Salami

Użytkownik
  • Zawartość

7
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Salami

• Ranga
    Początkujący
  1. Siostra szukała bardzo długo idealnego fotelika i ostatecznie padło na Baby Safe. Kupowała w sklepie Tosia gdzieś w Warszawie na fajnej promocji i jest zadowolona
  2. Myślę że jest to rozwiazania idealne dla każdego biznesu. My w firmie zastosowaliśmy systemy od TransMobil i jesteśmy pozytywnie zaskoczeni efektami jakie zapewniają, Naprawdę solidna opcja dla wymagających.
  3. My od bodajże dwóch lat zlecamy sprzątanie biur firmie Anilop i bardzo dobrze na tym wychodzimy. Zawsze mamy czysto i świeżo, a i cenowo nie wypada to tragicznie
  4. U mnie w firmie korzystamy regularnie z ofert a3extra i współpraca układa nam się rewelacyjnie
  5. Poszukuje najlepszych rozwiązań dla swojej firmy, dlatego jestem zainteresowana drukarniami internetowymi gdzie jest tanio i wykonania są najlepszej jakości. Korzystam z A3extra - zna ktoś? Ktoś korzysta?
  6. Ja regularnie koszystam z pomocy drukarni online a3extra i jestem bardzo zadowolona. Ostatnio wprowadzili drukowanie etykiet stąd w końcu mogę drukować i ulotki i koszulki i etykiety na produkty w jednym miejscu. Polecam
  7. Korzystałam ostatnio z pomocy Anilop i jestem bardzo zadowolona. Bardzo profesjonalna załoga i wcale nie ma w niej problematycznej obsługi - być może to kwestia właściwego doboru pracowników i dobrej płacy?