Justka12

Użytkownik
  • Zawartość

29
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Justka12

• Ranga
    Początkujący
  1. Ja zamawiam koszulki z nadrukiem w a3extra - drukarni internetowej. Mają super jakość zarówno materiałów jak i nadruków - doskonale wytrzymują częste pranie i prezentują się schludnie.
  2. W Krakowie korzystam z pomocy ANILOP, bo mają bardzo atrakcyjną ofertę, dobre ceny i co najważniejsze robią doskonałą robotę!
  3. Gdy kupowałam model dla synka miałam mega wątpliwości, ale w sklepie Tosia, zakupiliśmy ostatecznie model cybex, który jest wysokiej jakości i mieścił się w przedziale cenowym jaki przyjęliśmy. Bardzo fajna sprawa. Polecam
  4. U męża w firmie stosują monitoring od TransMobil i są bardzo zadowoleni. Myślę, że warto rozważyć tego rodzaju opcję w każdej firmie
  5. jak koszulki z nadrukiem to a3extra.pl. Mają bardzo dobrej jakości realizacje, a moi klienci są urzeczeni gdy otrzymują ode mnie taki miły gadżet
  6. Etykiety od niedawna drukuję w a3extra.pl i wychodzą pięknie. Produkty prezentują się bardzo estetycznie
  7. Solidna i tania, a jednocześnie oferująca bardzo kompleksowe usługi to a3extra.pl - korzystam już od dłuższego czasu i nie narzekam 🙂
  8. U mnie genialnie sprawdza się a3extra.pl
  9. Jeżeli chcesz znaleźć pomoc w zakresie drukowania ulotek reklamowych, plakatów czy odzieży z nadrukami to polecam a3extra.pl
  10. Ja mam sklep stacjonarny i online i korzystam z ulotek, nadrukowanych logo na koszulkach i torbach w a3extra.pl , marketingu w sieci itp.
  11. Jak najbardziej, dlatego przykładałam szczególną uwagę do projektu który wraz z realizacją druku wykonała dla mnie drukarnia a3extra
  12. Świetną drukarnią jest a3extra.pl, mają świetne ceny i dobrą jakość, a szybkie realizacje to dodatkowy plus
  13. Ja współpracuję już od kilku miesięcy z a3extra.pl z Poznania i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobra jakość i ceny
  14. Mam zainstalowany monitoring gps od Transmobil w samochodach służbowych i zastanawiam się czy warto pomyśleć o takim rozwiązaniu również w pojazdach prywatnych. Z rozwiązań dla firmy jestem mega zadowolona stąd mam zagwozdkę. Co polecacie?
  15. Transmobil to mój typ - korzystamy z ich rozwiazań w firmie i doskonale sprawdzają się na co dzień