Michauu

Użytkownik
  • Zawartość

13
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O Michauu

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. zawsze podpisujesz umowe podpowierzenia danych w takim wypadku - jest to zab. zgodne z rodo. poza tym firmy staraja sie dbac o bezp. danych bo... na tym opiera sie ich biznes w koncu 😉 trzymanie w chmurze - takiej.. wykonanej wlasnorecznie albo przez jakiegos kolege mietka - to juz twoje wlasne ryzyko - ale tam tez z hostingodawca powinienes podpisac umowe rodo.
  2. Powodzenia! kolega zaczynal podobnie - teraz ma fajny stacjonarny sklepik i nosi sie z otworzeniem filii. niestety jesli chodzi o elektryke - to albo znajdziesz odbiorce posredniczacego [kogos kto to od ciebie kupi]... albo zostaniesz z duza liczba wlasnych nieznanych nikomu chinskich podrobek 😛 w kazdym razie - celuj w sprzety ktore sie faktycznie psuja - latwiej je zbyc za niskie ceny [czyli nie china-pady a karty sd... itd ;] ]
  3. stawialbym na siebie... jest 15 ja od 3godzin siedze na forum, czytam pierdoly.. a kasa leci 😛 a powaznie - Elon > czlowiek ktory zarabia wydajac kase... to geniusz no i Jan Szczepanik - gosciu wymiatal [wikipedia powinna mi zaplacic za ten wpis :P].
  4. nie jestem pewien czy autor pytal o prestashopa.. bo poza towarami na froncie to nie ma w nim zadnej obslugi magazynowej - sorry ale wklejanie excella ze stanem magazynowym to nie jest odbsluga magazynu [ o korespondencji nie wspomne 😛 ] osobiscie korzystalem z inserta - warto sprawdzic.. aczkolwiek taki fullhouse to brzmi bardziej jak jakis autorski erp - warto zapytac np takiego comarcha co maja u siebie w tym temacie [maja xt] ale musisz wczesniej wylistowac sobie co masz/ czego oczekujesz -bo wyceny sa rozne. obecnie pracuje na gsuite [tak -google] z gsheets na makrach polaczonych zapierem z moimi sklepami - dziala jak marzenie [zrobione pode mnie] - zawsze online i jeszcze polaczone z mailem za pomoca streak crm ale dla mniej hardcorowych rozwiazan - pipeline i excell wystarcza 🙂
  5. podziwiam - jesli to nie marketingowy wpis - to az warty sprawdzenia 🙂 Podpowiem, bo sam prowadzilem juz z 13sklepow - uciekajcie od rozwiazan abonamentowych - zwykle sa fatalne, nie dzialaja dobrze, zadko sa rozwijane i uwaga [ciekawostka - tak dziala abonament] chca cyklicznie pieniadze 😛 do tego dochodza aspekty SEO .. ale to dluzsza rozmowa 😉 anyway @Cannki - jesli nie masz firmy od seo [albo sam sie tym nie zajmujesz] wykonaj sobie audyt strony - bo magento tez nie jest naj, chyba ze jest tak jak pisales - to firma jest warta sprawdzenia 😉
  6. Michauu

e-windykacja?

oo zaje.... fajne - dzieki wielkie [te vindi] wlasnie tego szukalem! 🙂 ale podbijam - jakies alternatywy ktos jeszcze cos?
  7. a ja nawet nie polecam prawnikow - bo wystarczy odwolac sie do zusu w trybie zwyklym [napisac maila wystarczy] i juz 😛 inne formy to naciaganie.. chyba ze zus wyczul grube miliony - ale raczej nie - bo nie zadawalbys pytan na takim forum 😛 ZUS to taki mega moloch, ze moga sie czasem pomylic - ale jak ich nie zaatakujecie - to jest b. duza szansa ze wycofaja sie ze zle wystawionej kary [warto rozmawiac ;] ] juz 3krotnie zdjeli mi z firmy kare - bo jakis przelew zle poszedl.. na szczescie teraz jest jeszcze latwiej, bo macie wszystko na ich platformie [nie podam adresu bo dostane bana.. a dopiero zaczynam kariere na forum 😛 ].
  8. haha - dzieki michal [trafilem tu po Twoim profilu 😛 ] - poprawilo humor faktycznie 😄
  9. hejo, zus - idziesz raz, skladaja za ciebie zus [dra] i potem przez rok masz taka sama stawke, po roku [w lutym - byle do 10'ego ] idizesz i dowiadujesz sie o ewentualnych zmianach - znowu masz rok takie same stawki... potem koncza ci sie ulgi wiec idizesz i pytasz o zmiane Pamietaj zeby msc pozniej isc - bo inaczej wystawia ci wniosek na msc poprzedni - tj. w styczniu - za grudzien itd. no i wazne aby to byl poczatek msc. 😉 listow nie oczekuj [chociaz czasem dostaniesz] - ale jest taka fajna strona pue.zus.pl - zarejestruj sie tam [musisz isc do zusu] i bedziesz mial wszystkie info o firmie [ile zaplacic kiedy itd] co ciekawe- panie z zusu są b. mile [przynajmniej u mnie] 🙂 powodzenia 😉
  10. (jeny.. ale napackane linkami.. tragedia) a powaznie - starego nie polecam - kupilem 2razy uzywke i 3razy sie zawiodlem.. [raz gratis- bo nawet sprzedac potem tego nie bylo latwo 😕 ] w nowym masz to - ze wiesz dokladnie kto cos mogl zepsuc [jesli nie ty to fabryka] w uzywkach masz caly wachlarz autorskich przerobek - serio.. po glebszych ogledzinach pazdu okazalo sie ze mialem cala klime na.. trytytkach [!] od kiedy nowki mozna brac na raty to nie ma sensu bawic sie w uzywki.. serio - zeby nie robic reklamy - zobacz kalkulatory na stronach znanych firm- nowy pojazd juz za 300zl miesiecznie [!!!] jak ladnie poszukasz definitywnie sprzedaz uzywanych pojazdow powinna byc karana
  11. a w słupsku cos dobrego [taniego] znacie?