Tyna3335

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Tyna3335

• Ranga
    Początkujący
  1. To prawda jest duża różnica pomiędzy tym a tym, jednak w systemie mlm możemy wyrobić sobie wypłatę jaką chcemy, ponieważ nie ma szklanego sufitu finansowego. To wymaga poświęcenia swojego czasu I zaangażowania ale warto by żyć godniej niż w przypadku pracy etatowej, gdzie przeciętny Polak nie zarabia tyle by spokojnie starczalo mu od pierwszego do pierwszego :) dodatkowo jest mnóstwo korzyści pozafinansowych, których nie spotkałam nigdzie indziej. Człowiek czuje się doceniany, szanowany a przede wszystkim może rozwinąć się osobiście, co pomaga w codziennym życiu :)
  2. Rozumiem, że wiele osób myśli właśnie w ten sposób, jednak jest to błędne myślenie. Po pierwsze mlm jest to marketing wielopoziomowy i każdy ma szansę być na takim samym poziomie. Po drugie mlm nie jest piramidą finansową (w Polsce są one nielegalne). W piramidzie tylko osoby na samej górze zarabiają najwięcej. Po trzecie w zespole, w którym ja działam został stworzony gotowy system pracy, na bazie wieloletnich doswiadczen i gwarantuje, że jeśli działa się krok po kroku według niego każdy może stać się minimum dyrektorem :) kolejna rzecz w każdym zespole osob, czy jest to etat czy właśnie tego typu praca są osoby, które zarabiają więcej od tych, którzy dopiero zaczynają ale w przypadku mlm każdy zaczynał od zera i po prostu taki dochód sobie wypracował :) a według Pani jaki jest system na normalnym etacie? :)
  3. Rozumiem, że wiele osób myśli właśnie w ten sposób, jednak jest to błędne myślenie. Po pierwsze mlm jest to marketing wielopoziomowy i każdy ma szansę być na takim samym poziomie. Po drugie mlm nie jest piramidą finansową (w Polsce są one nielegalne). W piramidzie tylko osoby na samej górze zarabiają najwięcej. Po trzecie w zespole, w którym ja działam został stworzony gotowy system pracy, na bazie wieloletnich doswiadczen i gwarantuje, że jeśli działa się krok po kroku według niego każdy może stać się minimum dyrektorem :) kolejna rzecz w każdym zespole osob, czy jest to etat czy właśnie tego typu praca są osoby, które zarabiają więcej od tych, którzy dopiero zaczynają ale w przypadku mlm każdy zaczynał od zera i po prostu taki dochód sobie wypracował :) a według Pani jaki jest system pracy w zwykłej pry na etacie? :)
  4. Mam do zaoferowania pracę online w nowym projekcie biznesowym skierowanym głównie do kobiet. Jest to praca w systemie mlm, więc zarobki są zależne od zaangażowania. Wszystko jak najbardziej legalne, gotowe materiały do pracy na start oraz wsparcie na każdym etapie współpracy. Poszukuję ambitnych, pracowitych kobiet, które są w stanie poświęcić w ciągu dnia minimum 2 godziny dziennie na poczatek i chciałyby wypracować sobie stały dochód. Nie wymagamy doświadczenia w pracy z ludźmi, wszystkiego nauczysz się dzięki naszym zamkniętym szkoleniem online. Mile widziane mamusie, kobiety w ciąży jak i osoby pracujące na etacie, ponieważ grafik jest elastyczny i można pracować w wolnych chwilach, tak by nie kolidowalo to z życiem prywatnym. Więcej informacji udzielę tylko zainteresowanym :) Tutaj zostawiam swojego maila do kontaktu: szewczyk.justyna.21@onet.eu