to najlepiej sie sprawdzają.
  10. My zlecamy to Dacpol Service. Kilka firm już przerobiliśmy i oni najlepiej wywiązują sie z umowy. Bezawaryjnie i terminowo naprawde widac ze nają się na rzeczy
  11. Zalezy od firmy. Ja jeżdże na miedzynarodówce dla Blau Speed i dobrze zarabiam. Ale w poprzendiej firmie tak nie było, a z wypłata potrafili spoznic się o pol miesiaca.
  12. Moja siostra uczyła się w ŻAKU, a teraz pracuje jako wizażystka w salonie kosmetycznym, a w weekendy przyjmuje klientki w domu.
  13. Rollup i ulotki nie wystarczą, bo każdy je ma. Nic tak nie przyciąga jak darmowy poczęstunek - znam z autopsji. Zamawiam napoje reklamowe z logo firmy od ST Drink. Wybór jest spory, realizacja szybka, więc powinieneś być zadowolony.
  14. Moim zdaniem gadżety reklamowe to dobry pomysł. Ja stawiam na np. napoje reklamowe. Zamawiam je z ST Drink i jestem bardzo zadowolony z realizacji, prezencji i smaku :):):):)
  15. Ja najczęściej kupuję w Pako Lorente. Jakoś ich styl najbardziej mi odpowiada. Czuję się elegancki, ale nie wyglądam jak stary piernik 😄 Poza tym mają bardzo dobrą jakość materiałów, a w sumie na tym zależy mi najbardziej, bo nie jestem w stanie włożyć na siebie innej koszuli niż bawełnianej.