serwis

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O serwis

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam serdecznie! Chciałbym otworzyć własny serwis elektronarzędzi. obecnie pracuje na etacie 8h i jestem na ryczałcie w której po godzinach pracy naprawiam elektronarzędzia całkiem fajnie to idzie nie mam jakiś wygórowanych cen, czasem dostaję paczki z elektronarzędziami z innych miast, posiadam juz spore 6 letnie doswiadczenie w serwisowaniu, naprawianiu itp elektronarzędzi wiec pomyślałem żeby spróbować założyć coś swojego. Chciałbym wynająć lokal w mieście, niestety nie w tym co mieszkam ponieważ jest tutaj pare serwisów. Posiadam praskę,tokarkę,zestawy kluczy potrzebnych do typowych napraw, wkretaki, autotransformator, miernik itp praktycznie wszystko prócz wyważarki w która chce zainwestować, posiadam też wiedzę na temat przezwajania wirników i stojanów.., czasem mi się zdaję że nawet wykonane wirniki prze zemnie maja dłuższa żywotność, znam typowe usterki w elektronarzędziach itp czy ktoś może mi powiedzieć czy ta wiedza wystarczy by taki serwis funkcjonował ? myślę ze cięzko by było wyżyć z takiego serwisu po opłaceniu czynszu itp wiec chciałbym jeszcze założyć sklep sprzedawałbym elementy zużywające sie jak ( tarcze,łozyska wiertła itp + do tego sprzedaż elektronarzędzi nowych i używanych bo bardzo dużo kupuję uszkodzonych i albo je naprawiam albo idą na części. jaki lokal wynająć na takie coś? czy stawiać na jedną markę w sprzedażny nowych narzędzi? czy inwestować też w sprzęty z gorszej półki? jak wogole kupywać materiał by pózniej opłacało sie to odsprzedać? mógłby mi ktoś troche doradzić ktoś kto może ma taki serwis? docenie każdą podpowiedz, dzięki!