antidotum

Użytkownik
  • Zawartość

19
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O antidotum

• Ranga
    Początkujący
  1. Według mnie dla kobiet najlepszym wyborem będzie biżuteria. Wiadomo, że niekiedy to spory wydatek, ale dla ukochanej osoby nie ma co żałować, szczególnie jeżeli chodzi o urodziny. Ostatnio przeczytałem w artykule <a href="https://kobieta.interia.pl/artykuly-sponsorowane/news-gdzie-kupic-najladniejsza-bizuterie-ze-stali-chirurgicznej,nId,5353877">https://kobieta.interia.pl/artykuly-sponsorowane/news-gdzie-kupic-najladniejsza-bizuterie-ze-stali-chirurgicznej,nId,5353877</a>, że naszyjniki czy kolczyki z tej stali można kupić nawet za 50 złotych, więc na następną okazję kupię żonie jakiś naszyjnik.
  2. Witam. Jak mogę przekonać osobę uzależnioną od alkoholu aby poddała się leczeniu? Rozważam opcję wszywki alkoholowej, jednak mam obawy czy jest to skuteczna metoda.
  3. antidotum

budowa domu

Budową budową, a kwestia wykończenia architektury krajobrazu wokół domu to też było dla nas wyzwanie. Na szczęście oddaliśmy się w ręce architektów z firmy Kost-Bet i oni dobrali nam odpowiednie ogrodzenie, kostkę oraz różne ozdobne elementy jak palisady. Wyszło super. Wszystko w odcieniu bieli i szarości.
  4. Okna PCV Oknoplast do domu pasywnego - winergetic premium passive, a drzwi mam z aluminium i tutaj wybraliśmy w ofercie Aluhaus model Paulus. Takie rozwiązania doradził nam architekt i jesteśmy zadowoleni. Szczelna i ciepła stolarka, idealna do domu pasywnego.
  5. Też mam z Aluhaus i mogę polecić. W dobrej cenie je kupiłem rok temu.
  6. Ja mam okna Oknoplast i poleca. Mam w domu pasywnym, ale koleżanka ma klasyczny domek i wymieniała teraz w nim okna na nowe. Również zdecydowała się na okna PCV z Oknoplastu. Obie jesteśmy zadowolone, świetna termika i ładne profile okienne mają generalnie w ofercie.
  7. Sprawdź w Oknoplast, mają fajną ofertę i nowoczesne technologie przy produkcji profili okiennych. Poczytaj sobie o Space Block, super rozwiązanie np. w oknach pasywnych, które posiadam 😉
  8. Zależy od wykonawcy, aczkolwiek jeżeli decydujecie się na budowę magazynu, to osobiście uważam, że warto wyposażyć go w wentylację. Takie rozwiązanie zadba o właściwą jakość powietrza na terenie całego obiektu. Gdzie jakość i odpowiednia jakość cyrkulacja powietrza, tam podnosi się również efektywność pracy. W mojej firmie wentylacja zdała egzamin. Aby takie rozwiązanie, służyło nam latami nie można zapomnieć o czyszczeniu wentylacji. Znalezienie odpowiedniej ekipy, to nie lada wyzwanie. Mi bardzo pomógł ten artykuł: https://www.wentylacyjny.pl/2054-1-1-specjalisci-od-czyszczenia-wentylacji--gdzie-ich-szukac.html . Kiedy zlecałem czyszczenie, wiedziałem na co zwracać uwagę, o co zapytać i co powiedzieć.
  9. antidotum

Drzwi

Ja zamawiałem na jesień w Oroline na Łużyckiej w blaszaku na I piętrze jest ten salon. Duży wybór i fajna, profesjonalna ekipa, która nam świetnie doradziła. Nie braliśmy pod uwagę stolarki aluminiowej, a kupiliśmy właśnie tego typu drzwi, których producentem jest ALUHAUS. Mogę zdecydowanie polecić, drzwi są szczelne i ciepłe. Ładna, nowoczesna stolarka. My wybraliśmy model LAR z linii INOX w odcieniu antracytowym. Zajrzyj tam kiedyś.
  10. antidotum

Okna

Ja też mam z Oknoplast okna długo bo już 8 lat ale mimo upływu czasu wyglądają one bardzo ładnie i dobrze izolują. Nie ma żadnych odkształceń, a w przypadku okien PCV podobno mogą się zdarzyć. Nas to nie dotyczy, ponieważ stolarka jest na prawdę solidnie wykonana, dbamy o nie tak jak producent nam zalecał.
  11. Jak w temacie. Tragedia... Nie mogę żyć bez telefonu wręcz 😄 Proszę czy wiecie, gdzie w Gdynii mogę znaleźć jakiś serwis iPhone specjalizujący się w wymianie wyświetlacza?
  12. Mam problem z depozycjonowaniem mojej strony. Czy ktoś z was kiedyś spotkał się z tym tematem? Jak sobie radzicie z negatywnym SEO? Do mojej strony stale dodawane są jakieś syfiaste linki z chińskim stron. Boje się, że to może wpłynąć na pozycje mojej w Google.
  13. Eleganckie okna czyli mam rozumieć, że wyjątkowo ładne. Wiesz nie znam Twojego gustu. Moim zdaniem ładne okna są zarowno te, które mam w domu czyli PIXEL i tak samo PROLUX, które mam w naszym biurze. Zarówno jedna jak i drugie okna są z firmy Oknoplast. Mają tam w swoim katalogu różne profile okienne musiałbyś sobie zobaczyć. Ja dopasowałem rodzaj okna do bryły zarówno budynku, w którym pracujemy jak i domu. Jeśli zależy Ci na ozdobach w wykończeniu to możesz się zdecydować na jakąś ładną klamkę albo szprosy 😉
  14. Gastro to niestety bardzo niepewna branża :) mimo dobrego pomysłu nigdy nie wiesz czy interes wyjdzie.
  15. Może nie tyle co same mieszkania co apartamenty :)