Milenkaaa

Użytkownik
  • Zawartość

8
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Milenkaaa

• Ranga
    Początkujący
  1. Ja korzystam z porad kancelarii JST, konkretnie z usług mecenasa Tomaszczyka, jak mam jakiekolwiek wątpliwości to z nim sie kontaktuje, bardzo rzeczowy i dokładny człowiek
  2. znam tego prawnika, wybitny specjalista, aczkolwiek ja bym sie wybrala osobiście, a nie szukała porady przez internet, zawsze na zywo mozna zapytać o więcej szczegółów
  3. Jak najbardziej Tomaszczyk zna sie na rzeczy jeśli chodzi chociażby o prawo pracy, moim zdaniem lepszego nie ma w Warszawie
  4. Jka mi się firma rozrosla to juz nie było wyjścia, trzeba podjąc współpracę z kancelaria prawną, bo sprawy się nawarstwiają, a ja nie jestem alfą i omegą. Ze swojej strony jeśli chodzi o Warszawę to moge polecić kancelarie JST i adwokata Tomaszczyka
  5. tez uwazam, że to juz powoli standard, sama korzystam z usług kancelarii JST, do adwokata Tomaszczyka dzwoniłam wnielokrotnie jesli potrzebowalam porady prawnej
  6. zgadza się, bardzo dobry i rzetelny prawnik, fachowiec, jego kancelaria jest w centrum Warszawy
  7. Zgadzam się, ja w takich kwestiach udaję sie do kancelarii JST w Warszawie, nie mam prawnika na miejscu w firmie
  8. Ja mam śrdenią firme i korzystam własnie z usług kancelarii JST, okoliczne firmy również, tak sie zlozyło, po prostu z polecenia, jestem zadowolona i moge polecić ich usługi i profesjonalizm