Emillya

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Emillya

• Ranga
    Początkujący
  1. Nie byłam na Business Mastery ale Unleash the power within naprawdę zmieniło moje życie. Byłam tam 4 lata temu i nauczyłam się dbać o siebie (psychicznie i fizycznie). Medytacje, taniec, niska temperatura, praca nad sobą i dużo dużo motywacji. Pisałam i aż zachciało mi się tam wrócić 😄 Chyba sprawdzę gdzie i kiedy mogę pojechać na Robbinsa
  2. Ja polecam szkolenie bardziej dla właścicieli firm- Unleash the Power Within od Toniego Robbinsa. Jest wspaniałym mówcą, przedsiębiorca i osobą z niesamowitą energią. W maju 2020 będzie w Birminghamie, ja jadę i szukam kogoś kto chętnie polecił ze mną:) Piszcie śmiało:)
  3. na temat eventów to ja się wypowiem:) w Maju 2020 w Birminghamie będzie Tony Robbins ze swoim szkoleniem "Unleash the Power Within". Czy ktoś się wybiera? Bo kupiłam bilet i szukam kogoś kto ze mną by pojechał:)
  4. Zaczęłam biznes odrazu po szkoleniu Toniego Robbinsa, naładował mnie wiedzą i energią! Jadę w następnym roku znowu do Birminghamu na szkolenie "Unleash the Power Within". 21-24 Maja 2020 będzie tam. Polecam polecam polecam!