Dagmara1985Lady

Użytkownik
  • Zawartość

19
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Dagmara1985Lady

• Ranga
    Początkujący
  1. Ja również słyszałam o tej firmie hydro-precyzja, która oferuję bardzo duże doświadczenie w dziedzinie produkcji i regeneracji urządzeń hydrauliki siłowej. Moim zdaniem warto im zaufać bo firma działa już na Polskim rynku bardzo długo.
  2. Również polecam ten punkt naprawczy w Em-Ka . Jakiś czas temu byłam na przeglądzie czy wszystko jest ok z ta tylną belką skrętną.
  3. Ja byłam w bardzo ładnym hotelu Locomotiva w Lublinie na Północnej 28C i powiem wam, że jestem bardzo miło zaskoczona. Hotel bardzo dobrze przygotowany pod względem biznesowym ( konferencja ) i cenowo jak na takie lux warunki to super.
  4. Jeżeli ktoś z was szuka formy, która zajmuję się montażem i demontażem konstrukcji stalowych to polecam skontaktować się z ofertą firmy Wenmont w Oleśnie, w województwie Opolskim/
  5. Jeżeli częsci do wózków widłowych to tylko z firmy Euro Częsci z Gliwic. Firma oferuję części tylko i wyłącznie znanych europejskich producentów i moim zdaniem warto zapoznać się z ich ofertą na stronie.
  6. Ja osobiście polecam zapoznać się z ofertą firmy LAN Studio, która oferuję taki sprzęt jak komputery stacjonarne oraz stacje robocze, komputery przenośne, komputery oraz urządzenia przemysłowe, terminale dotykowe. Firma oferuję bardzo atrakcyjne ceny.
  7. Jeżeli decydujemy się na założenie takiej firmy to polecam zapoznać się z oferta tego producenta takich takich właśnie urządzeń do obróbki metali. Takie maszyny oferuję firma REMIXA ze Świebodzina.
  8. A może warto założyć własny sklep z bielizną ? Ja od zawsze taki sklep chciałam mieć i jak tylko była okazją to znalazłam dobry punkt i znalazłam dobrego hurtownika. Bardzo dobra bieliznę zamawiam z hurtowni ANSTEL, która oferuję bieliznę różnych marek.
  9. Tez jestem za takim monitoringiem
  10. A z jakich firm szkoleniowych korzystacie najczęściej ?
  11. Nie słyszałam o takiej metodzie ale na pewno o tym poczytam.
  12. Moim zdaniem trzeba skontaktować się z dobrym radca prawny i oni nam powiedzą co zrobić na każdym kroku.
  13. Oj warto tu zapytać kogoś kompetentnego bo jakiś czas temu można było wszystko wycinać a teraz już chyba nie...żeby ktoś potem nie musiał płacić za drzewko jak za dom :)
  14. Jak dla mnie siłowania i cieżki trening i to jest lekarstwo na stres.