antidotum

Użytkownik
  • Zawartość

17
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O antidotum

• Ranga
    Początkujący
  1. antidotum

budowa domu

Budową budową, a kwestia wykończenia architektury krajobrazu wokół domu to też było dla nas wyzwanie. Na szczęście oddaliśmy się w ręce architektów z firmy Kost-Bet i oni dobrali nam odpowiednie ogrodzenie, kostkę oraz różne ozdobne elementy jak palisady. Wyszło super. Wszystko w odcieniu bieli i szarości.
  2. Okna PCV Oknoplast do domu pasywnego - winergetic premium passive, a drzwi mam z aluminium i tutaj wybraliśmy w ofercie Aluhaus model Paulus. Takie rozwiązania doradził nam architekt i jesteśmy zadowoleni. Szczelna i ciepła stolarka, idealna do domu pasywnego.
  3. Też mam z Aluhaus i mogę polecić. W dobrej cenie je kupiłem rok temu.
  4. Ja mam okna Oknoplast i poleca. Mam w domu pasywnym, ale koleżanka ma klasyczny domek i wymieniała teraz w nim okna na nowe. Również zdecydowała się na okna PCV z Oknoplastu. Obie jesteśmy zadowolone, świetna termika i ładne profile okienne mają generalnie w ofercie.
  5. Sprawdź w Oknoplast, mają fajną ofertę i nowoczesne technologie przy produkcji profili okiennych. Poczytaj sobie o Space Block, super rozwiązanie np. w oknach pasywnych, które posiadam 😉
  6. Zależy od wykonawcy, aczkolwiek jeżeli decydujecie się na budowę magazynu, to osobiście uważam, że warto wyposażyć go w wentylację. Takie rozwiązanie zadba o właściwą jakość powietrza na terenie całego obiektu. Gdzie jakość i odpowiednia jakość cyrkulacja powietrza, tam podnosi się również efektywność pracy. W mojej firmie wentylacja zdała egzamin. Aby takie rozwiązanie, służyło nam latami nie można zapomnieć o czyszczeniu wentylacji. Znalezienie odpowiedniej ekipy, to nie lada wyzwanie. Mi bardzo pomógł ten artykuł: https://www.wentylacyjny.pl/2054-1-1-specjalisci-od-czyszczenia-wentylacji--gdzie-ich-szukac.html . Kiedy zlecałem czyszczenie, wiedziałem na co zwracać uwagę, o co zapytać i co powiedzieć.
  7. antidotum

Drzwi

Ja zamawiałem na jesień w Oroline na Łużyckiej w blaszaku na I piętrze jest ten salon. Duży wybór i fajna, profesjonalna ekipa, która nam świetnie doradziła. Nie braliśmy pod uwagę stolarki aluminiowej, a kupiliśmy właśnie tego typu drzwi, których producentem jest ALUHAUS. Mogę zdecydowanie polecić, drzwi są szczelne i ciepłe. Ładna, nowoczesna stolarka. My wybraliśmy model LAR z linii INOX w odcieniu antracytowym. Zajrzyj tam kiedyś.
  8. antidotum

Okna

Ja też mam z Oknoplast okna długo bo już 8 lat ale mimo upływu czasu wyglądają one bardzo ładnie i dobrze izolują. Nie ma żadnych odkształceń, a w przypadku okien PCV podobno mogą się zdarzyć. Nas to nie dotyczy, ponieważ stolarka jest na prawdę solidnie wykonana, dbamy o nie tak jak producent nam zalecał.
  9. Jak w temacie. Tragedia... Nie mogę żyć bez telefonu wręcz 😄 Proszę czy wiecie, gdzie w Gdynii mogę znaleźć jakiś serwis iPhone specjalizujący się w wymianie wyświetlacza?
  10. Mam problem z depozycjonowaniem mojej strony. Czy ktoś z was kiedyś spotkał się z tym tematem? Jak sobie radzicie z negatywnym SEO? Do mojej strony stale dodawane są jakieś syfiaste linki z chińskim stron. Boje się, że to może wpłynąć na pozycje mojej w Google.
  11. Eleganckie okna czyli mam rozumieć, że wyjątkowo ładne. Wiesz nie znam Twojego gustu. Moim zdaniem ładne okna są zarowno te, które mam w domu czyli PIXEL i tak samo PROLUX, które mam w naszym biurze. Zarówno jedna jak i drugie okna są z firmy Oknoplast. Mają tam w swoim katalogu różne profile okienne musiałbyś sobie zobaczyć. Ja dopasowałem rodzaj okna do bryły zarówno budynku, w którym pracujemy jak i domu. Jeśli zależy Ci na ozdobach w wykończeniu to możesz się zdecydować na jakąś ładną klamkę albo szprosy 😉
  12. Gastro to niestety bardzo niepewna branża :) mimo dobrego pomysłu nigdy nie wiesz czy interes wyjdzie.
  13. Może nie tyle co same mieszkania co apartamenty :)
  14. Nieruchomości to przyszłość, zawsze to powtarzam aczkolwiek musisz mieć duży środki aby móc inwestować w nieruchomości.
  15. Mnie to czasem bawi jak piszą zarobisz 20 tys. nie wychodząc z domu to tak jakby gdzieś nad Polską unosił się deszcz złotych monet i stówek z Władkiem Jagiełło.