cordell

Użytkownik
  • Zawartość

7
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O cordell

• Ranga
    Początkujący
  1. Mała dawka sportu każdego dnia to świetne dotlenienie umysłu. Mimo wysiłku czujesz się jednak wypoczęty psychicznie, umysł lepiej przyswoi dalszą naukę jak i sport pomoże w pozytywnym nastawieniu ducha. Będziesz czuł się lepiej pod każdym względem. Jak siedzisz przy komputerze tyle godzin w pracy to choć te pół h poświęć na sport. Może to być nawet zwykły szybszy spacer jeżeli posiadasz słabą kondycję. Osobiście gram w piłkę amatorsko, grają ze mną nawet osoby przed 60 rokiem życia i jak robią to regularnie to proszę uwierzyć, że mają lepszą kondycję od niejednego nastolatka, którego weźmiemy do gry przypadkiem jak brakuje nam składu. Można taki spacer połączyć z ciekawym audiobookiem, zwykła mała słuchawka bluetooth za 10 zł + telefon w kieszeni i robisz dwa w jednym. To porady od osób, które to lubią. Pamiętajmy, że każdy ma inne zainteresowania więc sam powinieneś wiedzieć co dla Ciebie będzie najlepsze. Może dobrze wiesz a po prostu ciężko zacząć? Potrzebujesz przysłowiowego "kopa w tyłek"? To właśnie go otrzymujesz więc odłóż ten telefon czy komputer i działaj!
  2. W życiu pieniędzy nie oddawaj do banku. Gdybym miał wybrać bank a nawet kryptowaluty postrzegane za zło przez pranie mózgów w TV i na popularnych stronach internetowych to zdecydowanie wybieram krypto. Blockchain dopiero sie rozwija i wg mnie to będzie przyszłość. W banku zarobisz kilka % przez lata. Na krypto mozesz pomnożyć zysk dość szybko. Właśnie jest idealny moment do wejścia w nie.
  3. Masz racje. To idiotyczna sprawa bez przemyslenia cos otwierac 🙂 Skupie się na budżecie: Za 28tys sklep na pewno odpada. Uslugi wchodza w gre tylko w czym jestes dobry? Umiesz angielski? Lekcje dla maluchów od chodzenia po domach po wynajem lokalu jak juz bedziesz mial sporo zainteresowanych. Teraz kazdy rodzic chce aby jego dziecko przed szkola znalo angielski. Podejscie do dzieci i biznes sie kreci. Nawet nie trzeba rewelacyjnej znajomosci angielskiego a lekkiego przygotowania do zajęć. Interesujesz się gastronomią? Pizzeria tylko na dowód to tania inwestycja. Mały lokal z wentylacja, piec, płytki na ściany, blat, tico i jazda. w 15 tys się zmiescisz z promocją. Reklama, że jest to najszybsza pizza w miescie, kazda za 24,99 i masz klientow w garsci. Oczywiście musi być dobra - wystarczy lepszy ser ktory przysloni tansze pozostale skladniki i bedzie ok.
  4. Zdecydowanie historia Steva Jobsa jest dla mnie inspiracją. Polecam obejrzeć o nim dokument z Netflixa. Dodatkowo znakomitą motywację do działania i wiarę w swoje możliwości dał mi Brian Tracy i jego "Psychologia Osiągnięć". Polecam każdemu przeczytać czy wysłuchać audiobook'a - na to zawsze się znajdzie czas. Na pewno wpłynie to pozytywnie na światopogląd każdej z osób, które przeczytają czy wysłuchają ze zrozumieniem.
  5. Cześć wszystkim, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś korzystał z bonów na innowacje, które aktualnie można pozyskać z europejskich funduszy i mógłby dać mi kilka cennych rad. Z tego co rozumiem są to bony w wysokości od 60 do 400tyś złotych na wprowadzenie/stworzenie innowacji w już istniejących firmach. Moje pytania brzmią następująco: 1. Czy nowo zarejestrowana firma może się starać o bon? Czy firma musi już istnieć dłuższy czas i wykazywać przychody? 2. Czy produkt jakim jest aplikacja mobilna ma szanse na wsparcie finansowe? Byłyby to dwie aplikacje dające spore możliwości zarobkowe. 3. Czy to, że pracuję na etacie nie przeszkadza w otrzymaniu takiego wsparcia? Oczywiście + własna nowa działalność. 4. Czy jeżeli już uzyskam bon to czy część z tej kwoty mógłbym przeznaczyć na promocję/reklamę produktu? Proszę o cenne rady odnośnie powyższych pytań. Pozdrawiam!
  6. Cześć, również dręczyły mnie te pytania. Jestem na etapie tworzenia aplikacji. Wysłałem wiele pytań do firm tworzących profesjonalne aplikacje mobilne. Wstępne wyceny mojego pomysłu zaczynały się od 25tyś i dochodziły nawet do 200tyś zł. Nie poddawałem się i pytałem dalej kolejnych to firm. Opłaciło się, trafiłem na osobę, która wyceniła mój projekt na kwotę, którą zwykły szary człowiek może zaryzykować. Bałem się, że różnice cenowe mogą wpłynąć na efekt końcowy, lecz póki co jest wykonywana bardzo profesjonalnie. Dodam, że wrzucenie aplikacji dożywotnio na "Sklep Play" jest w cenie. Zmieściłem się w 10 tyś złotych włącznie ze stroną internetową. Jeżeli szukasz osoby solidnej, co umie wysłuchać, dać swoje cenne spostrzeżenia i stworzyć aplikację za rozsądną cenę to napisz do mnie. Dam więcej info. Mam nadzieję, że nasze pomysły są różne🙂 Wiemy czemu tworzenie aplikacji jest tak kosztowne. Średni programista zarabia około 10tyś do ręki miesięcznie. Pracodawca musi zapłacić jeszcze składki za niego. Jeżeli Twoja aplikacja pochłonie miesiąc czasu takiemu pracownikowi, plus jeszcze firma musi drugie tyle zarobić to już kwota sięga około 30tyś. Masz pomysł to nie poddawaj się. Nie można żałować, że się nie spróbowało. Jak masz dobry pomysł to na pewno się uda.