snay

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O snay

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam ,chciałem wiedzieć co sądzicie o tym ,żeby otworzyć sklep internetowy z narzędziami od zera w dzisiejszych czasach i bez dużego nakładu. Pomysł ten "siedzi" mi w głowie już z 4 lata, myślałem o sklepie stacjonarnym lecz jak wiadomo ,przegrywają one z internetowymi oraz koszta większe. Dlaczego sklep akurat z narzędziami skoro tyle ich jest? Dlatego ,że to jest coś na czym się znam ,co lubię i w co naprawdę bym się mógł angażować a nie byle na odpi*****. Jeśli chodzi o "magazyn" to z tym by nie było problemu. Z racji nie wysokiego nakładu finansowego na początek jak wiadomo zaczął bym bardziej od narzędzi ręcznych, elektronarzędzi. Jeśli chodzi o sam serwis, domenę, pozycjonowanie sklepu w internecie ,znam się trochę na tym (interesowałem się kiedyś "webhostingiem") Dodatkowo myślałem o kupnie/sprzedaży narzędzi używanych. Obserwuje od dłuższego czasu rynek narzędzi używanych i na tym również można zarobić a chętnych nie brakuje. Myślałem również o nagrywaniu recenzji z testowania różnych narzędzi w celu przyciągnięcia na stronę potencjalnych klientów. Największym problemem byłoby to skąd kupować te narzędzia po niskiej cenie i sprzedać z zyskiem a jak wiadomo konkurencja jest bardzo duża. Jak sądzicie, warto w ogolę ryzykować w ten biznes czy dać sobie spokój ? Pozdrawiam