[email protected]

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O [email protected]

 • Ranga
  Początkujący

Contact Methods

 • Website URL
  Array

Profile Information

 • Location
  Array
 1. Dobra strona www to dobry pomysł, jednak ja bym Pizzerii raczej nie pozycjonowała (to może być kosztowne)... chyba lepsze byłby linki sponsorowane - jak w google. Płacisz od kliknięcia, ustalasz miesięcznie taką sumę na jaką Cię stać - no i przede wszystkim masz gwarancję, że wyskoczysz na samej górze. Przy nieuczciwych specach od pozycjonowania sporo można stracić (pieniądze + czas). Napisz jeszcze z jakiego jesteś miasta, to robi sporą różnicę jeśli chodzi o metody promocji.
 2. To jest jak sądzę miejsce powitań, zatem: Witam wszystkich serdecznie! Mam na imię Beata i zajmuję się wszystkim:) od prawa (to głównie), przez fundusze europejskie, inkubatory przedsiębiorczości aż po przedstawicielstwo handlowe (sprzedaję strony internetowe itp..)
 3. Zastanów się najpierw co chciałbyś robić i na czym się znasz- to chyba jednak podstawa. Zacznij obracać się w kręgach, które się tym zajmują, czytać i udzielać się na forach - dokształć się troszkę. Później rozejrzyj się za tym gdzie mógłbyś znaleźć klientów na twój towar czy usługę. To piwinno Ci zająć jakiś rok, ale przynajmniej nie będziesz "zielony" w swojej branży. A kiedy już będziesz miał lat 18 zapraszamy do Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, tam specjaliści pomogą Ci "wystartować", promować się, prowadzić rachunkowość i zrobią dla Ciebie jeszcze kilka innych cennych rzeczy. Polecam!
 4. No już bez przesady z tym kapitałem, profesjonalna strona będzie kosztować w granicach 3- 4 tysięcy i to już taka na prawdę ładna z CMS(zawsze możesz sobie rozłożyć na raty:)). Nie bardzo opłaca się korzystać z darmowych ofert zakładania sklepów, jakie można znaleźć w sieci, bo to daje małe możliwości rozwoju. Jednak taka profesjonalna też nie jest droga i do tego przyjaźniejsza w obsłudze. A co do asortymentu... przecież nie trzeba kupić dużej ilości wszystkiego od razu. Wystarczy znaleźć dobrą hurtownię/ importera i nawiązać stałą współpracę. Szybko zgodzi się na odroczone terminy płatności, gdy zorientuje się, że ma do czynienia z poważnym człowiekiem. (coś na ten temat wiem :rolleyes: )
 5. Masz rację, czasem wystarczy dobry pomysł, taki jak nasza klasa. Moim zdaniem internet jest teraz miejscem, gdzie można zdziałać i zarobić zdecydowanie najwięcej. Iloś możliwości jest praktycznie nie odgraniczona! Choć nie wszyscy to zrozumieli.. Ostatnio często proponuje różnym przedsiębiorcom ich własne www albo przeniesienie oferty sklepu także na stronkę internetową, a wynik tego jest na ogół jeden:) Nie dziękujemy, nie stać nas. Co do samej naszej klasy - cóż, skoro większość z nas nie ma czasu dla starych znajomych a drogi już dawno się rozeszły to czyż nie miło pooglądać ich na zdjęciach, napisać czasem maila... no i najważniejsze odświeżyć kontakty nie podnosząc się zbyt często z krzesła:)? Strona pasuje zarówno tym którzy szukają przyjaciół sprzed lat, jak i tym którzy chętnie pochwalą się żoną, mężem, dziećmi, wnukami:)