Justka12

Użytkownik
  • Zawartość

13
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Justka12

• Ranga
    Początkujący
  1. Zdecydowanie mogę polecić a3extra, są naprawdę niezawodni i już od wielu miesięcy nasza współpraca układa się doskonale
  2. Ostatnio ponownie skorzystałam z pomocy a3extra i przyznam, że są coraz lepsi 🙂 polecam nową ofertę etykiet - wyszły świetnie i są genialne do moich nowych produktów
  3. Ja również jestem za takim rozwiązaniem, Piękne banery i plakaty wykonali dla mnie a3extra.pl i jestem bardzo zadowolona. Doskonała jakość, a i skuteczność atrakcyjnej oferty
  4. Ja nie szaleję z gadżetami, ale ostatnio zamówiłam koszulki z nadrukiem z grafiką i logo firmy w a3extra z Poznania i jestem bardzo zadowolona z efektu. Prywatnie zamawiałam tam kiedyś koszulki na wieczór panieński kumpeli i wyszły genialnie!
  5. Reklama powinna być wieloaspektowa, ja osobiście działam w mediach społecznościowych, zamawiam ulotki i plakaty w a3extra, a ostatnio w tej samej drukarni zamówiłam również koszulki na promocję firmy na targach. To bardzo fajna sprawa. Polecam
  6. Według mnie ulotki to super sprawa, sama nieraz korzystam z usług firm które reklamują się w ten właśnie sposób. Dla swojej firmy drukuje w a3extra.pl ijestem bardzo zadowolona z odzewu jaki dają mi ulotki.
  7. Dla osób zarówno z Krakowa jak i innych zakątków PL a nawet zagranicy polecam Pracownię Artis - zrealizowalam z nimi wiele imprez firmowych, a nawet własne wesele w Portugalii. Uwielbiam ich podejście, pasję i zaangażowanie!
  8. Poszukiwanie klientów to nie lada wyzwanie, dlatego ja zawsze mam w zanadrzu jakieś fajne materiały z logo firmowym, ostatnio drukuję koszulki w a3extra i jestem mega zadowolona ze współpracy
  9. a3extra to rzeczywiście drukarnia godna polecenia - świetna jakość i doskonała obsługa
  10. Ja również korzystam z pomocy a3extra, każde zamówienie realizowane jest szybko i w najwyższej jakości druku. Polecam ich za profesjonalizm i bardzo elastyczne podejście do potrzeb klienta
  11. Myślę, że ciekawy nadruki firmowe do biura można zamówić w A3extra, gdzie wykonują nadruki w różnych opcjach.
  12. Również polecam Anilop z Krakowa - bardzo profesjonalne podejście, przemiła obsługa i atrakcyjny cennik usług - doskonałe rozwiązanie dla firm
  13. Również polecam Anilop z Krakowa - bardzo profesjonalne podejście, przemiła obsługa i atrakcyjny cennik usług - doskonałe rozwiązanie dla firm