antidotum

Użytkownik
  • Zawartość

7
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O antidotum

• Ranga
    Początkujący
  1. Mam problem z depozycjonowaniem mojej strony. Czy ktoś z was kiedyś spotkał się z tym tematem? Jak sobie radzicie z negatywnym SEO? Do mojej strony stale dodawane są jakieś syfiaste linki z chińskim stron. Boje się, że to może wpłynąć na pozycje mojej w Google.
  2. Eleganckie okna czyli mam rozumieć, że wyjątkowo ładne. Wiesz nie znam Twojego gustu. Moim zdaniem ładne okna są zarowno te, które mam w domu czyli PIXEL i tak samo PROLUX, które mam w naszym biurze. Zarówno jedna jak i drugie okna są z firmy Oknoplast. Mają tam w swoim katalogu różne profile okienne musiałbyś sobie zobaczyć. Ja dopasowałem rodzaj okna do bryły zarówno budynku, w którym pracujemy jak i domu. Jeśli zależy Ci na ozdobach w wykończeniu to możesz się zdecydować na jakąś ładną klamkę albo szprosy 😉
  3. Gastro to niestety bardzo niepewna branża :) mimo dobrego pomysłu nigdy nie wiesz czy interes wyjdzie.
  4. Może nie tyle co same mieszkania co apartamenty :)
  5. Nieruchomości to przyszłość, zawsze to powtarzam aczkolwiek musisz mieć duży środki aby móc inwestować w nieruchomości.
  6. Mnie to czasem bawi jak piszą zarobisz 20 tys. nie wychodząc z domu to tak jakby gdzieś nad Polską unosił się deszcz złotych monet i stówek z Władkiem Jagiełło.
  7. Wydaje mi się, że blog to dobra decyzja. Z całą pewnością poprawi ruch na stronie, a dobrze prowadzony przyciągnie uwagę potencjalnych klientów :)